Best of Beauty 2019

Dentalux

Ár:   185 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

3-szoros védelem a fogkő,a fogszuvasodás és a paradontózis ellen Természetes gyógynövénykivonatokkal. Nátrium-fluoridot tartalmaz.

pirospipacsocska

2019. június 15.

Az egész család ezt használja,nekünk bevált.Kellemes az “íze”,jó a kiszerelése,szép a csomagolása,és olcsó is! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Cintia89

2017. november 6.

Update:
Mégsem vagyok vele olyan elégedett, rendszeres használattól érzékenyebbek lettek a fogaim a hidegre-melegre. Így leveszem 2 csillagra az értékelést...

Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket. Elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel. Fogínyvérzéssel küszködök, de mióta ezt használom, nem vérzik az ínyem, kellemes gyógynövényes íze van, jól habzik. A kiszerelése gazdaságos és szerintem szép is. :) Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Update:

vanitas

2015. július 3.

Nem szeretem ezeket a fajta fogkrémeket,mert nem habzanak jól (és én szeretem ha egy fogkrém habzik) és annyira merev,hogy sokszor leesett a fogkefémről kinyomás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

Fanni91

2015. július 2.

Nagyon jó íze van, de valahogy nem tesz jót se az ínyemnek se a fogamnak. Amint elkezdem ezt rendszeresen használni begyullad az inyem es a fogaim is erzekenyebbé is válnak. Nem ez az elsö dentalux fogkrém ami ilyen tüneteket okozott nálam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Marcsus

2014. november 13.

A miénknek már újabb a csomagolása, és Herbal Fresh van ráírva, gondolom ez lesz az. Anyukám fogorvosa mondta, hogy mindegy, milyen fogkrémet használ az ember, a lényeg a rendszeres tisztítás, hogy ne hanyagoljuk el a fogainkat. Ez a fogkrém nevetséges áron kapható, enyhe gyógynövényes íze van, amit sajnálatomra csak fogmosás közben érzek, viszont megfelelően tisztít, és szájvízzel kiegészítve igazán friss érzést biztosít. Az ízével van egyedül problémám, azzal, hogy ennyire enyhe, de összességében szuper kis fogkrém, a csomagolása is olyan minőségi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Rony

2014. augusztus 15.

185 Ft a 125 ml. Szerintem nevetséges ez az ár érte.
Sokféle fogkrémet kipróbáltam már, de ezen sem érzem, hogy rosszabb lenne, mint egy Colgate. Jól tisztít, kellemes az íze, jól habzik.
Mindent teljesít, amit egy fogkrémtől elvár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

185 Ft a 125 ml. Szerintem nevetséges ez az ár érte.
Mindent teljesít, amit egy fogkrémtől elvár az ember.

jégvirág

2013. augusztus 26.

Nagyon jó fogkrém, hatásos (friss tőle a lehelet is) és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Nagyon jó fogkrém, hatásos (friss tőle a lehelet is) és olcsó.

siss

2012. december 15.

Teljesen jó kis fogkrém.Olcsó,nagy mennyiség,jó íz,jól habzik,semmi rosszat nem lehet rá mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Cipriana

2012. december 3.

Szuper kis fogkrém remek összetevőkkel, simán tudja azt, amit a drágább társai. És az ára is igencsak baráti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Blame

2012. május 13.

Nagyon kedvező az ára és valóban tud annyit mint némelyik drágább fogkrém. Az íze is jó és frissít is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.