CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy lépésben tisztítja a bőrt. Az arclemosó tejet és arcvizet ötvöző kettős formula gyorsan és alaposan eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket, a sminket, és az elhalt bőrlemezkéket. A sárgadinnye-kinvonat frissítően hidratál és a puha bőr érzésével ajándékoz meg. Ezzel egyidejűleg a vadmangó viasza bársonypuhává változtatja a bőrt, és védi a kiszáradástól.

picinetti

2012. november 29.

Nagyon jó termék. Sminklemosóként használom,mindent lehoz szépen :) Az illata isteni,az állaga is jó. 200ml-hez igen kedvező áron lehet hozzájutni ( 650Ft-ért vettem) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

molnar.julia.88

2012. november 3.

Teljesen véletlenül találtam rá, de nagyon megszerettem. Miután letisztítottam a szemem, bekenem ezzel az arcom, átmasszírozom, majd nedves vattával lemosom. Nem marad ragacsos, nem túl sűrű, de akkor se húzódik a bőröm, ha nem krémezem be azonnal. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

jns.melinda

2012. október 22.

Szeretem ez a terméket, pedig mikor először vásároltam azt hittem hogy ez is gél (nem olvastam el rendesen), csak kíméletesebb, otthon láttam csak, hogy ez tej. Bosszankodtam, de elhasználtam, majd megyszerettem. Azóta többször vettem újra. Teljesen más mint pl. a nivea hasonló terméke, ez vizesebb, könnyebb. Nem volt olyan érzésem, mintha arckrémmel mosnék arcot. Amióta ezt használom a zsírosodás is mérséklődne. Nem kell mindig a legdurvább lemosó a zsíros bőrre. Azóta jobban kísérletezem az arctejekkel. Úgy használom, hogy száraz bőrre felkenem, bedörzsölöm, majd langyos vízzel lemosom, eddig mindent leszedett, még spirált is (bár szemre nem nagyon kellenekenni), pattanást nem okozott. Zsíros vízhiányos bőrűek bátran próbálják ki, különösen télen.
Ui.: az illata is kellemes, az is tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Ui.: az illata is kellemes, az is tetszik

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0