Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Régi nagy kedvencem ez a parfüm, bár nem annyira nagy szám, de szeretem. Ez is azok közé tartozik, amiből mindig van egy a polcomon. Szeretem, ha egyszerre többféle parfümöm van, mert mindig más illat esik jól reggelente. Én is leginkább nyáron szeretem, mert hűsítő az illata. Elég jellegzetes, azonnal felismerhető szerintem. Van benne egy kis uniszex vonal, de végül nőiessé válik a lecsengése után. Nem mondom, hogy a legtartósabb, de én sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

Edina313

2016. december 4.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. 20 évesen több üveggel elfogyasztottam belőle. Érdekes módon én mindig télen használtam. Nemrég újra kipróbáltam a dm- ben, mert kíváncsi voltam, milyen lenne most. Felfújva nagyon férfias, jól elment tőle a kedvem. Aztán fél nap elteltével szuper lett a kabátujjamon. Friss, légies, és nagyon tartós. Lehet, hogy beszerzek még belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

NoraVarga

2016. október 19.

Nekem évek óta ez a befutó parfümöm, amikor melegebb az idő. Már a 3. üvegnél járok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Serillacs

2016. szeptember 19.

Nagyon friss, nyári, gyümölcsös. Igazi nosztalgia! 1997! Gimi! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nagyon friss, nyári, gyümölcsös. Igazi nosztalgia! 1997! Gimi! :)

leila0803

2016. július 15.

A sogornom kedvence. Rajta kellemes, friss, de rajtam nem mukodik. Fanyar, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

narancsik

2016. július 14.

A világ egyik legjobb illata szerintem. Annyira friss, vizes, a névválasztása tökéletes! :) Emellett viszont nem tompul, nem illan könnyen, nagyon tartós, mondhatni erős. Nyárra, fehér ruhához, barna bőrhöz, frissen mosott hajba.. óóóó... :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

erika81

2016. július 10.

Nosztalgiából fújtam magamra a parfümériában. Lánykoromban nagyon szerettem volna egy ilyen parfümöt, tehát nem mai darab. Tartóssága nem a legkiemelkedőbb és az illata is már kevés nekem, de jó volt újra kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Anitamakeup

2016. június 25.

Nem túl tartós szegény, de nyárra nálam alap darab, imádom a friss szinte fiús illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Kicsi77

2016. június 10.

Imádom! Többször is újravettem már. Most épp mást használok, de vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

poussemousse

2016. június 9.

Hüha, az a sárgadinnye! Nagyon el lett találva ebben a parfümben. Finom, kimondottan napsütötte nyári illat. Édes, de könnyedén édes - akár nappalra és estére is stimmel. Elöször ebben a parfümben éreztem ezt a jó kis dinnyeillatot - azóta sok más parfüm " hajaz" rá. Szerintem jó választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

Antioxidánsok: BHT