Cynex

Ár:   275 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2020. június 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Incus

2012. október 31.

Dupla kiszerelésben vettem meg, nagyon olcsón. Az egyiket még most is használom, a másikat pedig odaadtam az ismerősömnek. Nincs vele gondom, de nem a kedvencem. Viszont nagyon hatékony ezért jár az 5pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Christschön

2012. október 31.

Mitől lett sárga az ajkatok? Nekem teljesen átlátszó, nagyon szeretem, kicsit mű illata van az tény, engem az autós illatosítókra emlékeztet, de egyébként teljesen jól ápol nincs vele baj :) 100 Ft volt két darab (egyet fizet, kettőt kap), nevetségesen olcsó, és ami a dolga azt elvégzi.:)

eo

2012. október 13.

Számomra is nagyon mű, a csomagolása zavart is. Valahogy nem volt jó érzés rá nézni. :D Felületes hidratálást nyújtott csak, nem is vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

cincike

2012. augusztus 15.

Mű illata és borzalmas sárga színe volt. A kukában landolt......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Mű illata és borzalmas sárga színe volt. A kukában landolt......

Szaszmancs

2012. augusztus 5.

Kettő volt a csomagolásban és még így is rettenet olcsó volt,de az egyiket kapásból elajándékoztam, mert kipróbálva nagyon nem tetszett. Konkrétan sárga lesz tőle az ember szája! Az állaga sem a legjobb,de végül is itthonra elhasználtam,mert nem szárított,talán még hidratált is és ha jól emlékszem mű vanília puding illata volt,de nem kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

sissy93

2012. augusztus 5.

Kibírhatatlan az a műanyag-érzet. Kényszerem van, hogy azonnal letöröljem. Gyanúsan olcsó volt, nem is tudom, minek vettem. Valószínűleg mert vaníliás. De nem sokat ér, sárgára színezte az ajkaim. Otthon elkenegettem, mert láss csodát, hidratált, de bántott a lelkiismeret, hogy miért mérgezem magam ilyen műanyag vacakkal, mikor úgyis annyi káros anyag jut a szervezetembe a tudtomon/akaratomon kívül. Legalább tudatosan ne csináljam. Inkább veszek kicsivel drágábat, olyat, amit nem Kínában gyártottak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

edke

2012. július 27.

nekem nagyon bevált, de az illata számomra elég mű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

nekem nagyon bevált, de az illata számomra elég mű

Clinique

2012. június 20.

Én anno kettőt vettem nevetséges azt hiszem 150 ft-ért. Mondom másra nem, otthonra jó lesz néha bekenni a szám. Aztán jobban bevált, mint a Labello. Kellemes illata volt. Persze azóta bejött a drogériákba szerencsére a Carmex, amitől nem válnék meg :) Ára szuper, azért csak 4 csillag, mert van nála jobb is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Dorinaa

2012. május 17.

Az illata jó és a hatása sem rossz, a labelloknál jobb mert nem szárít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Az illata jó és a hatása sem rossz, a labelloknál jobb mert nem szárít. :)

szeg3456

2012. április 12.

Olcsó húsnak híg a leve.....Lehet, hogy baromi jó illata van, de hogy nem használ semmit az is biztos. Nem mondom, hogy 2000 Ft-ért kell ajakápolót venni, de ez nagyon a legalja tényleg szerintem. A sima gyógyszertárban kapható szőlőzsír, amit 350 Ft-ért vettem kb. az hidratál rendesen és az illata is nagyon jó!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin