Das Gesunde Plus

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Gituccci, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 10.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   120 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Étrend-kiegészítő a haj, köröm és bőr normál állapotának fenntartásához.

A cink egy létfontosságú nyomelem, számos enzim alkotórészeként hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, a normál csontozat, valamint a haj, köröm és bőr normál állapotának fenntartásához. A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere folyamatokban, hozzájárul a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához.

Összetétel: Kovaföld, maltodextrin, tömegnövelő szer cellulóz, gumi arábikum és térhálós karboxi-metil-cellulóz, cink-oxid, biotin, fényezőanyag: hidroxi-propil-metil-cellulóz és hidroxi-propil-cellulóz, csomósodást gátló anyag: szilícium-dioxid és zsírsavak valamint étkezési zsírsavak magnéziumsói, színezék titán-dioxid, nedvesítőanyag glicerin, növényi olaj (kókusz- és pálmaolaj).

Naponta két tabletta fogyasztása javasolt.

Kiszerelés: 120 db

inimini

2019. október 22.

Kettős érzésem van ezzel a kapszulával kapcsolatban. Egyrészt ha szedem tökjó, nő tőle a hajam/körmöm/szemöldököm, másrészt nekem csak úgy vált be, ha naponta 1!db-ot szedek, különben én is kipattogok tőle és még a bőröm is zsíros lesz. Nincs összehasonlítási alapom másik készítményekkel, de ez csak akkor hat ha szedjük? Utána olyan mintha kihullana az összes "eddig növesztett" hajam fml..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Eneee

2019. július 4.

Az utóbbi időben nagyon elkezdett hullani a hajam, pedig a vérképem jó, és nem is stresszelek. Elkezdtem a légkondira gyanakodni, ami pont a fejemre jön, szóval huzatban ülök. Ezen szerencsére sikerült változtatni, de azért vettem egy dobozzal ebből a vitaminból. Semmi hatását nem láttam, viszont az államon, nagyon mély pattanások jelentek meg, amik kb 1.5 hét után jönnek a felszínre, addig persze feszít, fáj...
Még van egy pár szem, de biztos, hogy ezután valamilyen másik vitamint fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

fanniekoo

2019. május 4.

Imádom! A legjobb hajnövesztő kapszula amit eddig vettem. Nekem alapból lassan nő a hajam és a körmöm, de ezzel nőnek mint a gomba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

angelavaradi

2018. október 23.

Folyamatosan töredezett a körmöm,kibírhatatlan volt. Kozmetikusom ajánlotta,azóta mintha kicserélték volna a körmeimet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

ALettah

2018. szeptember 21.

Azon kevés termékek egyike, amit úgy vettem meg, hogy nem olvastam el előtte a KM-es véleményeket. Kicsit megijedtem, mikor láttam, hogy másoknak pattanásokat okozott, de addigra már két hete szedtem, úgyhogy nem hagytam abba. És milyen jól tettem!
Szülés után nagyon csúnyán, csomókban hullott a hajam, teljesen kétségbe voltam esve. Kb. egy hónap szedés után vettem észre változást, egyre kevesebb haj hullott - lehet, hogy egyszerűen hormonálisan abbamaradt a hajhullásom, és nem is ez segített? Nem tudom, mindenesetre nekem a bőröm is feszesebb, szebb, tisztább lett tőle és a körmeim is erősödtek - régebben lemezesen töredeztek.
Babahajam nem nőtt tőle, de most már befejezem a dobozt.
Beszereztem egy másik cégtől egy sokkal drágább cuccot is, kíváncsi vagyok, az többet nyújt-e.
Ezért az árért szerintem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Babahajam nem nőtt tőle, de most már befejezem a dobozt.
Ezért az árért szerintem ötös.

Dephiinia

2018. március 5.

Hajhullásra vettem. Előtte sampont váltottam (Yves Rocher hajhullás elleni sampon, amit imádok) Szerintem sokat segített. A sampon is szuperül használt, de miután ezt is elkezdtem szedni mellé teljesen megszűnt a hajhullásom.
Persze lehet, hogy csak a sampon kezdett el addigra hatni, de így a biztos :D És abszolút meg vagyok elégedve az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

annroi

2018. február 10.

A hajamra vettem, pontosabban a hajhullásomra. Beszedtem az egész dobozzal, hatása: rengeteg babahaj, szerintem gyorsabban nőtt is a hajam, és talán egy nagyon kicsit kevesebb hullik hajmosásnál, de amúgy még mindig jelentős hajhullásom van, úgyhogy nem sokat segített ezügyben. A körmöm és a bőröm állapota nem igazán változott. Nem mondanám pénzkidobásnak, de nem is volt csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

cattitude

2018. február 8.

néhány hete szedem és nagyon elégedett vagyok egyelőre. elsősorban a körmeim miatt vettem és eddig hozza az elvárásaim, gyorsabban nőnek és erősebbek is lettek. a hajamon még nem nagyon látok változást, talán mire a doboz végére érek. a bőrömön talán annyit vettem észre, hogy picit gyorsabban gyógyulnak a zúzódásaim. én egyszerre szoktam bevenni a kettőt, reggeli után egy pohár vízzel vagy bögre teával, nekem így nem bántja a gyomromat. nem látom okát, hogy ne vegyem újra, bár én alapvetően jobban szeretem a kapszulákat/porokat a tablettáknál, de itt szemet hunyok efölött.

update: elfogyott, a márka hajvitaminjával együtt szedtem, de a kovaföld nekem hatásosabb volt. a hajam alapvetően gyorsan nő, de most szinte megduplázódott a növekedés mértéke. kevesebb is hullik, ha használom. a körmeimen is segített. kíváncsiságból most a Rossmann kovaföld kapszuláját vettem meg, de ezt is bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

babszem81

2018. január 20.

A 2000-es évek elején szedtem, tetszett. Sok folyadékot kell inni mellette. Aztán elmaradt, és tavaly nyár végén újra elkezdtem szedni, de feldagadt tőle a gyomrom, hasam, alig kaptam levegőt többszöri próbálkozásra is. Kiderült, glutén- és tejallergiám van. Nekik semmiképpen nem ajánlom a használatát. Nem pontozom le emiatt, mert anno jónak találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

El fogyasztottam már egy dobozzal, sajnos nálam nem történt semmi, de ez ember függő. Nem vonok le sok pontot, mivel nem várom el hogy első doboz után már 20 centivel hosszabb hajam legyen. Próbálkozni fogok még, most átváltok egy másik kapszulára, amit ajánlottak, ha az nem vállik be, akkor maradok ennél, mert ár/érték arányban jó és a körmöm is picit erősítette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.