CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

BlindedByLipstick

2016. április 30.

Igaz, hogy olcsó, nagyobbak a lapok, mint az essence-é, de nekem négy papírt kell elhasználnom ahhoz, hogy egyszer felitassam az olajat a bőrömről, emiatt hamar elfogy, és nekem így nem igazán éri meg. Ráadásul a felitatott olaj átkerül az ujjaimra, ami az essence-szel egyszer sem fordult elő. Nagyon szerettem volna, hogy jó barátok legyünk, de nem sikerült, csak 3*-ot tudok adni. :(
UP: Kész, feladom, nem szeretem, mióta melegebb lett az idő, szinte semmit nem csinál az arcommal, minden lesz, csak nem matt. Mivel az essence lapocskái tökéletesen teljesítenek, nem hiszem, hogy annyira zsíros lenne a bőröm, 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

LathatatlanOzike

2016. március 27.

Az Essence is forgalmaz ilyen lapocskákat, szintén 50 darabosat, de több mint kétszer ennyibe kerül. Viszont annak a csomagolása sokkal aranyosabb, de annyira nem számít, maradok a CV-nél, mert ugyanazt tudják.
Szeretem ezeket a mattító kendőket, hasznosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Szeretem ezeket a mattító kendőket, hasznosak.

szilva1987

2015. december 22.

Már vagy 2-3 éve mindig újraveszem, egyszerűen imádom. Tökéletesen felszívja az olajat a bőrről, a használata után mindig újrapúderezem a T-vonalam, ezt napi 2x ismétlem. Jó kis termék, 365 forintért 50 db lapocska nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

erikafeke

2015. november 18.

Nagyon hasznos kis cucc, hihetetlen mennyi olajat szed le a bőrről. Abszolút megéri az árát, állandó termék a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

KupaiVirag

2015. november 8.

Annyira nem fénylik a bőröm, de néha jól jön és nagyon jól teszi a dolgát, még a nagyon kevés, nem is érezhető olajos réteget is leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

LaMaggie

2015. július 1.

Sajnos hajlamos kifényesedni az arcom nap végére, ez a kendőcske viszont teszi a dolgát ilyenkor. Mindig van a táskámban, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Regi84

2015. július 1.

Eddig az Essence mattitó lapját használtam. Igazából sok különbség nincs a kettő között. Ez nagyobb, a másiknak praktikusabb a csomagolása, annyival nyer, hogy olcsóbb. Tudja amit kell, semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

blairwaldorf

2015. június 20.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. Mindig van nálam vészhelyzetek esetére. :)
Nagyon jó szolgálatot tesz a T-vonalon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. Mindig van nálam vészhelyzetek esetére. :)
Nagyon jó szolgálatot tesz a T-vonalon.

quika

2015. június 15.

Szuper, szerintem nyáron elengedhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Szuper, szerintem nyáron elengedhetetlen.

Jenniii92

2015. február 21.

Nagyon szeretem, mindig van a táskámban egy dobozzal. Teljesen felszívja a zsírt az arcomról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.