Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

_-Mia-_

2017. május 11.

Megjelenesekor en meg 10 eves se voltam, emlek nem füz hozza. Megprobaltak eladni nekem, mondvan klasszikus... hat, rajtam az Adidas 2000es evekben divatos egyen gyümölcsillatai es a Wc-legfrissitö közt billeg valahol, eszembe nem jutna megvenni. Ket csillagot a tartossagara kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Lierre

2017. május 10.

Ez az illat... Mintha időgépbe ültem volna...
Nagyon régen, középiskolában 100 ml-t elfogyasztottam egy (mint kiderült) elég jó másolatából. Évekig ez volt az etalon nekem, ha aquás parfümről volt szó. Kifújáskor málnaszörp illata csap meg, s ott ülök 1999-ben az IX./B osztályban a legjobb barátnőimmel, a levegőben már a nyári szünet illata borzolja lelkünket, a boldog izgalom, hogy a kiszemelt srác a hétvégén odajött hozzám beszélgetni, s mennyire frappánsan flörtöltünk, melyet újra és újra, szóról szóra el kell mesélnem, ha még valaki csatlakozik a társaságunkhoz. Hangosan viháncolunk, majd bejön a tanár, és az egész csevegés a levelezőfüzetekben folytatódik, mely körbejár az osztályban, tanárunk elnéző pillantásaitól kísérve... Az előttem ülő srác walkmant hallgat fél füllel, tenyerébe támasztva fejét igyekszik elrejteni az árulkodó zsinórt... Óra végén még fújok egyet magamra ebből az isteni illatból, mielőtt elpakolok mindent a táskámba, s indulás haza, meleg van, napsütés, az élet szép, csupa lehetőség, minden sejtemben ezt érzem...

Aztán vissza a jelenbe - kell egy üveggel belőle, ha csak itthonra is, de ezt éreznem kell időnként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

Ez az illat... Mintha időgépbe ültem volna...

DynaNusser

2017. április 24.

Évekig kerülgettem, sosem szaglásztam, féltem, hogy a férfi párja iránti szeretetemet is elveszi, ha nem jön be.. Annak idején, jó 15-7 éve az Avonnak volt egy Individual Blue for Her parfümje, ami szerelem volt. Tegnap rászántam magam a tesztelésre. Kiderült, hogy a Blue és ez teljesen ugyanaz! Már alig várom, hogy megérkezzen a kollekciómba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Kremcica

2017. április 7.

Friss illat lenne, de van egy mellékzöngéje ami számomra kellemetlenné, fanyar kicsit légfrissítőssé teszi. Eléggé vizes jellegű, némi férfi kölni-arcszeszt is felfedezek benne. Tartóssága mondjuk közepes, semmiképp sem erőteljes illat. Az üveg viszont tetszik, de így megszagolva csak az üveg az nem adná el nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Lifeforce

2017. április 1.

Különleges illat, örök kedvenc. Lehet, hogy az is közrejátszik, hogy huszonévesen évekig használtam, de mindig örömmel szagolom meg, ha találkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Orsi0401

2017. március 31.

Szerettem volna nyárra egy friss levegős vizes illatot, de azt hiszem nem ő lesz az....rajtam egy az egyben Clin ablakmosó folyadék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

Luiselotte

2017. február 18.

Rajtam kicsit pasi illatnak indul, de aztán eltűnik a harapósan hideg jelleg belőle és csak a friss, tiszta víz marad a legvégén pedig már szinte édes.
A legelső igazi, önálló választásom volt 20 évesen, saját pénzből büszkén megvett kis álom darabka.
Mindig van belőle itthon, nyaranta használom, vagy ha nosztalgiázni akarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Mindig van belőle itthon, nyaranta használom, vagy ha nosztalgiázni akarok.

adrica

2017. február 6.

De jó, hogy megláttam itt ezt is. No, hogy is kezdjem. Nekem az igazira nem tellett anno, de volt nagyon jó utánzatom. Imádtam. Aztán a szomszédunk aki a pótmamánk lett, felnőtt fejjel ismertem meg, ezt használta. Igaz, hogy 60 felett volt, de jó volt körülötte sertepertélni. Üdítőleg hatott az egész lényére. Tőle örököltem le a parfüm tusfürdőjét. Igazi élmény volt vele fürödni. Teljes felfrissülés. Tutira beszerzek egyet nyárra. Az irodába nekem a nyarat, a tengerpartot hozza majd el. Tényleg, mint egy lavór hideg friss víz. Nem hagy majd lankadni és majd büntetem a kollégákat is, hogy bibi, én már nyaralok szinte, ti meg csak gályázzatok! Már előre látom lelki szemeimmel magam. Az irodát is kicsit nyarasítom, a parafa faliképemre tutira beszerzek egy kis napernyőt amit a koktélokba szoktak adni, és csak élvezem a Cool Watert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Mandolin

2017. január 18.

Én nagyon szeretem! Igazán friss, üdítő illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Én nagyon szeretem! Igazán friss, üdítő illat :)

Jucus85

2017. január 18.

Egész jó,sportos,nyárias illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Egész jó,sportos,nyárias illat

Antioxidánsok: BHT