Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

Kyra72

2014. október 14.

Friss, sportos, nyári illat. Könnyű, mégis ttartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Friss, sportos, nyári illat. Könnyű, mégis ttartós.

andiv208

2014. június 14.

Ma már ritkábban találkozom vele az utcán, de nálam még most is nyerő ez az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

kisenikoke

2014. június 10.

Egyszerűen imádom az illatát.
Nagyon szuper és tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Egyszerűen imádom az illatát.
Nagyon szuper és tartós!

2014. április 17.

A 90-es évek végén, 2000-es évek elején minden második korombeli lány ezt használta. Nekem nagyon nem tetszik, eszméletlenül sok a sárgadinnye benne, amit alapból nem kedvelek, ha már sárgadinnyés illatot kellene valamiért választanom akkor Aramis New West. Nem tudok találni benne semmi szeretnivalót, pedig évekig mindenhol szembejött velem, a legjobb barátnőm is használta. Mondjuk ha a dolog másik oldalát nézzük, a mai fiatal lányok által előszeretettel használt Pink Sugar-hoz (rosszabb esetben Star Nature vattacukor) képest maga a mennyország.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

drica

2013. november 24.

Ifjúkorom kedvenc illata, még az esküvőmön is ez volt rajtam. Kellemes, friss, igazi nyári illat, ami nekem a tengerparti nyarakat idézi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Kleopátra

2013. október 7.

Először szúrós, tényleg ffi-as aroma bontakozott ki rajtam, már majdnem leírtam, de a friss levegőn teljesen megváltozott. És láss csodát, amilyen kellemes felleg megcsapott komolyan gondolkodóba estem,biztos ezt éreztem én az előbb a lakásban is?
Megkívánja az elixíresüvegbe zárt kékség a kültéri használatot. Nem 4 fal közé szánták!!!
Az őszi napsütéses időben gyönyörűen ontja magából a nyugtató,finom akkordokat. Elsodor, magával ragad. Nagyon tetszik, pedig hozzávalóból akad bőven gyümölcs, zöldség és virág is. /ami hát ugye nem az én inger csalogatóm/ Mégis lágy egybefont tökéletességet alkot,amely mellett nem tudok elmenni. Megnyugtat,ellazít. Aromaterápia a javából. Illik egy farmeros laza szereléshez,de akár egy fekete bőrdzsekishez is. Viszont én úgy gondolom megköveteli a kabátkás időt -legyen az hűvös,de napfényes.
Örülök hogy nem a mai lányok alapdarabja, talán be is szerzek belőle.Néztem úgyis az egyik parfümériában jövő hónapban 30% kedvezmény lesz Davidoff termékekre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

nat_getzeny

2013. április 18.

nagyon sok benne a sárgadinnye, émelyítô

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

nagyon sok benne a sárgadinnye, émelyítô

Bihter85

2013. április 4.

Anno használtam ilyet, éppen nyár volt, akkor szerettem, most már annyira nem jönne be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Lini

2012. augusztus 11.

Friss, üde, fiatalos, kifejezetten nyárias illat, közepesen tartós. Több éve használtam, de ma is megvenném szívesen. Szerintem ez olyan illat, ami nem fog kimenni a divatból. Jár az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

lionshare

2012. augusztus 3.

Valóban a múltba repít vissza, nagyon tetszett régen, hogy olyan friss, fiatalos, virágosan és vizes jellegű. Most X év után, és más parfümök megismerésével, kedvelésével, nem mondom hogy ez az első számú, kedvenc parfümöm. De - nem tehetek róla -, még mindig tetszik. Most a Cool Summer verziója van meg nekem (csak befújom magam és kész), és így nyáron is kedves, barátságos illat, mindennapi használatra is mert tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT