Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

rekucee

2019. március 18.

Kisebb szünetekkel kb 1 éve szedem. Két doboz közé mindig beiktatok egy másik félét, amolyan változatosság jelleggel, de túlnyomó részt ezt használom. Sosem hullott durván a hajam, de amióta ezt használom, az a minimális hajveszteség is eltűnt. A hajam vastag és erős szálú, igaz a vége néha töredezik de festem is rendszeresen. Azt nem mondanám hogy gyorsabban nő tőle, sajnos világ életemben lassan nőtt a hajam. Összességében nagyon egészségesnek látom tőle a hajam, babahajak is megjelennek közben. Nagyon sokáig rágtam a körmeimet, néhány éve leszoktam róla, most már gyönyörűek és erősek azok is. Ez az abszolút kedvenc vitaminom. Amiatt csak 4 csillagot kap, az a pattanások. Amíg nem olvastam a véleményeket nem kötöttem a tablettához, de tény hogy mióta használom azóta rendszeresen előjönnek.

rekucee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Pecci

2019. március 16.

Három éve szedem olyan formában, hogy 3 hónapon keresztül folyamatosan szedek napi 2 tablettát, majd 1 hónapra leallok. Nálam teljesen jól működik ez a csodaszer: mérséklődött a hajhullasom, rengeteg babahajam nőtt, erősödött a hajam, és dusulni is tudott. Pattanások nálam nem jelentkeztek és megnövekedett étvágy sem. A bőröm is sokkal szebb tőle, a körmöm is megerosodott tőle. Ár-érték arányban tökéletes, hozzá azt a hatást, amit mondjuk drágább markak igergetnek, de nem teljesítenek. Nálam örök favorit.

Pecci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

alea

2019. március 4.

Hmmm... Kb. két hete szedem. Meglepő módon ennyi idő alatt is jelentős változásokat tapasztalok magamon a termék hatására. Pozitív és negatív változások vegyesen.
Én elsősorban a körmeim miatt kezdtem el őket szedni. Mielőtt elkezdtem a kúrát, tövig levágtam a körmeimet, és hihetetlen gyorsan újra megnőttek, ennyit kb. 1 hónap alatt nőnek a körmeim. Ami negatívum, hogy még mindig lemezszerűek a körmeim, de mintha kicsit erősebbek lennének. Sajnos én is tapasztaltam a pattanások megszaporodását, mint mellékhatást, igazából először nem is tudtam, mitől lehet ez, csak az itteni vélemények olvasása után vontam le a következtetést. Fogok még updatelni, folytatom a kúrát, és az alapján frissítem a véleményemet, nekem így egyelőre 3*.

alea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Jucuus

2019. február 28.

Egy hete szedem csupán, de durva pattanások jöttek ki az államon (ott egyébként is szoktak kijönni, úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy attól van), viszont a hajtöveknél is kijött 6-8darab pattanás, ami nálam iszonyú ritka.
Egyelőre 4 csillagot kap, mert nagyon remélem hogy a hajam állapotan fog javítani (hullik, alig van már hajam :().

Update: elfogyott a 3 havi adag, babahajak nőttek, igazából mást nem nagyon vettem észre. Sajnos a pattanások végigkísérték ezt a 3 hónapot, ezért marad a 4 csillag. Mèg van egy dobozzal nekem, majd mèg egyszer próbálkozok vele, most pihentetem a dolgot.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Penci0808

2019. február 19.

Már körülbelül 3 hete szedem, az előírtak szerint. Sokkal kevesebb hajam hullik, sokkal erősebbnek érzem, jobb állapotban van. Az árához képest ez egy csodaszer. Az tény, hogy evés után kell bevenni, mert különben émelygek tőle, bár ezt én a többi vitaminra is el tudom mondani amit szedek. Úgyhogy nekem ez nagyon bevált, tuti újra fogom majd venni.

Penci0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

AnnaR

2019. február 17.

