Cynex

Ár:   275 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2020. június 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Ajakápolók

jizunew

2015. február 13.

Az illata nagyon tetszik, a hidratáló hatása sajnos nem túl jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Az illata nagyon tetszik, a hidratáló hatása sajnos nem túl jó.

BibiSmile

2014. december 6.

Az illatát utáltam.. Azt hittem,hogy valami jó vanilía illata lesz de egyáltalán nem. Miután rákentem az ajkamra egy pár perc múlva elkezdte csípni... Mehetett is a kukába,viszont nagyon olcsó volt ezért nem vesztettem sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 6.

nanachan

2014. november 26.

Imádom a vaníliát, ennek kicsit mű az illata, nekem a régebbi fajtából van amit ha felkenek sárga lesz a szám :D kicsit szárít de ennyi pénzért nem rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

darkbeforestorm

2014. október 10.

rettentően megörültem hogy vanília illatú és még olcsó is, ráadásul az összetevők se voltak rosszak (nem tudom mikor lett feltöltve ez az ajakápoló, de már nem ezek az összetevők). mikor kibontottam, még mindig boldog voltam az illatától, de amint felkentem elképedtem, hogy szinte szétfolyt abban a pillanatban, hogy a számhoz ért volna. ráadásul az illata felkenve nem érződik, sőt inkább büdösnek hat. és borzasztó kellemetlen viselni. ráadásul spontán köhögőgörcs tört rám a viselésétől. bár ez eléggé abszurdnak hangzik :D sajnálom, de nálam ez használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Lory

2014. október 10.

Az illata nekem tetszik:)Átlagos ajakápoló,megelőzésre teljesen jó,az állaga sajnos folyósabb a kelleténél,fenn áll a veszély,hogy szétfolyik vagy eltörik a tubusban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

Borzalmas az "illata", nagyon erős. Az állaga túl puha, szétfolyik. Bár olcsó, használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

kigyogirl

2014. február 6.

Egynek elmegy,nem a legjobb de nem is szárítja szét az ajkaimat és nagyon kellemes illata van (az áráról meg ne is beszéljünk). Ha az összetétele kicsi természetesebb lenne,újravenném,így viszont annak is örülök ha sikerül az első tubust elfogyasztanom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Aviva

2014. február 5.

Jó pár éve szereztem be, de nem nyerte el a tetszésem :/ Hidratálni hidratál a maga kis módján, de nem az igazi. Nekem besárgítja az ajkaimat is :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

szokeciklon

2014. február 5.

Véletlenül került hozzám, de azóta tart a szerelem! Imádom a vaníliát, teljesen jól hidratál, nem mellesleg a kedvenc gazdaságos szépségboltomban 2db 110(!!!) Ft:)! Az egyetlen "hibája" az állaga, de ez nálam elhanyagolható:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Marcsus

2014. február 5.

Finom illata van (kicsit mű, ez tény -viszont ha a két db-ot veszed 220 Ft-ért, akkor ezt e rójuk fel neki :) ) Biztosan újraveszem, hidratál, nem hagy zsíros érzetet az ajkakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin