CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vadvirag919

2016. október 20.

Hatásos. Zsíros bőröm van, a nem megfelelő púder és a napi időmúlás után tocsog és fénylik a fejem, ez felitatja és voilá! Elég sok is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

szilvia84

2016. szeptember 8.

Na ez tényleg szuper! :) Bár nekem az egész arcom zsírosodik,így egy lapocska nem elég, kettőt is simán elhasználok egy alkalommal, de még így is megéri az árát. Ezek között a CV termékek között tök jó dolgok vannak olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Emci

2016. augusztus 18.

Gyorsan levettem a polcról, 349 forintért szinte ajándék.
Gyorsan felszívja az olajat, és szépen lemattítja a T-vonalamat, elég egy darab is belőle.Egy zsíros esetleg kombinált bőrtípusú lánynak áldás ezek a lapok!A csomagolása gagyi, és lehetne egy picit színvonalasabb, de kárpótol az, hogy 50 db van benne.Néha sikerül kettőt kihúzni ilyenkor visszaerőltetem a csomagolásba.Állandó lakója a táskámnak.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Gyorsan levettem a polcról, 349 forintért szinte ajándék.

nanne

2016. augusztus 17.

Jól működik, ár-érték aránya verhetetlen. Állandó lakója a táskámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Jól működik, ár-érték aránya verhetetlen. Állandó lakója a táskámnak.

TimyeK

2016. július 30.

Sok tapasztalatom nincs mattító lapocskák terén, régebben az essence termékét próbáltam, de valamiért ráhagytam. Nagyon jó kis termék, a csomagolása nagyon tetszik, szinte észre sem veszem, hogy a táskámban. Szépen mattít, diszkrét csomagolású, az árához képest - 320 Ft- ért vettem akciósan - pedig eléggé sok lapocskát tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

ftmea13

2016. július 19.

Egy alap nyári darab lett idén:) Nagyon szeretem, tényleg nagyon jól mattít. Ha kifényesedik az arcom, használom a T-vonalamban, nagyon jól teszi a dolgát. Ennyi pénzért, ennyi darab, szinte ajándék. Még ugyan csak az első tasakkal használtam el, de biztosan újra fogom venni, már nem egyesével. Imádom:) Viszont a csomagolásával én sem vagyok kibékülve, vannak ennél aranyosabbak is már termékekben is, sajnos, de ez azért annyira nem rettentít el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

honey88

2016. július 18.

Tényleg jó, csak sajnos hamar visszafényesedik utána a bőr... de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

orsipanka

2016. május 25.

Újabban délre már kifényesedik a bőröm, akkor szoktam egyet elhasználni, teszi a dolgát, valóban mattít (és a púdert nem szedi le), de ezt egy zsebkendő is megteszi. Nem egy nélkülözhetetlen termék, de ez a márka legalább nem drága, úgyhogy elvagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

anneshirley

2016. május 17.

A Müllerben az eladó először a Shiseido sokezer forintos lapocskáit ajánlotta, és megvetően nézett rám, amikor közöltem, hogy kifejezetten olcsó papírdarabokra tartanék igényt ;) Nem tudom, hogy a Shiseido mit nyújt (azon kívül, hogy a gyártónak eszméletlen haszna van a fillérekből előállított termékén), de nem is érdekel, mert ezzel a "proli" verzióval is jól megvagyok. A táskám állandó lakója, noha szerencsére ritkán kell érte nyúlnom. Teszi a dolgát, ahogy kell. Általában egy-két lapocska elég a T vonalamra, és mivel csak ott szoktam kifényesedni, így elég gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

fokid1

2016. május 5.

Nem használom minden nap, még azt sem mondanám, hogy minden héten, mert általában nincs gondom a napközbeni zsírosodással, de mindig ott van a táskámban bevetésre készen. Nagyon szeretem, mert tényleg felszed mindent, anélkül, hogy bántaná a sminkem, hatalmas változást jelent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.