CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

arebeka

2016. december 31.

4 éve ezt használom legjobb púder :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

4 éve ezt használom legjobb púder :)

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nekem nem volt vele problémám. Tette a dolgát,néha kicsit porosabb volt,mint szerettem volna,de többször újravettem,mert olcsó és szép fedést biztosított anélkül,hogy elzárta volna a levegőt a bőrömtől. Azóta már kicsit jobb minőségű termékekben utazom amik többet tesznek a bőrömért,mint ellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

bogc

2016. november 24.

Imadom!! Semmi kipattogás ami púder/alapozonal mindig kijön sajna de ennél nem. Kreol borom van, es végre egy termek amitől nem leszek hullahoember ha felviszem. Igen kb 3ora múlva igazítani kell rajta mert hat nyilván kinyílnak ujra a pórusok de en elnézem neki ilyen ár mellett (700korul) es mert nem irritál! Szóval en tuti újraveszem akar 100x is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

SophieHarmon

2016. november 16.

Nagyon jó, még jobb áron. A színe lehetne egy hangyányit világosabb. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Nagyon jó, még jobb áron. A színe lehetne egy hangyányit világosabb. :(

berni88

2016. november 4.

Legjobb. Olcsó, szép fedés, nincs száritás. BBkrém és alapozó nélkül is nagyon szép, egységes lesz tőle a bőröm. Nem okoz pattanásokat, a meglévőket szépen lefedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Kicsijó

2016. november 3.

Hozza amit iger. Bár ritkan hasznalom egesz arcra,de tokeletes a szine a fedese is. Egesz nap kitart. Ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

AnnaLAKK

2016. október 31.

Nagyon szeretem simán veri a drágább termékeket. Sokáig mattit, fed a színe nekem pont jó. Minőségét a Manhattan termékekhez hasonlítanám, viszont árban olcsóbb. Már a másodikat veszem újra, szuper jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

mujerconfused

2016. október 2.

Hát most ünneprontó leszek, táskába bedobálós darabnak terveztem, amivel napközbe kicsit javítani tudom a fejemet, de nagyon nem tetszik. A fedése szinte nulla, kiemeli az esetleges száraz részeket, annyit tud, amennyit az ára mutat. Kár érte, a korrektora viszont verhetetlen pattanásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Milka86

2016. szeptember 5.

már vagy 7-8 db-ot biztos elhasználtam belőle, jó az ára, szépen fed, jók a választható színei is, szépen mattít, nem azt mondod, hogy nem fényesedek ki tőle délre, de ilyen árért ezt elnézem :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

vivuss87

2016. augusztus 19.

Nem is tudom már hanyadikat használom el, imádom. Hétköznapra nekem bőven elég, alapozó helyett. Enyhe kis fedése van, pont elég. 2 színt használok, nyárra kicsit sötétebbet (már ha sminkelek) és egyéb évszakokra egy világosabbat . Szuper, remélem még sokáig tudom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid