Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

nyarigabi

2015. szeptember 15.

Upd. Rajtam erősen gyümölcsös, nincs benne könnyedség. Finom, de nem nyári, inkább tavaszi-kora őszi illat. Egy pontot le kell vonnom a tartóssága (illetve annak hiánya) miatt.

Gimnazista éveim illata, eredetim sose volt, na de majd most! Várom a postást, kíváncsi vagyok az eredményre. Nagy baj nem lehet, anyukám imádja, legfeljebb nála landol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

timeej

2015. augusztus 4.

Nekem nagyon tetszik, tényleg friss, könnyed. Rajtam egyáltalán nem dinnyés- inkább valami virágos vonal érvényesül, sokáig megmarad; mások szerint is jól áll. Abszolút nyári kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

starlight

2015. július 28.

Múlt héten vettem meg kis hezitálás után, már régóta szemezgettem vele.
Tökéletes nyári illat, könnyed, friss és gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Múlt héten vettem meg kis hezitálás után, már régóta szemezgettem vele.
Tökéletes nyári illat, könnyed, friss és gyümölcsös.

Vdebi

2015. július 26.

Retro illat. :) Ajándékba kaptam, néha-néha befújom magam vele, de nem az én illatom. Nagyon gyümölcsös...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

senskin

2015. április 18.

Ez az illat nem az én világom, vizes, kék, ráadásul még woman is. Semmi érdekes nincsen benne, olyan víz és némi friss illat keveréke. Ilyet a Lenor is tud, ami ugye ruhaöblítő....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

kicsiliba

2015. március 29.

Nyári illatom,szeretem,mert ma már alig használják,nem egy tucatillat,úgy mint règen volt.Egy időben mindenki ezt használta.Rajtam a sárgadinnye èrződik ki leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Rainbow7

2015. március 29.

Ajandekba kaptam, de nekem nagyon nem izlik. Eleve nem illik hozzam, jobban szeretem a finomabb, noiesebb viragosabb parfumoket. De el tudom kepzelni, hogy mason izlene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Zsildom

2015. március 29.

Valahogy kimaradt az életemből, nem is ismertem eddig. HÚÚÚÚÚÚÚÚ, nekem nagyon tetszik, be kell szereznem. A dinnye, az sárgadinnye (nem mindegy:) könnyed, vizes, levegős, nem tudom abbahagyni. A tesztcsíkon fél napig érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

mihrek

2014. november 19.

A Müllerben vásároltam, és kaptam hozzá ajándékba ebből a parfümből egy mintát :) Nem ismertem eddig ezt az illatot, de lehet, hogy el fogom használni bizonyos alkalmakra, de nem ez a kedvencem, nem nagyon fogott meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

vatsafi

2014. november 3.

Egyértelműen a gimnáziumba repít vissza ez az illat, sokan hordták. Nem az én világom, de van akinek nagyon jól áll. Nem azért kap 3 csillagot, mert rossz, hanem mert magamra nem fújnám; márpedig akkor hány csillagot adjak annak, amit igen, és amit igen és még imádok is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Antioxidánsok: BHT