Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 5.000Ft + posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

keettee

2012. március 22.

Nagyon nem tetszik ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 22.

Nagyon nem tetszik ez az illat...

szambi

2012. február 22.

Régebben használtam kb. 10 éve, akkor nagyon bejött. A múltkor kaptam egyet ajándékba. Hááááát.... változott az ízlésem. Nem rossz, de olyan semmilyen. Elajándékoztam.

Azért 3 csillagot megérdemel, mert jó hogy van ilyen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Azért 3 csillagot megérdemel, mert jó hogy van ilyen is.

mellesleg

2012. február 15.

Nagyon fincsi illat, én a Rochas Aquawoman helyett szemeltem ki, mert azt sajnos már nem gyártják, és sehol sem lehet kapni :( Ezzel csak az a bajom, hogy még az Aquawoman igazi tenger illat, ez rajtam inkább gyümölcsös, főleg a sárgadinnye érződik a bőrömön. A másik, hogy picit maszkulin, de ez általában a tengeri jegyekkel rendelkező parfümökre mind igaz... Rengeteg gyönyörű összetevője van, rajtam valahogy nem az igazi... de attól még jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Odil

2012. február 9.

Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Nagyon szeretem.

Emily

2012. február 9.

A barátnőmön nagyon tetszett, megvettem, de sajnos rá kellett jönnöm hogy az ilyen típusú illatok magamon nem tetszenek. Friss, citrusos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

bendee91

2012. január 29.

A legeslegjobb parfüm a világon! Annyira illik hozzám az illata!! De már alig merem használni, mert elfogy lassan.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

blanchee

2011. december 7.

Imádom, szerelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

Imádom, szerelem :)

Rony

2011. szeptember 21.

Nekem a kedvenc illatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Nekem a kedvenc illatom. :)

Judiit

2011. szeptember 18.

Nagyon nem szeretem az illatát. Ráadásul volt egy időszak, amikor minden harmadik nőn ezt éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT