CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

Rose23

2013. május 7.

Praktikus kis cucc, korábban zsepi-szétszedős "technikával" itattam fel a zsírt a bőrömről, de ezekkel a lapokkal egyszerűbb és hatékonyabb is. Orromra, homlokomra 1-1 db-ot szoktam elhasználni. Az ára is teljesen okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

picinetti

2013. május 1.

250 Ft-ért vettem a Müllerben. Nyárra gondoltam bedobok egyet a táskámba,vészhelyzetre. Mattítani nem mattít, de szépen felitatja a felesleges zsírt. 2-3 elég a teljes arcra, 50 db van benne, ár-érték arányban verhetetlen! Nem hiszem,hogy más mattító lap többet tudna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Fanncsyy

2013. április 30.

Nekem nagyon bevált bár szerencsére az egész arcom sosem fénylik, igy csak egy részre kell tennem amire maximum 2 elég. :) Amúgy szépen felitatja a felesleges dolgokat, nyárra a nagy hőségbe tökéletes lesz szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Nikike29

2013. április 17.

A felesleges zsírt fel lehet vele "itatni", bár mattítani semmi esetre sem mattít, de ezt nem is várhatjuk el tőle pár száz Ft-ért. 2-3 db szükséges a teljes arc zsírtalanításához, T-vonalhoz akár 1 is elég lehet. Sok van benne, ár-érték árányban tökéletes választás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

jibjab

2013. április 2.

Nekem is bevált. Nem hiszem, hogy valaha is érdemes lenne ennél többet kiadni ilyen lapokért. Volt már drágább, de egyik sem tudott többet. Volt olyan is ami púderes volt, de az meg még rosszabb volt. Nagyon jó termék, jó áron. Inkább alapozóra, és jó minőségű púderre érdemes költeni, de ezekre a lapocskákra, amivel egyszer leitatja a zsírt az ember az arcáról aztán kuka akkor is ha 5000Ft, akkor is ha 200Ft, felesleges ennél többet tölteni. Az, hogy milyen gyorsan zsírosodik újra a bőr sajnos nem ezen múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 2.

eszterrr

2013. április 2.

nekem bevált, biztosan léteznek jobb termékek, de 200 akárhány Ft-ért megéri, ráadásul 50 db-ot kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

Miliana

2013. március 25.

Én a Cadea Vera márkával először a Pina coladas ajakápoló által ismerkedtem meg, na az nekem nagyon nem jött be, ezekután eszembe sem jutott venni mást tőlük. Viszont mattító lapocskákat régóta szerettem volna, természetesen nem x-ezer Ft-ért Shiseidot, hanem valami olcsó alternatívát, végül az itteni vélemények alapján megvettem, és nem bántam meg. Tény, hogy gyakorlatilag vékonyka zsírpapír, újrapúderezést nem ígér, viszont tényleg szépen megszünteti a csillogást, felitatja a felesleget. Kezdem úgy érezni, hogy a táskám kötelező elemévé vált, mindenképpen újra fogom venni, ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Milka

2013. március 24.

azon véleményekkel kell egyetértsek, melyek szerint ugyan felitatja a zsírt, de egyáltalán nem mattít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

keettee

2013. március 9.

Csillagos 5-ös, nagyon jól funkcionál, újrapúderezésnél elengedhetetlen, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

svivko

2013. március 9.

Nos, én ennyi pénzért tökéletesen meg vagyok elégedve őlapocskáival. Olcsó, sok, a csomagolás is jónak tűnik, szolid kis boríték. Nekem nagyon jól beleillik a sminkfelfrissítési rutinomba, újrapúderezés előtt felkészíteni a bőrt. Ezzel meg lehet akadályozni, hogy a púderrétegek össze majszolódjanak kis szigetecskékbe, zsírosabb bőrnél. Egyszerűbben fogalmazva: összeálljon a púder.:)
Lehet nem csodaszer, de egy rossz szavam nem lehet rá. Nekem nem szakad, nem esnek ki a lapok. Áldja az ég Mülleréket, hogy nem csak több ezer forintért lehet ilyen zsírtörlő-itató (:D) papírokat beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.