Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Dezodorok

A Dermaflora Kókuszolaj család alimíniumsó és tartósítószer mentes, nem tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni. Természtes hatóanyagainak köszönhetően nem okoz bőr irritációt. Természetes védelem a kellemetlen szagoktól egész napon át.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szelena

2020. május 24.

Az itteni vélemények alapján vettem kipróbálásra, mert alkalomszerűen elkap a kedv, hogy mentes deot teszteljek. :) Csak hétvégén és home office-os napokon használom. Eddig így egész jól bevált. De ha aktívabb napom van és el kell ugranom valahova, akkor bizony sajnos nem bírja a strapát, leizzadok, mint egy ló és büdi is leszek sajnos, ekkor rá kell kennem még egy réteget. Amúgy nagyon kellemes az illata, egyszerűen oda vagyok érte. Az igaz, hogy kicsit ragacsos érzést hagy és baromi gyorsan fogy. De ha már évi min. 104 napon tudom használni, szerintem már az is könnyítés a bőrömnek. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Juccimo

2020. március 23.

Elhatároztam, hogy megpróbálok átállni alumíniummentes dezodorokra, és ez elég kockázatos vállalás nekem, mert elég izzadós vagyok. (Bár persze alumíniumtartalmú dezodort is kockázatos használni, szóval ebben a játékban nem egyszerű nyerni :()
A DM-ben a dezodorok előtt állva vagy egy órán keresztül görgettem az itteni véleményeket, és ez volt az egyetlen alumíniummentes dezodor, amiről egyöntetűen jó vélemények érkeztek. Ráadásul kókuszos... nem gondolkodtam sokat, megvettem.
Nagyjából két hete használom, mondjuk annak jó részét már home office-ban töltöttem, de én elégedett vagyok. Finom az illata, és nem izzadok tőle jobban, mint a garnier golyós dezodorommal korábban (mondjuk sokszor kiegészítem Rexona spray-vel, de már annak is megtaláltam az alumentes utódját, szóval lesz majd frissítés, hogy alumentes spray-vel hogy működik).
Egyetlen negatívuma, hogy a tekerős módszerrel egyszerűen mindig túl sok jön ki a tetején, amit aztán el kell kennem. És tényleg gyorsan fogy, amihez képest azért nem olcsó.
Jövök majd update-elni, hogy másik, alumentes spray-vel, melegebb időben hogyan teljesít. Egyelőre 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

vmarti

2020. március 16.

az egyik legjobb dezodor ,amit drogériákban lehet kapni, rendesen teszi a dolgát ,nap végére is jó illatú vagyok csak egy kicsit hamar fogy :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

HdlkK

2020. január 4.

Imádom ezt a gél izzadásgátlót. Szeretem a mindenmentes termékeket, így külön öröm volt, mikor ezt felfedeztem. Az illatát imádom, az adagolója jó, nem kell belőle sok és végzi a dolgát, bár nyári hőségben még nem teszteltem.
Újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Újravevős:)

Dumitutoj

2019. augusztus 12.

Megtaláltam a tuti hónaljdeot! :-)

Abból nem engedek, hogy amit a hónaljamnál használok, az (is) alumíniummentes legyen, így aztán nincs könnyű dolgom vásárláskor. A polcok roskadoznak az alumínium-tartalmú izzadtsággátlóktól, és elvétve találni pár mentes darabot.

Évekig Isana-t használtam, bár nem voltam vele túlzottan megelégedve. Ha meleg van, vagy kicsit stresszes a helyzet (=minden reggel, munkába indulás előtt és a munkaidő egy részén) nagyon tudok izzadni. Hiába zuhanyzok reggel, 10 perc múlva ugyanúgy izzadt vagyok. Napközben néha kétszer is le kell mosakodnom és át kell öltöznöm, mert seperc alatt tenyérnyi folt lesz a ruhámon a hónom alatt.
Ráadásul tiszta víz a melltartóm is, aminek kifejezetten utálom ezt az izzadt szagát...

Próbáltam egy Fa golyós dezodort is, az meg kifejezetten rossz volt.

És akkor jött ez! Nem olcsó, de gondoltam, kipróbálom. Jelentem: tökéletesen működik!
Igaz, a tetején lévő kis lyukakat nagyon kell sasolni, mert nehéz eltalálni, hogy már épp kibújjon rajtuk a zselé, mégse legyen sok, de el lehet találni.
Az első használat után rögtön feltűnt, hogy nincs folt a ruhámon. És az is, hogy nincs semennyire sem izzadtságszagom. Úgy mondják, ma volt az év legmelegebb napja (olvadtunk is rendesen), de ez a szer ezen a teszten is átment! Vittem a munkahelyre a cserepólómat (biztos, ami biztos), de nem kellett átoltöznöm, se lemosakodnom, a melltartóm se volt ázott szagú, és a hónaljamnál sem éktelenkedett a szokásos izzadtságfolt.

Egy szó, mint száz: ez a termék tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Megtaláltam a tuti hónaljdeot! :-)

Próbáltam egy Fa golyós dezodort is, az meg kifejezetten rossz volt.

Egy szó, mint száz: ez a termék tökéletes!

selmeczireka

2019. május 18.

Ez egy szuper dezodor, "mindenmenteset" kerestem, de sajnos a szódabikarbóna alapú bio dezodorok egy idő után kimarják a hónaljamat. Illata remek, visszafogott, egész nap kitart, nem kellett újrakennem. Csak ajánlani tudom. Most az aloe-s és a mézes van meg itthon, tetszenek azok is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.