Cynex

Ár:   275 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2020. június 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

szerpentin_b

2013. december 8.

Ajándékba kaptam. Nagyon szeretem. Egy furcsa dolgot vettem észre hogy normál vagy az alatti hőfokon kicsit szemcsés vagy hogy is lehet ezt jól kifejezni. Viszont ami nagyon fontos hogy én rettentően rágom a szám és annyira jól védi az ajkaimat hogy a sebek nem fájnak gyorsan gyógyulnak és nem kell 2 percenként kenegetnem a szám hogy nehogy kifújja a szél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Lina14

2013. november 15.

ajándékba kaptam anyukámtól. az illata egészen kellemes, kicsit művi, de nem vészes. az állaga elég szeszélyes, nagy melegben szinte biztosan elolvad. kialakítására is kitérnék, mert végre ez az első ajakápolóm, ami "csúcsos/süveges", ugyanis az én kis csippentett számra nagyon jó, mert a sima, lapos ajakápolókkal nem lehet szépen kenni, de ezzel működik :)
amikor bekenem, egészen szép, pár perc után a nagy része beszívódik, ezzel jó alapot ad a rúzsoknak. azonban egy óra után teljesen elmúlik a hatása, hihetetlenül száraznak tűnnek az ajkaim, mintha 3 napja nem is ittam volna. mivel nem jó hosszabb távon, és csak ideiglenes hatása van, 3-as. ennél a labello is többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

cioccolata

2013. november 9.

Nagyon olcsó és jó! :) Az összetevők miatt vettem meg, és nem csalódtam. Vanillin illat, szeretem!

Update: Sajnos ég/bizsereg tőle a szám, és ezt nem tartom jó jelnek... valamire érzékeny lehetek benne. :( Amúgy meg voltam elégedve a hatásával, de ez kapcsolatunk végét jelzi. Kéz-könyök-láb ápolásra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

mrs.imperator

2013. október 15.

Már többször vettem kettes csomagot, hihetetlenül olcsó, hatásra pedig olyan mint a régi szőlőzsírok :) Mindig tartok belőle otthon és magamnál is, a vaníliásat szoktam venni mert imádom az illatát, jól hidratál, le se tudok feküdni nélküle. Szeretem .)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

biolumi

2013. augusztus 26.

Jü,hogy feltűnő a csomagolás,így nehezen veszlik el... ;)

Az ajkamat megfelelően hidratálja és könnyen be is szívódik.

Normál,átlátszó ajakápoló.

#Vivianka, nekem is pont az autóillatosító jutott eszembe! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Jü,hogy feltűnő a csomagolás,így nehezen veszlik el... ;)

Az ajkamat megfelelően hidratálja és könnyen be is szívódik.

Normál,átlátszó ajakápoló.

#Vivianka, nekem is pont az autóillatosító jutott eszembe! :))

Vivianka

2013. július 12.

Én nagyon szeretem. Olcsó, és teszi, amit tenni kell. Az illata egy kicsit az autó illatosítóhoz hasonló, de amúgy szinte tökéletes.. :)) Ha megtalálom, mindig kenegetem vele magam. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Nixy

2013. július 7.

ez tetszett!
finom illata van és hidratál!
5 csillag lenne, de azért nem adok rá 5-öt mert a zsebemben könnyen elolvad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.

ez tetszett!
finom illata van és hidratál!
5 csillag lenne, de azért nem adok rá 5-öt mert a zsebemben könnyen elolvad

susieesonic

2013. június 17.

nekem szerencsére nem cserepes az ajkam , még télen sem szóval nem kell olyan extra hidratáltság. én nyári időben, amikor a légkondi, ventillátor kiszárítja a szám akkor kenegetem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Szappan&Bubii

2013. május 19.

Nekünk is van, de már elég régi, és már tiszta ragacsos :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 19.

Nekünk is van, de már elég régi, és már tiszta ragacsos :\

Jelizz

2013. április 4.

Már az illata is rossz.. :((
Én ön szántamból nem vettem volna meg, de a tesóm vett egy csomaggal, és nem kellet a másik neki, erre nekem adta.
Ki próbáltam és nagyon ROSSZ!
csípi a számat, sose szívódik be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 4.

Már az illata is rossz.. :((
Ki próbáltam és nagyon ROSSZ!
csípi a számat, sose szívódik be

Antioxidánsok: Tocopherol