Das Gesunde Plus

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Eremiana, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A Das Gesunde Plus étrend-kiegészítő kapszula a haj egészségéért fontos tápanyagokkal, cinkkel, biotinnal, folsavval, pantoténsavval, valamint más fontos B-vitaminokkal látja el a szervezetet. A cink hozzájárul a haj és a köröm, a biotin pedig a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A B-vitaminok részt vesznek a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.

Összetevők: Keményítő, Zselatin, Cink-Citrát, Nikotinsavamid, Kálcium-D-Pantotenát, B6 Vitamin, B1 Vitamin, B2 Vitamin, Folsav, Biotin, B12 Vitamin, Csomósodást Gátló Anyag, Étkezési Zsírsavak Magnéziumsói, Szilícium-Dioxid, Színezék, Titán-Dioxid

AzAKismacska

2019. november 15.

Update:

Sajnos nem tudok semmit irni, ugyanis, hirtelen otlettol fogva levagattam a hajam, igy most nagyon pici es nagyon vagany.
(de! kb ket hetente kellene ujravagatni, ha ez jelent valamit 🤗)

..............................

Tapasztalatok 4 het utan:

Alapallapot:

Kb. az osszes hajapolos ertekeleshez leirom, hogy regebben kozepsulyos, ma mar gyengebb trichollomaniaval kuzdok kb. szuletesem ota- azaz az alap meglevo szorongasos tuneteimet hajfesulgetessel, piszkalassal, regebben tepkedessel oldom. Raadasul "oncsonkitas" jelleguen qmint kb nyak ala, majdnem vallig er, le "kell" vagnom. Meg sohasem volt pl rendesen vallig ero.hajam a 29.5 evem alatt. Ez egy teljesen tudatalatti dolog, fel sem tunik igazabol. Szoval, van egy alap lassan novo, elegge hullo, vekony szalu hajtomegem, amit -dobperges- marciusban elhataroztam, hogy megnovesztek. Az akkor fulig ero tincseim hatul epp most kezdtek elerni a csuklyasizom kornyeket- ha hatrahatom a fejem, a lapockaim koze er a hajam. Majdnem maximum!

A tabletta szedese ota:

Az elso het remalom volt! Nem viccelek, de komoly ehsegrohamaim voltak. Azaz, az este 6 oras vacsorat kovetoen 10 korul arra lettem figyelmes, hogy ehes, gyenge vagyok es a kezem is remegett emiatt (festokent ez nem a legszerencsesebb), igy muszaj volt hobbitosan "masodik vacsoraznom".
Halistennek' ez nem tartott sokaig, emlekeim szerint csak 5-6 napig.

Ezen kivul mellekhataskent, az allam vonalaban, a "tokamon" rengeteg kicsi, belso pattanas lett. Nem gyulladtak be, nem fajtak, nem voltak latvanyosak, de egyertelmuen ott voltak. Kb mostanra ugy tunik, normalizalodott a helyzet, nem jott ki ujabb 1-2 napja.

Eredmenyek:

A kormom latvanyosan gyorsabban no- a labamon is.
Mivel ott "csontig" vagom, alapjaraton ket het, ameddig eleri a szamomra kenyelmetlen, kb 1 mmes meretet, amikor is vagni kell. -4 het alatt 3* vagtam es ismet kellene.

A hajamrol:

-Hajmosas:
A legfurcsabb valtozas az, hogy kevesebbszer kell mosnom. Minden 3. nap szoktam mosni, most viszont 5 napig minden gond nelkul elhuzom a hajmosast.

-Babahajak:
Az allando piszkalas miatt mindig is voltak/lesznak pici babahajaim. Most mintha tobbnek tunne.

-Hajhossz:
Nott valamennyit,(1 cm kb.) hogy az onkontroll vagy a kapszula miatt, azt nem tudom.

-Haj allapota:
Ez az, amit latvanyosnak erzek. Dusabbnak tunik (nyilvan nem lehet meg tobb hajam, de, a meglevo szalak erosebben allhatnak a vitamintol), pl. copfba kotve lenyegesen vastagabbnak erzodik.

Ezen kivul, a hajam fenyesebbnek, egysegesebbnek tunik- a "tincsesen logo" hajam egeszsegesebbnek latszik.

Remelem, hasznos volt, ha elfogy a 60 szem, frissitek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Update:

(de! kb ket hetente kellene ujravagatni, ha ez jelent valamit 🤗)

..............................

Tapasztalatok 4 het utan:

Alapallapot:

A tabletta szedese ota:

Halistennek' ez nem tartott sokaig, emlekeim szerint csak 5-6 napig.

