CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

Lara5

2013. október 26.

Hm...ennyi erővel egy sütőpapírt is ráteríthetnék az arcomra :) Hülyeség volt megvenni őszre, ilyenkor még szárazabb a bőröm, nincs mit felitatni. Majd nyáron lesz jó szerintem, mert úgy tűnik amúgy hatásos. Azt a minimális fényességet ami a nap végére keletkezett végül is le mattította (van ilyen szó??!!) Tetszik a csomagolása, praktikus bár elég nehéz kinyitni a kis borítékot, de kis helyen is elfér, még egy nyúlfarknyi bulis táskában is és nagyon olcsó, ehhez képest pedig sok van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Nyimuska

2013. szeptember 25.

Még nem használtam mattító papírokat és valamiért meglepődtem, milyen jól használ. Párás napokon komfortmentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

hatsum0m0

2013. augusztus 5.

nem tudom eldönteni, hogy igazából mennyit használ, de nekem bejön ez a boríték dolog. eredetileg a catrice "itatós papírját" akartam megvenni, aztán észrevettem ezt a jóval olcsóbb megoldást. mindenhova magammal viszem, buliba pedig elengedhetetlen kellék lett. tuti veszek majd még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

tara95

2013. július 10.

Elcsábultam :) az itteni vélményeknek köszönhetően. ára nagyon jó, sokáig kitart és masszív a kis boríték a táskámban hurcibálom és mindig használom. újra fogom vennil.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

tittus

2013. július 8.

Ár-érték arányban nagyon jó termék, olcsó, sok van benne, nem szakad, tetszik a borítékos csomagolás :). Viszont nem tudom, van-e értelme használni. Én is újrapúderezés előtt használom, és bár nekem felissza a zsírt, de ezzel együtt lejön az alapozóm is :c. Abban reménykedtem a megvétele előtt, hogy ezzel majd kicsit "épebb" marad a sminkem, de sajnos nekem ez kb. ugyanazt a hatást nyújtja, mintha zsepit használnék. 2 darab kell a T-vonalamra, úgyhogy jó sokáig elég lesz, viszont nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Adriana

2013. június 3.

Véletlenül láttam meg a polcon az arcpakolások keresése közben, aztán eldöntöttem, hogy kipróbálom. Nekem szerencsére nem olyan zsíros a bőröm, szóval átlagosan 1-2 db elég a problémásabb részekre. Így szebb az arcom, mintha simán újrapúderezném, illetve smink nélkül is, amikor úgy van, jólesik megtörölni vele az arcom, hogy ne csillogjon tovább. Kb. 150 Ft volt, ezért 50 db szinte ajándék. Egyetlen hátránya az, hogy néha nehezen tudom kiszedni ebből a kis borítékból vagy miből, amibe csomagolták, és előfordul, hogy többet is kihúzok véletlenül. De ez abszolút elviselhető szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Nikike29

2013. május 22.

Nem mattít, hanem csak felitatja a felesleges zsírt. Nekem min. 3 db kell az egész arcomra. Picit óvatosan kell vele bánni, mert hamar szakad, de lehet, csak én vagyok béna, vagy túl zsíros bőrű... Olcsónak olcsó, de én mondjuk egy papírzsepivel is képes vagyok ugyanezt a hatást elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

csillargalamb

2013. május 17.

Annyira klassz, hogy megtaláltam. Előtte az Essence mattíttó lapjait használtam és nálam ugyanúgy teljesítettek, mint ezek, csak sokkal drágábban. Remek kis eszköz sminfelfrissítéshez napközben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

narancsfavirág

2013. május 14.

Eddig nem gondoltam, hogy szükségem lehet ilyen mattító lapokra, de kellemesen csalódtam. Sokkal szebb így az arcom, mintha csak "rápúderezgetnék".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

szreka

2013. május 8.

Nagyon hasznos, főleg most ilyen melegben :) Púdert talán egy kicsit leviszi, én mindenképp frissíteni szoktam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.