Cynex

Ár:   275 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2020. június 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lovereira

2015. december 29.

Imádom a vanília illatát alapból is, és elég jól hidratál a kicsike, bár szerencsére nem túl szárazak az ajkaim általában, úgyhogy nekem tökéletes ez az ajakápoló. Plusz még extra olcsó is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

alexandra95

2015. december 11.

Nálam bevállt,amúgysincsenek azok a "kiszáradós" típusú ajkaim,szóval hidratálásra elég volt.
Az illatával is elégedett vagyok,vanília illata van.Szerencsére,hogy kaptam,mert a hozzászólássok alapján nem mertem volna megvenni.
1 csomagba 2 db ajakápoló volt,szóval szerintem ár-érték arányban is kiváló. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

1 csomagba 2 db ajakápoló volt,szóval szerintem ár-érték arányban is kiváló. :)

vanilla0313

2015. november 19.

Sokáig gondolkodtam, hogy mire hasonlít az illata, mire rájöttem: pontosan olyan mint az autóillatosítók, amiktől mindig hányingerem van. Egy kicsit hidratálja az ajkakat, de kifejezetten kellemetlen érzés volt amikor felkentem, úgyhogy kidobtam. Azt még nem tudom, mit csináljak az érintetlen darabbal, mert a csomagolásban duplán volt. Van egy olyan érzésem, hogy a végén az is a kukában végzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 19.

biankaj

2015. október 30.

Az illatával nem vagyok kibékülve, de amúgy jól hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Az illatával nem vagyok kibékülve, de amúgy jól hidratál:)

after8blog

2015. október 17.

Szerintem ezen az áron teljesen megéri, sőt kiváló termék. Ha az ártól eltekintünk akkor azt mondom, hogy lehetne jobb is, ugyanis elég sűrűn kell alkalmazni ahhoz, hogy ne cserepesedjenek ki az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

citronella

2015. október 11.

Tök jó,hogy kettőt lehet venni szinte egy áráért és ahhoz képest egész jó kis termék. Tetszik az illata és a hidratálása is jobb,mint sok drágább terméknek (pl a tégelyes Labello). Télre valószínűleg kevés lenne,de nekem extrém módon kicserepesedik olyankor az ajkam,úgyhogy ezért nem jár pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Samantha

2015. október 4.

Szépen hidratál, jó az illata, olcsó, és az összetevői sem ezek már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

Szépen hidratál, jó az illata, olcsó, és az összetevői sem ezek már.

Samantha

2015. szeptember 30.

Célnak megfelel és olcsó. Az illata is jó. Inkább vanília, mint gyümölcsillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Célnak megfelel és olcsó. Az illata is jó. Inkább vanília, mint gyümölcsillat.

fritz.aniko

2015. május 1.

Nagyon alacsony az olvadáspontja és büdi vanília szaga van.
Ezen kívül minden oké vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Nagyon alacsony az olvadáspontja és büdi vanília szaga van.
Ezen kívül minden oké vele.

lovaslany13

2015. február 16.

Olcsó, jól hidratál, az illata egész jó.
DE megelőzésre jó csak. Ha már kicsit száraz, picit cserepes a szám és felkenem, kb 1óra és lehámlik! Vagyis felpuhul annyira, hogy letéphető a bőr. Nem tudom hogy ez jó vagy sem. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Olcsó, jól hidratál, az illata egész jó.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin