Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

Alexa890317

2016. május 25.

Nagy kedvencem! Tartós az illata, párom is kimondottan kedveli, pedig ő nagyon kevés parfümöt szeret igazán.:) Tökéletes nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Villango

2016. május 25.

Szeretem, ilyenem is van itthon, de nem volt vagy 15 évig, míg nem kaptam a páromtól.
A gimiben használtam utoljára, ott mindenki imádta rajtam. Nekem tetszik a s.dinnye benne :) pedig citrusos vagyok inkább. Nyári, és nem túl erős nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Hildo

2016. május 3.

Hát úristen!!! Tinikorom nagy kedvence! :D
Tavaly találtam rá, már teljesen el is feledkeztem róla, általános iskolás voltam mikor az akkori "nagylányok" nagy kedvence volt ez a '96.- os csoda!
Örök szerelembe estem! Igazi nyári könnyű virágos- tengervizes illat, friss és üde! Egészen tartós is!
Nálam 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Hát úristen!!! Tinikorom nagy kedvence! :D
Nálam 5 csillag! :)

Szlilla19

2016. március 14.

Mikor legelőször megszagoltam azt hittem valami férfi parfümmel tévesztettem össze, de nem. Pár perc elteltével pedig, egy nagyon kellemes, hihetetelenül friss parfümöt kaptam.Tökéletes nyárra és tavaszra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Meszti

2016. január 16.

Régen rengeteg hozzá hasonló parfümöt használtam.. Aztán jöttek a markáns, különleges illatok. Most kaptam egy üvegcsével. Először nem tetszett, elszoktam tőle. Egy sietősen reggelen lekaptam a polcról. Nem bántam meg.. ködös, nyálkás, hűvös időben kifejezetten jól esett nappalra viselni ezt a könnyű, tiszta, vizes, üde illatot. :) Közepesen tartós rajtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Imladris

2016. január 7.

Egy időben ez volt a sláger, húszas éveim elején több fiútól is ezt kaptam ajándékba. Kész nosztalgia magamra fújni.
Klasszikus vizes, gyümölcsös, fiatalos illat, kicsit kommersz, de összességében ebben a kategóriában kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

vrozi

2016. január 4.

Középszerű, átlagos. Tartóssága nem hosszú. Olyan elfújkálom a hétköznapokra fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

kendahajadra

2015. december 25.

Nem szerettem magamon ezt az illatot, számomra túl férfias volt, és sajnos az alkohol is túlságosan kiérzett belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Ada

2015. november 20.

Naaaagy nagy kedvencem a Bvlgari Crystalline után.Látom többeteknek a gimis éveket,kamaszkori emlékeket juttatja eszébe.Hát, ez nálam sincs másképp :) Tartós,az árához képest szerintem igazán sokáig megmarad az illata.Időutazás,mikor magamra fújom és nagyon szívesen viselem. Néhány napja egy hölgy megvárt a patika előtt,hogy megkérdezze, mi a parfümöm neve?Azt hiszem még nagyon sokáig nagy kedvencem marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

zita.czinege

2015. október 29.

Imádoooom! Tartós, friss, üde, aquás illat! Csak semmi komolyság :)
Gimis éveim illata, biztosan ezért vannak kellemes emlékeim a parfümmel kapcsolatban. Tegnap félve fújtam magamra a DM-ben, azt hittem csalódás lesz ennyi év elteltével. De nem, most is imádnivaló, friss illat. Veszek is egy üveggel ismét! Most már nem is olyan elérhetetlen az ára, mint 15 évvel ezelőtt. Szinte az olcsóbb-közép kategóriába tartozik. Emlékszem régen milyen nagy szám volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Imádoooom! Tartós, friss, üde, aquás illat! Csak semmi komolyság :)

Antioxidánsok: BHT