CV Cadea Vera

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2018. április 20.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros, fénylő börre alkalmazható mattító lapocska. 50 db/csomag Korosztályonként különböző termék kapható.

lokodilaura

2013. március 3.

szeretem, már a másodikat használom belőle. egészen zsírpapírszerű, vékony kis semmiség, de meglehetősen hasznos mégis. nem csodatermék, de ennyi pénzért ezt nem is várom el. továbbra is újra fogom venni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

terke29

2013. március 2.

T vonalban zsírosodó bőrön kifejezetten jó,ez a papír.Én ennyi pénzért ajándéknak mondanám,és szeretem is nagyon,mert már úgy megszoktam,hogy ha napközben a papír-púder kombóból kimarad a papírozás,majdnemhogy hiányzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 2.

annamarialado

2013. január 21.

Amikor felbontottam azt hittem kész átverés áldozata lettem,,hát hol is kezdjem kicsi a lapocska tehát egyszerre 2kell használnom pedig nincs nagy pofalemezem maga az anyag amiből van az is nevetséges,,valamilyen finom textiliára számitottam és nagyobbra komolyan nem nagyobb a lapocska mint egy dohány papir elhasználom de többet még 100ft se adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

papupanni

2012. november 5.

Szerintem nem egy csodaszer, de nem is rossz. :) Az én arcomat mattítja, pedig én egy tipikus, zsíros-arcú tinilány vagyok. Az ára nevetségesen alacsony, szóval muszáj volt megvenni, és ahhoz képest, amennyibe került, még rosszabbra számítottam. :) Egy kendő nekem nem elég a mattításhoz, de olyan sok van benne, hogy nem is számít.
Oh, azt mondani szeretném azoknak, akik még nem vették meg: nagyon vigyázzatok a kibontásánál! Lehet, hogy csak én vagyok béna, de nagy örömömben ahogy meg akartam lesni ezeket a kis kendőket, szanaszét repültek. :D Pehelykönnyűek, és tényleg könnyen kijönnek a helyükről, ha nem vigyáztok. De ez persze nem negatívum, meg amúgy is lehet, hogy tényleg csak én vagyok béna.
Egy négyest kap, mert azért csodaszernek nem nevezném, de amint mondtam, én nagyon zsíros arcú vagyok. :D Egyébként tuti újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

apolka

2012. október 3.

Nagyon olcsó, kétszáz valahány forint csak, viszont sajnos korlátozott is a tudása. Felitatja a bőrről a zsírt, de nem mattítja, és néhány óránként újra kell használni. Szóval nem használhatatlan, ennyi pénzért végül is megfelelő, de a Shiseido verziója jóval jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

médea

2012. augusztus 4.

Megvettem mivel olcsó és szerintem ilyensmire nem éri meg túl sok pénzt költeni. Nekem is többet kell használni, a homlokra, orra és állra 1-1 lapot elhasználok. Papírból van és könnyen elszakad pedig nem nyomom rá erősen a bőrömre. És érdekes, hogy annak ellenére, hogy a zsírt felszívja valahogy mégis marad a bőrnek egy kis zsíros tapintása. Nagy csalódás.
Pár éve kaptam ajándékba egy hasonló Avon terméket. Az nagyon jó volt. Nagyobbak voltak a lapok, tökéletesen mattitotta a bőrt, nem papír volt hanem valamilyen kék anyag (nem tudom mi volt) és egy lap ami egy kicsit nagyobb volt elég volt akár az egész arcomra. Csak sajnos már rég megszüntették. (Ez az egyetlen Avonos termék amivel tökéletesen elégedett vagyok és persze pont ezt szüntetik meg.) Én ilyet nem veszek többet, ennyit a papírzsebkendő is tud, eddig is azt használtam. Olvasva a sok áradozást- ami nem szokásom ismeretlen termék eseténben- mindjárt 2 csomaggal vettem, mivel úgy gondoltam, hogy ez annyira egyszereű, hogy biztos nem lehet elrontani....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Alice83

2012. augusztus 2.

Hihetetlen áron kiváló termék ..a 35-40 fok körüli melegeket egyszerűen nem bírom és a sminkem sem persze sokan vannak ezzel így..ezt a kis terméket s.o.s helyzetekre vettem, de igazából nem hittem h jól teljesít .. mit nem mondjak sokkal jobb mint bármelyik ezelőtt kipróbált mattító lap ..Egy biztos veszek belőle vagy 5-öt, mert nem vagyok biztos h megmarad ilyen olcsónak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

SmilingfullyB

2012. július 26.

Ez egy szuper termék!!!! Az én bőröm sokszor kifényesedik, és ilyenkor ezzel kezelem a helyzetet. Nagyon szépen fölissza a felesleges faggyút, vagy izzadságot az arcról. Faggyútermelődés intenzitása és a lapkák mennyiségének használata egyenesen arányos!!!! Szóval több faggyú estén több lapot használok, de még mindig szívesebben veszek ebből több csomaggal mint 1 csomag Shiseido-t...szerintem ebben a kategóriában nem ér annyit a név...A lapkák vékonyabbak, de lehet többet használni belőlük és ár/érték arányban nem mindegy...legalább is nekem nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Sparklepony

2012. július 24.

Nagyon jó kis termék, hatékony és kedvező az ára is. Bár nekem sem túl zsíros a bőröm, nagyon jól jön, mikor nap közepén kicsit felfrissítem a sminkem. Én betáraztam belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

morning_glory

2012. július 1.

Jó kis termék, bár szerencsére nem kifejezetten zsíros a bőröm, de a T-vonalon nekem bevált.
Plusz pozitívum, hogy nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Plusz pozitívum, hogy nagyon olcsó.