CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

Gina1031

2014. november 22.

Nem hiányozhat a táskámból. Az ára is kedvező és a fénylő T-vonalamra hatásos, gyors segítség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Audrey80

2014. október 18.

Eddig papír zsebkendőt használtam, de most már látom, hogy megérte erre beruházni. Teljesen felszívja az olajat és nem látszik, hogy újra van púderezve, egyenletesen fel tudom vinni a púdert. Nem tudom, én vagyok-e ügyetlen, de nehéz csak egyet kiszedni belőle, jön 2-3 mindig. Kettő kell a nagy fejemre, másnak sem elég egy?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Hoagirl

2014. szeptember 10.

Ez a kedvenc mattító papírom, ha jól emlékszem 395 Ft-ért lehet az 50db-os kiszereléshez hozzájutni a Müllerben. A többi drogériás (Catrice, Essence) mattítót horror áron adják, és hogy őszinte legyek én sajnálok annyi pénzt kiadni rá, de ez az összeg még a tűréshatáromon belül van. Remekül teszi a dolgát, nyáron különösen jó szolgálatot tesz, de T-vonalon a többi évszakban is szükségem van rá. Abszolút tatyó kompatibilis ezért mindig hordok magamnál. Okos kis találmány. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Dönci

2014. szeptember 1.

Nekem csak az orrom zsírosodik gyorsan (de az nagyon), egy lapocska bőven elég rá. Szépen magába szívja a felesleges faggyút, vicces nézni, ahogy a matt, tejes színű lapocska áttetszővé alakul, ahol zsír érte (meg ugye jó is látni, hogy hol tud még zsírt magába szívni). Utána lepúderezem az orromat, és olyan, mintha most sminkeltem volna ki magam, fantasztikus. :) Az alapozót sem szedi le. Kicsit drágának hangzik ilyen kis papírokért, de nekem így sokáig elég, ha minden nap használnék (de nem), akkor is majdnem 2 hónapig bírná. :) Nekem csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

roni07

2014. július 30.

Nagyon hasznos kis termék, mindig van a táskámban. Olcsó, jó és pici helyen elfér. T vonalban gyorsan zsírosodik a bőröm és ezzel gyorsan letudom mattítani, rá egy kis púder és kész! Szerencsére ebből raktároztam, így még tart, mert ugye nincs a közelemben Müller, ezért ha elfogy másik után kell néznem (vagy legyőzöm lustaságom). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Csajszi26

2014. július 28.

Hipp-hopp leszedi a fényességet rá egy új réteg púder és megint órákig szép a bőröm! kisebb helyet foglal el mint egy zsebkendő és olcsó.

A Blahán a Müllerben még lehet kapni mostmár kicsit rózsaszínes a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 28.

A Blahán a Müllerben még lehet kapni mostmár kicsit rózsaszínes a csomagolása.

Tyuki

2014. július 17.

Jó kis cucc!
Ár-érték arányban szerintem a legjobb mattító papír :) Nyáron esszenciális kelléke a sminktáskámnak.
Egyetlen hátránya, hogy néha nehéz belőle 1 darabot kibányászni, mivel összetapadnak, de hát ez legyen a legnagyobb probléma.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Jó kis cucc!
Újravevős!

HyperBunny

2014. július 1.

Ennyi pénzért teljesen jó, a táskámban van egy vészhelyzetekre, nem foglal annyi helyet, mint egy sminkkészlet, amit úgyis otthon felejtek. :D Létezik jobb is, de amíg itthon csak aranyáron lehet kapni, addig tökéletes lesz nekem ez is. Nekem a csomagolásával sincs bajom, egyszer véletlenül kettőt sikerült egyszerre kiszednem, de ennyi elnézhető. (Mondjuk a clean and clear lapocskáit behozhatnák a hazai piacra is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

mrs.criss

2014. március 8.

sajnos a kombinált bőröm a t vonalban sokszor fénylik, nem is akárhogy...sztem ez a cv termék tökéletes!!
1.a legolcsóbb a piacon (50 db kevesebb, mint 300 ft)
2.nagyon pici helyen elfér
3.teszi a dolgát
nyilván 3 lapot elhasználok,mire leszed mindent, de egyszerűen nem vagyok hajlandó mattító papírra 300 ftnál többet kiadni, akkor sem, ha létezik ennél jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

1.a legolcsóbb a piacon (50 db kevesebb, mint 300 ft)
2.nagyon pici helyen elfér
3.teszi a dolgát

lujzi

2014. január 30.

teszi a dolgát kollégáihoz hasonlóan, csak jóval olcsóbb árban és kezelhetetlen csomagolásban. ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.