Best of Beauty 2019

Dermaflora

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BettinaTotika, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora 0%-os allergénmentes szenzitív dezodor. A bőrbarát hatóanyagoknak köszönhetően nem okoz irritációt és nem hagy foltot a ruhán. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól, 24 órán keresztül. Sérült vagy irritált bőrre nem alkalmazható!

Ár: 800 , Eladó: Lylyana
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes
renikathi

2019. május 27.

Egyáltalán nem hatásos. Ráadásul az állaga is ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Egyáltalán nem hatásos. Ráadásul az állaga is ragacsos.

Ildi71

2019. május 4.

Ahogy már előttem többen is írták, addig jó, amíg nem izzadsz. Azontúl már büdössé válsz tőle. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

MissLia

2019. március 13.

Alumínium mentes dezodort kerestem és erre esett a választásom, de sajnos nem vált be. Érdekes illata van, alapból nem zavar, de ha picit megizzadok valami borzasztó szagom lesz. Szerencsére csak itthon próbáltam ki (többször kísérleteztem vele), de emberek közé ilyen hatással nem lehet menni. Eleve erősebben izzadok az átlagnál, lehet azoknak, akik kevésbé izzadnak beválhat, de akik hozzám hasonlóan, nekik nem hiszem. Sajnos nálam a kukában landolt, pedig nem szerettem volna kidobni, de nem ért semmit, csak büdösebb lettem tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

cattitude

2019. február 17.

nem nagyon tolerálja már a hónaljam bőre az old spicet, szóval megvettem ezt, hátha jobban bírja majd. hűsíti, egy bizonyos szintig ápolja a bőröm, szóval ebből a szempontból okés. izzadást nem gátol, de ezt nem is erre találták ki. én nem leszek tőle büdös az izzadás ellenére sem. szerintem amúgy drága és nem váltja meg a világot sem, szóval ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Schmetterling

2019. január 11.

Finom illata van, de nagyon erős. Hatása nulla, ha izzadni merészelek még büdös is leszek mellé. Semmi értelme ennek a terméknek. A két csillag a mentességének szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

mliptak

2018. november 8.

Sajnos nem igazán vált be. Az állagával még nem is lett volna annyira baj, bár eleinte féltem egy kicsit ettől a géles formulától. Viszont nem túl tartós és nem is hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

BlazonIsle

2018. október 23.

Kora ősztől késő tavaszig az alumíniumsó-mentes dezodorokat preferálom, hogy kicsit fellélegezhessen a bőröm. Nyilván nem ér fel pl. egy Garnier Mineral 48h deóval, de a kategóriájában nekem kedvencem lett. Nagyon kellemes az illata, a bőrömet hagyja izzadni/tisztulni, nem szárít. Általában egész napra elfedi a kellemetlen szagokat, de előfordult, hogy egy-egy alkalommal napközben újra kellett kennem, de utóbbit csak a műszálas ruhák viselésekor vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

cseri88

2018. szeptember 2.

Nyáron én nem szeretem, mert nekem hatástalan. Kevésbé meleg napokon viszont jó, bár én illatát nem nagyon szeretem, de bevált, nem nyári időben, így elfogadtam. Még mindig nem értem, minek kb. mindenbe parfümöt rakni..., de ezt hagyjuk is, de megkap négy csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

annodobo

2018. augusztus 9.

Azt el kell ismernem nem túl erős a szag hatástalanító benne, ezért szinte óránként használni kell. Mondjuk az is igaz, hogy 40 fokban más dezodor sem lenne jobb.
Nekem nagyon bevállt. Csak ajánlani tudom azoknak, akik epilalják vagy borotválják a területet és néha érzekeny ott a bőr. Nyílván csodát nem művel, de ezt nem is vártam el tőle. Én meg vagyok vele elégedve. Bio és magyar is. Tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Tamaranna28

2018. augusztus 2.

Szerettem volna már régóta válltani egy aluminium mentes dezodorra, de sajnos eddig egyik sem vált be. Többek között ez sem,pedig nem vagyok egyáltalán izzadós tipus, talán most a közel 40fokban. Inkább most maradok a rexona dezodor és spray komboval. AZ illata kellemes, de nagyon hamar az is elillal. Igazából már le i stettem, nem is fogome lhasználni esetleg itthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.