Eredmenyek:

A kormom latvanyosan gyorsabban no- a labamon is.

A hajamrol:

-Hajmosas:

-Babahajak:

-Hajhossz:

-Haj allapota:

Remelem, hasznos volt, ha elfogy a 60 szem, frissitek :)

lonelywolf94

2019. november 9.

Muszáj leírnom a véleményemet. Először a sztorimat, majd egy kis tévhit eloszlatást, majd a termékről a tapasztalatomat.

24 éves srác vagyok. Sajnos 3 éve (azt hiszem kb akkor történt), amikor még festegettem össze vissza a hajamat mindenféle mesterséges, káros hajfestékkel akkor volt egy fodrász, akihez elmentem. Szegény eléggé hozzá ne értő lehetett, mert 3x szívatta le a hajamat 12%-os oxival, utána még 2x festett rá. Hát utána annyi is volt a szép hosszú hajkoronámnak. Évekig szenvedtem vele, évekig, nem viccelek. A bolti gagyi hajsamponoktól reméltem a megoldást, hátha megint olyan gyorsan fog nőni, mint mielőtt elrontotta, hátha az elégett hajam csak úgy visszaéled majd. Na persze. Aztán kb 2 éve meguntam az egészet, átváltottam csak növényi, organikus samponokra, balzsamokra, pakolásokra, hajszeszekre stb. Nyilván azt mindenki tudja, hogy az elégetett, teljesen károsult, nyúlós, csomókban hulló hajat még a növények, sőt semmilyen sampon, kapszula, szer nem fogja, nem tudja egyszerűen újraéleszteni. Szóval 1 éve ezt a szenvedést, bajlódást is meguntam, így az egész hajamat egész maradék egyszerűen fájó szívvel, de leborotváltam. Így legalább biztosan nem maradtak károsult szálak. Aztán beindultak az új, egészséges hajszálak növekedései, pedig attól féltem, hogy ennyi volt, a festéssel tönkretettem a hajhagymáimat is, de nem.

Innentől kezdve kezdtem el jobban odafigyelni a hajam ápolására, csak gyógynövényes samponok, kivonatok, olajok, balzsamok, pakolások, semmi mesterséges sz.r. És persze itt jöttek be a képbe a hajvitamin kapszulák is. Mint ez a DM-es, 1000 Ft-os kis csodaszer, mondjuk én nem ezzel kezdtem, mert ezt csak másfél hónapja használom, de elég erősen rátett a hatásra ez a kapszula. Szóval előbb egy kis tévhitet oszlassunk itt akkor el, aki írja hogy ,Jajj Istenem mekkora pattanásokat okoz, jajj nem használ semmit jajj jajj jajj' meg egyéb nyivákolások, mert látom mindenki nagyon okos: a hatóanyagoknak, vitaminoknak (mind minden más vitaminnál, ásványi anyagnál stb) IDŐ KELL, mire kifejtik a szervezetben a hatásukat. Ez az idő pedig nem 1 nap. Nem 2 nap. Nem 1 hét. Még csak nem is 1 hónap. Mire ezek eljutnak azokra a helyekre, szervekbe beépülnek, kifejtik hatásukat azokon a bizonyos problémás pontokon az van hogy 3-4 hónap, de lehet fél év is. Az, hogy nektek közben piros pattanások jönnek ki 2 hét után, az egy normális tisztulási folyamat, mindegy hogy volt vagy nem volt előtte pattanásod. Mivel hogy tolja kifele a méreganyagokat a szervezet ilyenkor, lehet hogy neked ez pont pattanás formájában jön ki, vagy fekete mitesszer formájában vagy tudom is én hogyan, tök mindegy. Ez teljesen természetes folyamat, aki meg itt írja, hogy eltüntethetetlen pattanást okozott neki, hát az kicsit erős túlzás szerintem.

Akkor az én tapasztalatom: én a másik hajvitamin után (ami más márka volt) nem tartottam be a 3 hónap szünetet, 3 hónapig szedtem azt, majd arra rá elkezdtem ezt szedni lassan 2 hónapja. Kár, hogy nem lehet feltölteni képet. A hajam most konkrétan úgy nő, mint a gomba, babahajak ezrei a hajamon mindenhol, a hajhullás nem mondom, hogy teljesen eltűnt mert hazudnék, de szerintem 70%-kal tuti lecsökkent, és ami kihullik, azoknak a helyére bőven nőnek újak. Egészséges hajkorona, fényesebb haj, tisztább arcbőr, borotválkozás után nem pattogok már ki vagy csak kicsit, körmeim is nőnek mint a gomba. Szóval most az lehet, hogy ez a hajvitamin erősíti a másik hatását. Elég brutál módon. Ez a termék kötelező csodaszer, és az ára meg vicc.

