Dabur

Ár:   2149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2149 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2149 Ft

Regeneráló hatású készítmény töredezett, száraz, fénytelen, festett, dauerolt haj ápolására.Csökkenti a környezeti ártalmak, a festés, a dauer káros hatásait, ápolja a hajat és a fejbőrt, elősegíti a haj növekedését. Kúraszerũ használata során haja rugalmas, selymes fényũ lesz. Különleges összetétele révén a fejbőrbe jutva javítja az agy mũködését a brahmi-tartalomnak köszönhetően. A henna természetes gombaölő hatású, egészségesen tartja a fejbőrt, segít megelőzni a hajhullást és egészségessé, fényessé teszi a hajat. A neem antiszeptikus hatásának köszönhetően segít megakadályozni a fertőzéseket, a korpa megjelenését a fejbőrön, továbbá megelőzni a hajhullást és a korai őszülést. A citrom szintén hatékony a korpaképződés és a hajhullás megelőzésében, és szép fényt ad a hajnak.

Ár: 2149 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

307ff3

2013. március 2.

Viszkető, korpás fejbőrömet szépen orvosolta. Az illata kellemes, a flakonban található mennyiség sokáig kitart. Az üzletekben kapható hajápolók közül nálam ez áll az első helyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

Lovely21

2012. november 18.

Én esküszöm nem értem hogy írhatja erre valaki, hogy büdös. :O Szerintem egyszerűen isteni illata van én teljesen szerelmes vagyok belé. Mondjuk nem tudom nekem az újabb változat van már meg (nem az ami a képen van), dehát ennek szuper illata van, nem győzöm után szagolgatni a hajam. Különben a hatásával is nagyon meg vagyok elégedve, már egy hónapja használom és szerintem úgy látszik a legjobban a hatása, ha a már egy kicsit kiszáradt, törött hajat kenjük be vele. Nekem teljesen kisimította a hajam, eddig még ezt a hatást egyetlen hajápoló készítménnyel sem tudtam elérni, pedig már rengeteg mindent használtam. Nálam abszolút csodaszer, aki csak egy kicsit is vacillálna, hogy megvegye e ne tegye. ;) Én is ilyen hajfestőecsettel viszem fel a fejbőrömre majd utána belemasszírozom a hosszba is és minimum 8 órát hagyom hatni, van hogy még többet. 4 használat után még több mint a feléig van, szerintem elég gazdaságos nem kell belőle sok, szépen el lehet oszlatni és nagyon könnyű a felvitele (próbálkoztam már ricinusolajjal is, hiába melegítettem és kevertem más olajokkal, ennyire azért nem volt egyszerű felkenni sose). A hajnövesztő hatásáról még nem tudok túl sokat mondani, de ha észreveszek valami változást, majd updatelek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

KergePárduc

2012. október 13.

Ez valami isteni csodaszer :) Az agyon vegykezelt, száraz, töredezett hajamat már első kezelésnél helyre tette. A szagával szerintem semmi probléma nincs. Nem büdös, csak rettentően erős. Amikor felkentem, bűzölgött az egész fürdőszoba, nagyon erős az illata. Egész éjszakára a legjobb felkenni, másnap mikor lemostam csak enyhe, kellemes, lágy illat maradt benne. Nagyon szuper!! Tuti, hogy újra fogom venni <3
Ui.: A kimosás sem olyan procedúrás mint a legtöbb olajos terméknél. 2x samponozás után nyoma sem maradt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

ur.isten.ne.mar

2012. június 17.

Uhhh, hát a szaga valami förtelmes, ezzel egész városokat ki lehet irtani :D Most vakoltam be vele a hajam, holnap lemosom, aztán jön a vélemény :)
No, megszületett a rövidtávról szóló ítélet: belemasszíroztam a fejbőrömbe, és kellemesen bizsergette. Ezen kívül viszont nem adott extra fényt, erőt vagy puhaságot a hajamnak - a többi hajamra kent olajhoz képest. Rövid távon persze még nem is vártam.
Néhány hét múlva még frissítem a véleményemet - már ha addig nem halok meg ettől a szagtól :D

Update: Az a baj, hogy a kókuszolaj miatt megdermed a hajamon, és emiatt mintha nem szívódna be rendesen. A fejbőrömmel eddig sem volt probléma, tehát nem volt min segítenie. Ennyi idő alatt nem csökkentette szembetűnően a töredezést. Fényben és puhaságban nem nyújtott semmi extrát azokhoz az olajokhoz képest, amiket eddig használtam. Szerintem most inkább pihentetem kicsit, és majd nyáron próbálom ki újra.

Update 2.: Ebben a melegben már sokkal könnyebben tudom használni, nem dermed meg, és szinte érzem, ahogy a hajam issza :) Mostanában választékonként viszem fel a fejbőrömre (mintha festenék), belemasszírozom, és utána jöhetnek a hajvégeim. Az illatát még mindig nem kedveltem meg (szerintem konkrétan hányásszag), de a hatása tényleg kárpótol mindenért :) Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

d-i_n-a

2012. április 29.

Végre egy olyan termék ami nincs telenyomkodva 46574647 káros összetevővel. Nem rég óta használom. Most is épp rajta van a fejemen. Van hogy egész éjszaka rajta hagyom, vagy csak egy pár órára..mint épp most :D Szép fényt ad a hajamnak..és érzem is hogy sokkal erősebb. Korpával sem találkoztam azóta amióta használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az indiai köszméte (Phyllanthus Emblica) néven ismert amla, egy C-vitaminban kiemelkedően gazdag ehető gyümölcs. A növény minden részét felhasználják, gyümölcse mellett magját, gyökerét, levelét, kérgét széles körben alkalmazzák. A kozmetikában a gyümölcse használatos, firssen és szárítva is. Paula Begoun szerint a gyümölcs kivonata antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A truthanaging ezen kívül úgy tudja, hogy az amla szabályozza a bőr melanin termelését, csökkenti öregségi foltok kialakulását és gátolja a leégést.

Gyömbér-féle kivonata,  trópusi dísznövény. Illatos anyagai miatt Indiában illatszer és vallási ceremóniák füstölője, Pandzsábban a dohányt szagosítják vele. Ayurvedás gyógynövény: daganatok, sárgaság, epe- és gyomorbajok, szív- és vesebaj, emésztési zavar, szédülés, vérhas, ideg-, elmebajok, tüdővérzés és genny, aranyér, nehézlégzés, hasmenés ellen használják. Magas vérnyomás, láz, meghűlés és influenza ellen ma is használt. Nem találni információt arról, hogy mire való a kozmetikumokban. (Forrás: Benedek István: 160 tibeti gyógynövény című könyve)