Az itteni vélemények, elkeseredettség és ár alapján megvettem, mai nappal elkezdek egy kúrát. Remélem használni fog, gyenge a körmöm, de annyira, hogyha megnő akkor egyszerűen kitörnek belőle darabok... A hajam is hullik a rengeteg stressztől. Nagy reményeket fűzök ehhez a vitaminhoz...
Kíváncsi vagyok mikor lesz hatása. Annyit várok el tőre, hogy megerősítse a körmöm és mérsékelje a hajhullást.

up.1: Lassan letelik az egy hét. Mellékhatást nem tapasztaltam, pattanásaim nem lettek tőle, sőt mintha a bőröm jobb állapotban lenne, mint eddig. Napi egy tablettát szedek én is, étkezés után, mert ha üres gyomorra veszem be, akkor émelyegni kezdek. Érezhetően örül a szervezetem a plusz vitaminnak, a megfázásos - téli időszak után, ha egyelőre másra nem is, egy kis vitamin pótlásra teljesen jó :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

pomme

2019. február 16.

2 hete használom, napi 1 kapszulát. Nem akarom elkiabálni, de (kop-kopp), mintha kevesebb hajam hullana, és amúgy meg vita nélkül nő, mint a gomba. Most festettem (én festéskor is megmosom samponnal legalább kétszer) másfél hete, de már 4-5 mm hajam nőtt. Konkrétan festés után az első hajmosáskor már ott virítottak az ősz szálak (ok, nem túl sok, de na). Nálam a 4-5 hét az a nagyon ráfeszülős hajfestés, a sima az a 6 hetes, amikor már látom, hogy nő le, de még nem vész. Na most ez másfél hét után már látható, még egy hét, és tutira necces lesz. Egyelőre csak 2-3 icipici pattanást okozott, de ez simán lehet attól is, hogy most nulla napfény ér. Mindenesetre veszek majd még belőle, mert mintha működne :)

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Laraszi

2019. február 14.

Még csak egy hete használom, de a hajam szerkezetével csodát tett. Komolyan, mint aki egy 30.000 Ft-os kezelésen vett részt. (Mert volt már ilyen) Annak a hatása 1 évig látszódott, erre kíváncsi leszek, ha kúraszerűen alkalmazom. Pattanásaim voltak az első 2 nap, elég csúnyák. Mindig reggeli közben veszem be, és marad is a napi egy szem. A pattanások eltűntek, és nem jött ki újabb. Az áráról szerintem nem kell véleményt mondjak. :)

Laraszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Meren

2019. február 11.

3-4 hónapig annyira hullott a hajam, hogy mostanra kb a fele mennyiségű hajam van, mint azelőtt. Rengeteg méregdrága kapszulát, sprayt, szérumot kipróbáltam és végül ez állította meg a hullást, így ezen a téren abszolút díjnyertes nálam, az áráról már nem is beszélve. (vettem én már 8000 ftért is 2hétre elég sprayt, ami aztán semmire nem volt jó).
Viszont az arcomat nekem is kikezdte, az amúgy is pattanásos bőröm még rosszabb állapotú lett. Már csak 1 levél maradt, azt még beszedem, de nem fogom újra venni a pattanások miatt. Reménykedek benne, hogy a hajhullásom nem jön vissza újra, mert akkor muszáj lesz tovább szednem. (Inkább pattanásos leszek, mint kopasz.)
Erős hajhullásra nagyon ajánlom, de ha csak szebb hajat akarsz, szerintem másik terméket válassz.

Meren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

NikolettaP

2019. február 11.

Én 4 hónapja kezdtem el szedni ezt a vitamint, és nagyon pozitívak a tapasztalataim a hajam terén. Nagyon hullott a hajam előtte, de szerencsére ez nagyon lecsökkent, a felénél is kevesebb hullik most, és tele vagyok most 3-4 centis babahajakkal :) És sokkal gyorsabban nő a hajam, régen 1cm-t nőtt havonta, most 1,5 cm (a lenövésből làtom). A körmeim is gyorsabban nőnek. Viszont az utolsó kb 10 szemet nem tudtam beszedni, mert az én arcomon is nagy, gyulladt pattanások jöttek elő :( Nem is tudom, mitől fognak elmúlni. A vitamin hatásos volt ugyan, de többet nem szedném minden nap, maximum heti 1-2 szem

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.