De persze általában mindenki a rossz vélemények alapján dönt úgyis, szóval nyugodtan használjátok meg dobjátok ki a pénzt a több tízezer forintos vitaminokra meg samponokra, kezelésekre, krémekre, biztosan többet tudnak, csak mert nevük van meg agyon vannak reklámozva. Azok biztosan hatásosak és 89.000x gyorsabban növesztik a hajat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Roons

2019. október 23.

Balayage szőkített, lapockáig érő vékony szálú hajam van. Nekem is, mint rengeteg lánynak/nőnek az álmom a hosszú haj. Aki egy kicsit is jártas a témában tudja, hogy ez a hármas kombó együtt szinte lehetetlen.

Próbáltam már a Magic Hair hajvitamint is, de irreálisnak találtam az árát hosszabb távon, így egy barátnőm ajánlotta ezt a terméket. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, bőven hozza a drágább társai által ígért hatásokat, az áruk többszörös töredékéért. A fodrászomtól is végre dicséretet kaptam, hogy javult a hajam szerkezete. A második kúrának fogok nekilátni, és remélhetőleg hamarosan a "mennyit nőtt a hajad" dicséreteket zsebelhetem be vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

noggli

2019. október 17.

Igazából csak simán cinket tartalmazó kiegészítőt szerettem volna, de azt nem találtam, a cinket is tartalmazók közül pedig ez volt a legszimpatikusabb. A hajamon és körmeimen nem vettem észre változást, de nem is volt problémám velük.

Magnéziumot és cinket együtt kezdtem el szedni. Elég erős a menstruációm, illetve első nap nagyon görcsölök, ezeken szerettem volna enyhíteni első sorban. Meg bónuszként a pattanásokon.

Pont aznap kezdtem el szedni őket, mikor megjött és a ciklus végén nem jelentek meg a homlokomon a szokásos mélyről jövő, kinyomhatatlan pattanások és ez azóta is így van. A menstruációm is enyhébb lett. Már négy teljes cikluson keresztül folyamatosan szedem és most az ötödik ciklusban eggyel kevesebb napig menstruáltam és remélem ez így is marad. A fájdalom nem igazán tudom, enyhült-e, mert a legkisebb jelre beveszek egy fájdalomcsillapítót, különben a korábbi tapasztalatok alapján nem bírnék kikelni az ágyból. De lehet ez sem olyan vészes már, következő hónapban talán kipróbálom milyen, ha nem veszem be a fájdalomcsillapítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

vomitmyheart

2019. október 1.

Egy három hónapos kúrán vagyok túl ezzel a vitaminnal.
Először napi kettőt vettem be belőle, majd átálltam egy kapszula és 2 kovaföldkapszula kombóra.
Összességében nagyon-nagyon meg vagyok elégedve. A három hónap alatt összesen 7 centit nőtt a hajam. Ez a növekedés főleg a kúra elején volt iszonyú gyors. Emellett rengeteg babahajam is lett. Most tartok egy kis szünetet, de mindenképpen újra végigcsinálom majd :)

Két apróság van csak, ami árnyalhatja a sztorit.
1) Nem csak a vitaminokat szedtem, más termékek is hozzájárulhattak a növekedéshez (pl alpecin sampon)
2) Az elején én is kipattogtam tőle egy picit, igaz, nem volt durva és hamar el is múlt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Egy három hónapos kúrán vagyok túl ezzel a vitaminnal.

Két apróság van csak, ami árnyalhatja a sztorit.

maspit

2019. szeptember 29.

Hajhullás, körömtöredezés ellen vásároltam.
Egy doboz elfogyasztása után a hajam érezhetően gyorsabban nő, kevésbé hullik, habár a problémát nem tudta teljes mértékben megoldani. A körömtöredezésen kevésbé segített. A bőröm is szebb, mióta szedem, gyorsabban gyógyulnak a korábbi hegek, és egyáltalán nem okozott pattanásokat az arcomon, habár az utóbbi lehet a hidratáló váltása miatt is.
Negatív mellékhatását nem tapasztaltam, úgyhogy megy az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Hajhullás, körömtöredezés ellen vásároltam.
Negatív mellékhatását nem tapasztaltam, úgyhogy megy az 5 csillag.

