CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Izabel

2017. március 3.

Csak megerősíteni tudom az előttem írók véleményét. Én a legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami picit rózsaszínes. Nagyon tetszik, szépen illeszkedik a bőröm színéhez, ugyanakkor hagyja érvényesülni az alapozót is :) Tényleg mattít, segít a pattanások begyógyításában, és az újak kialakulásának megelőzésében is! Az összetevők nagyon szépek, az ára pedig abszolút baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Black Fairy

2017. március 2.

Az ára nagyon kedvező, és igazán minőségi a csomagolása! Nagyon masszív és jól zár, igazi táskába dobálós darab...A szaga picit fura - ez engem egyáltalán nem zavar, bár szörnyen érzékeny az orrom, mindent megérzek, a szagok 99%-a egyáltalán nem zavar...csak tudom, hogy vannak, akik ezt is nézik a sminkeknél is...

Az állaga nagyon kellemes, én a hozzákapott kis szivaccsal is tökéletesen fel tudtam vinni - sőt sokkal jobb volt azzal, mint ecsettel...Gyönyörűen, egyenletesen oszlik el az arcon, és nagyon kényelmes viselet: szinte nem is érezni, hogy az emberen van...
Érdekes, mert én pont szétszáradt arcra kentem fel (gyógyszer miatt és egy alapos kozmetikai tisztítás miatt most az a mániája a bőrömnek, hogy pattanások jönnek ki és hámlósra szárad), és bár kiemelte a szárazabb részeket, egyáltalán nem szárított...

Mivel még nem használom régóta, a pattanástalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy nagyon szépen mattít, és bár a fedését inkább alsó határon lévő közepesnek mondanám, tökéletesen egységesíti a bőrt...bőrhibákra korrektorral nagyon szép fedést nyújt...:)
A tartóssága az...hát...kb 4-5 óra után elkezd átfényesedni, de nem kukacosodik, nem oxidálódik, nem folyik le, nem párolog el (vannak termékek, amik nem elfolynak, hanem úgy egyszerűen...megszűnnek létezni az arcon...).

UPDATE!
Mikor abbahagytam a használatát anno, tapasztaltam, hogy mégis csak felvette a harcot az undokokkal, szóval nem rég újravettem...megkapja az ötödik csillagot is, mert nem okozott csalódást, és mert hosszú távon sokkal szebb általános bőrképet kapok ennek a terméknek köszönhetően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

UPDATE!

little.shana

2017. február 25.

Egy hete használom és nagyon szeretem. Jó a színe(megvilágosabb pont jó), jó a tartása, jó az ára és szépek az összetevői. És a kényes bőrömet sem irritálja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Vanília

2017. február 22.

Régóta szemezem vele az itteni, szinte osztatlanul jó vélemények miatt és most én is beállok a sorba: tényleg klassz púder. Nem alapozásra használom, csak akkor ha kicsit elkezd csillogni a bőröm napközben és nagyon szépen illeszkedik a CC krémre. Alig észrevehető, éppen annyit tesz, amennyit elvárok tőle - mattít és felfrissíti a sminket. Jobb, mint az eddigi drágább púdereim. Tényleg rászokik az ember és újravevős. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

Ettike

2017. február 14.

Nagyon szeretem, nincs benne káros összetevő, természetesen hat, és az ára sem drága. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Veca86

2017. február 9.

Szeretem, viszont kicsit sötét az én bőrömhöz, de esti sminkhez el tudom használni. Termálvízzel szoktam fixálni, úgy a porosság is eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Iwett117

2017. január 26.

Eddig nem használtam púdert, de most vettem, és kipróbáltam.
Szépen fed, nem látszik annyira, hogy kellemetlen legyen.
Tartóssága is jó, és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Eddig nem használtam púdert, de most vettem, és kipróbáltam.
Szépen fed, nem látszik annyira, hogy kellemetlen legyen.
Tartóssága is jó, és az ára sem rossz.

AlexandrA9669

2017. január 25.

Sok terméket próbáltam mielőtt erre rátaláltam. Azóta csak ezt veszem újra és újra. :) Szépen mattít és tartós is, mégsem kelt mű hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

hbori9703

2017. január 25.

Nagyon szeretem, jól mattít és nem kelt olyan hatást, mintha rétegekben állna a smink az arcomon. Ha elfogy biztosan újraveszem. A csomagolása is extra strapabíró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

petruszanna

2017. január 9.

Én már nem 25 éves vagyok, de mindent kipróbáltam a zsíros bőröm mattítására. Legdrágább termékektől a legolcsóbbakig. Ez tökéletesen bevált. Ára zseniális. Hatása délután 3ig kitart, úgy hogy nekem már reggel 10kor folyik a zsír az arcomról. Tehát bevált nagyon :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid