Davidoff

Ár:   10200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Főbb illatjegyek: körte, bazsarózsa, pézsma.

Davidoff Cool Water Sea Rose fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lory

2015. április 11.

Nagyon lineáris,szinte semmit nem változó illat.Friss,ropogós,üde rózsa,nem nagymamás,nem régies.Tavaszias és könnyed de semmi extra.Hétköznapokra,szaladgálós,egynek elmegy-illatnak ideális.Kb. 3 órán át érezhető rajtam,utána csak ha kifejezetten szaglászok :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

zsanee84

2015. február 25.

nagyon gyenge,én pl. rózsát abszolút nem érzek,olcsó virágos illat
hamar el illan.nem volt drága,de hát olcsó húsnak híg a leve....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

nagyon gyenge,én pl. rózsát abszolút nem érzek,olcsó virágos illat
hamar el illan.nem volt drága,de hát olcsó húsnak híg a leve....

Sunnycherry

2013. október 15.

Nemreg probaltam ki egy drogeriaban, magamra fujtam es nagyon megtetszett. Pont az ilyen parfumoket szeretem. Tartossaga sem rossz. Mindenkeppen vmegveszem, ha lesz ra penzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.