Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

Laci

2012. július 7.

Egy kórustársam az egyetemen ezt használta, annyira megutáltam ezt az illatot. A dög melegben aszalódtunk a próbateremben, én mögötte ültem és ezt éreztem. Rajta nem bontakozott ki szépen, volt valami savanyú, bántó él benne, amitől kirázott a hideg. Amúgy a kissé férfias alapkoncepcióval semmi bajom, de rendszeresen ezt szagolni büntetés. Szerencsére át lettem téve másik szólamba, miután már nem bírtam volna tovább, így megmentették az életemet. Nagyon nem szeretném újra érezni senkin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

rozuska

2012. május 23.

16-17 éves koromban rajongtam ezért az illatért. Mindent megadtam volna, hogy legyen egy ilyenem, de persze nem lett. Aztán elkezdte használni a 60 éves osztályfőnököm, és teljesen kiábrándultam az illatából (a parfüméből, az osztályfőnök illata mindig dohányos volt, szóval az sosem tetszett). Tavaly, próbaképp vettem egy mintát belőle, hogy meglássam, hogyan is állok az illattal, de nem bírtam elviselni. Nem is emlékeztem, hogy ez egy ilyen édesen vizes illat, és azonnal le kellett mosnom.
Azt veszem észre, hogy az illatokkal kapcsolatban teljesen megváltozott az ízlésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 23.

Sheila

2012. május 15.

Na, ez is olyan, hogy a 90-es években mindenkin ez volt. Mondjuk ettől még lehetne jó is, de engem a világból ki lehet vele üldözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 15.

moncsi29

2012. május 15.

Gimiben nagyon szerettem az illatát.Aztán nagy divat lett belőle mindenki össze-vissza fújkálta vele magát,és megjelentek a silány hamisítványai is.Na attól kezdve megutáltam.
A múltkor tettem vele egy próbát,hátha újra tudnám szeretni,de sajna nem.
Csatlakozom Medorához,engem is el lehet vele üldözni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

A múltkor tettem vele egy próbát,hátha újra tudnám szeretni,de sajna nem.
Csatlakozom Medorához,engem is el lehet vele üldözni!

p3trababa

2012. május 12.

Érdekes illat, nem lett a kedvencem. Máson finom, de nekem nem áll jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Érdekes illat, nem lett a kedvencem. Máson finom, de nekem nem áll jól.

Judiit

2012. április 29.

A világból ki tudnak kergetni az illatával. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

A világból ki tudnak kergetni az illatával. :(

matsek

2012. április 29.

Régen szerettem a friss illatokat, akkoriban nagy kedvenc volt. Jó tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Kissa

2012. április 1.

Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba, és még mindig van benne sok. Téli illatnak használom, néha fújok belőle, de nem lett a kedvencem. Már-már túl intenzív nekem az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Ophelia

2012. március 27.

Néhány éve a kedvencem volt, nagyon kellemes, tartós. De nem sírtam vissza, annyira kiugróan nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

kicsibubu

2012. március 24.

Főnököm használta egy ideig, de nekem nagyon nem jött be az illata, rossz volt egész nap szagolni...szerencsére, váltott :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 24.

Antioxidánsok: BHT