CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

brioi

2017. december 12.

Sógornőm használja, neki nagyon bejön, többször is vette már :) Csak egy baj van, hogy már hónapok óta nincs a Müllerben. Megszűnhetett?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Trystero

2017. október 29.

Szépen teszi a dolgát és olcsó. Sajnos ritkán találok belőle a Müllerben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Szépen teszi a dolgát és olcsó. Sajnos ritkán találok belőle a Müllerben.

mesiikee

2017. április 29.

nagyon jól teszi a dolgát és az ára is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

nagyon jól teszi a dolgát és az ára is szuper

Dorottya92

2017. március 19.

Nagyon jó ára van és tényleg kiválóan mattít. Nekem elég egy használatnál egy lapocska. Nyáron kifejezetten jól jön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

matekinga

2017. február 26.

5* ! Minden jó benne, tényleg mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

5* ! Minden jó benne, tényleg mattít.

szilvike94

2017. január 22.

Szinte ingyen dobták utánam..de tényleg ennyi lapocska 349 Ft-ért!!!! Rengeteg zsírt felszed az arcomról, még azt is amit nem látok, 1 nap 1-et használok el, és a sminkem egész nap garantáltan matt lesz, és nem szedi le a BB krémet sem. A csomagolásával sajnos én sem vagyok maximálisan megelégedve, de ha Müller közelbe járok, betankolok pár csomaggal.

Update: A sokadiknál járok, ennyire jó terméket, ennyire jó áron ritkán találok. Azóta már mutattam barátnőimnek és ők is vettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Lolychan

2016. december 27.

A rózsaszín változata van meg, teljesen megéri az árát, remekül felszívja az olajat. :) Mivel állandóan úton vagyok, mindig a táskámban van. :) Remek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

hanna9606

2016. december 7.

Teljesen megéri az árát. Ha picit is átfényesedik az arcom, gyorsan megoldja egy kis lapocska. Mindig a táskámban jön velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Avellana32

2016. november 26.

Nagyon hasznos darab, majdnem minden nap használom, ha napközben kifényesedik az arcom, és gyorsan szeretném orvosolni a problémát. Nagyon megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

doczidalma

2016. november 14.

Ez az első mattító lap amit használok, de ennyi pénzért tökéletesen mattít. Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.