GardenofEve01

2019. szeptember 14.

2. dobozzal fogyasztom. Nagyon jól megerősíti a körmöket. Hajam gyorsabban nő tőle. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Brunettee

2019. szeptember 6.

Majdnem két évig szedtem ezt a vitamint, természetesen szünetekkel. Szerencsére nem okozott gyulladt, csúnya pattanásokat (bár az elején voltak kisebbek), nem tőle nagyobb az étvágyam, és a hajam is szerette, sok babahajam lett. Emellett, aminek külön örültem, hogy a körmeimet is megerősítette. Az egyetlen ok, amiért váltottam róla, az a kíváncsiságom volt. Hogy hajnövekedést okozott-e látványosan, azt nem tudom megmondani, miután bob-ra vágattam a hajam, akkor kezdtem el szedni, festeni nem festem, szóval azon se tudtam lemérni. A hajhulláson (ami csak szerintem volt, teljesen kikészítettem vele a családomat) nem tudom, segített-e, valamennyit biztosan, engem megnyugtatott a tudat, hogy teszek ellene belső vitamin pótlással is. Jó termék, egyszer ajánlom mindenkinek kipróbálásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

pomme

2019. szeptember 4.

2 hete használom, napi 1 kapszulát. Nem akarom elkiabálni, de (kop-kopp), mintha kevesebb hajam hullana, és amúgy meg vita nélkül nő, mint a gomba. Most festettem (én festéskor is megmosom samponnal legalább kétszer) másfél hete, de már 4-5 mm hajam nőtt. Konkrétan festés után az első hajmosáskor már ott virítottak az ősz szálak (ok, nem túl sok, de na). Nálam a 4-5 hét az a nagyon ráfeszülős hajfestés, a sima az a 6 hetes, amikor már látom, hogy nő le, de még nem vész. Na most ez másfél hét után már látható, még egy hét, és tutira necces lesz. Egyelőre csak 2-3 icipici pattanást okozott, de ez simán lehet attól is, hogy most nulla napfény ér. Mindenesetre veszek majd még belőle, mert mintha működne :)

Update: hát most totál az ellentéte van annak, amit először írtam...lettek csodálatos ragyáim, még a kinyomhatatlanból is nőtt vagy 4-5 így 32 éves koromra :/ A hajam megint hullik "rendesen" (nagy öröm), viszont mintha a mikiegér-hullásos területeken visszanőtt volna a haj, legalábbis az utolsó hajmosáskor nem találtam azokat az ordenáré hullós foltokat (kop-kopp megintcsak). Szedem még, meg talán betolok még egyszer 60 kapszulát, meg még turbózom a halolajos kúnemtomhanyas kapszulával, ami tényleg tök jó, majd felteszem, mert megérdemli. Fodrászom azt mondja, váltsak a (rendes sötétbarna/sötétszőke) hajszínemről valami világosabbra, de úgy annyira gyökér fejem van, mint a csibesárga hajú ázsiaiaknak, szóval akkor inkább leszek ősz/ezüst, még az is jobb. :/ Férjet is tömtem vele egy darabig, de aztán elsunnyogta a szedését, mert mennie kellett mindenféle meetingekre meg show-kra, aztán úgy volt vele, hogy nem éri meg a ragyát, amit tökre megértek. Szóval hat is meg nem is, még rátolok 2 hónapot, aztán meglátjuk.

Update2: 2 naponta szedem, de már több hónapja, és a hajamat még mindig nem érdekli, hullik továbbra is, viszont a körmöm olyan, mint a beton. Igazából ha nem reszelném vissza akkor, amikor már ön -és közveszélyes hosszúságú, akkor a jó ég tudja, meddig nőne, de biztos nagyon sokáig :D Szóval körömre 10 csillagot ér, de hajra sajnos nem túl sokat, úgyhogy marad az átlag 4 csillagocska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Anditattoo

2019. szeptember 2.

1 honapja szedem ezt a vitamint eddigi valtozasok amit tapasztaltam, hogy a kormeim eszmeletlen gyorsan nonek a szempillam soha nem volt meg ilyen szep dus es hosszu a hajamon meg sajnos nem vettem eszre valtozast. Napi 2 szemet veszek be belole reggel es este szigoruan betartom 1 napot sem hagyok ki. Mivel hajhullasra szedem ezert meg ido kell ugy tudom 3 honap legalabb meg barmi valtozas tortenjen. Turelmes vagyok es kitarto 2 honap mulva jovok az eredmennyel. Eddig csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.