Dermaflora

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BettinaTotika, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora 0%-os allergénmentes szenzitív dezodor. A bőrbarát hatóanyagoknak köszönhetően nem okoz irritációt és nem hagy foltot a ruhán. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól, 24 órán keresztül. Sérült vagy irritált bőrre nem alkalmazható!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dyana91

2021. február 21.

Évek óta ezt a dezodort használom.Napközben többször magamra kell kennem,hogy használjon.Illata nekem nagyon tetszik,de sajnos gyorsan fogy.Felkenve kicsit ragacsos,de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

geucsa

2020. október 19.

Semmire sem jó, csak arra, hogy felidegesítsen a ragadósságával és a hatástalanságával és a szagával.
Szóval semmi hatása, sőt mondhatni, büdös. Ráadásul nem szívódik fel, nem tűnik el, hanem folyamatosan ragad tőle a hónom alja.
Pár használat után kukára érett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Pár használat után kukára érett.

csillsze

2020. június 29.

Az illata nekem különösen tetszett (bár ez szubjektív vélemény), de nagyon nehezen szívódott be, és a nyári meleggel sem bír el.. izzadást nem gátolja, és a szagokat sem fedi el. Lehetséges, hogy hűvösebb időben jól működik, de a nyári melegben nekem nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

wagicz

2020. március 4.

Eddig nem találtam olyan alumínium mentes izzadásgátlót, ami hatott volna egy egész napon át, vagy egy hét után ne vesztette volna el teljesen azt a csekély hatását is, de ez végre használ! Az illata vagy szaga :) nem valami jó, de szerencsére nem is érezhető túlságosan, Első alkalommal túlélt egy Tropicariumot és aztán egy sütés főzést, pedig az azért kihívás az esetemben, mert izzadós vagyok. Tovább használom, ha kitart, akkor marad állandó terméknek nálam, bár az összetevői így sem a legzöldebbek, mégis alumentes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

vocy

2020. január 17.

Nekem ez semmit sem ért. Szó szerint semmit. Nem hatékony, az illata hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

eszterszekely

2019. november 18.

Valahol a középmezőnyben van nálam az alumínium mentes dezodorok közt. Állagával, illatával nincs bajom, számomra ezek elhanyagolható szempontok egy dezodor esetében. Ellenben a hatékonysága ennek sem üti meg az elfogadható szintet. Nyilván nem azt várom, hogy 40 fokban a napon sétálva száraz legyen tőle a hónaljam de igazából még hűvösebb időben sem az igazi nap végére. Semmiképp nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

inimini

2019. október 22.

Mégcsak pár hete használom ezt a terméket, de eddig nagyon bevált. Számomra finom az illata, olyan tisztaság-szerűség. Picit várni kell az öltözéssel ha ezt használjuk, de nekem amúgy is így van ütemezve a reggeli rutinom. Plusz pont, hogy alkohol és parabén mentes is. Ha változik valami jövök updatelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

NPetra22

2019. szeptember 16.

Az illatát nem szeretem:túl erős , túl édes, de eddig ez a alu mentes dezodor teljesit a legjobban a kipróbáltak közül. Mindenképp kell egy kis időt hagyni arra ,hogy felkenés után beszìvódjon. A hónanalj bőrét is ápolja, nem irritál és nem szárít. Téli és enyhébb időben nekem teljesen bevált (a nyári nagy hőségben nem használtam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Biloba

2019. szeptember 10.

Anyukámnak vettem mert alumíniummentes, nagyon szereti, már a másodikat használja, az előző alust letaszította a trónról, amit már éééévek óta használt (Lady speed stick).
Párszor én is használtam, meg vagyok vele elégedve, nem szárít, teljesít ahogy kell, mentes pályafutásom alatt sok deót próbáltam már és ez a jobbak közé tartozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Furcs érzet,furcsa illat,ragacsos állag,nem is túl hatékony,még kersem az igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.