Dettol

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   készülék+250 ml kézmosó   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 25.

Kiszerelés:   készülék+250 ml kézmosó
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• automatikusan érzékeli a kezeket
  • cseppmentes adagolást biztosít
  • hidratáló összetevőket tartalmaz
  • elpusztítja a baktériumok 99,9%-át

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Whistler

2018. január 25.

Maga a készülék esztétikus, minőségi kivitelezésű, praktikus, hogy nem kell közvetlenül hozzáérni, csak alátenni a kezet. Ahogyan az is pozitív, hogy többféle utántöltőt is lehet kapni hozzá. Az már kevésbé, hogy ezek normál áron irreálisan drágák, sokszor nem sokkal kerülnek kevesebbe, mint a készülékkel együtt csomagolt változat. Ettől függetlenül jár neki a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Én régebben teljes áron vettem meg. De nem sajnáltam rá, mert már régóta szerettem volna ilyet. A kislányomat is jobban rá lehet venni a kézmosásra (3 éves), mert érdekesnek találja, hogy aláteszi a kezét és folyik a szappan. Az utántöltő tényleg drága, ha azt nézzük, hogy egy pumpálós szappan kb 300 Ft-ba kerül és tovább is bírja. De hát egyszer hátha leviszik az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Melani

2017. október 15.

Mi most vettük. Kupon napokon féláras termék. 1100Ft-os utántöltő elég húzós, de féláron okés lesz. Majd akkor betankolok belőle a kövi kuponnapig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Hecate

2017. május 7.

Higiénikus, esztétikus, gyorsan használható. A készülék jól működik, az elem benne sokáig tart, a szappan kiválóan tisztít, kellemes az állaga, illata. Kettőt is vettünk itthonra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

adry1992

2016. november 10.

Egész eddig tökéletes volt, az egyetlen szappan, ami nem szárította ki annyira a bőröm, hogy sokszor sebes legyen, mint a többitől. Pár hónapja viszont elkezdtek behozni valami új kiadást, a "soft on skin" felirattal, ami túlzottan habzik és pár használat után borzasztóan hámlik a kezemről a bőr tőle. Még beszereztem a régi kiadásból pár flakonnal, de szomorúnak tartom, hogy így elrontották ezt a jó kis szappant. Szóval a régi kiadás 5 csillag, de az új -5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

klemi-hella

2016. október 28.

Nekem nagyon tetszik,jól tisztit kellemes könnyű szappan,nem túl erős az illata és nagyon praktikus.A gyerekek állandóan nyomnák a kezüket alá:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

miko02

2016. május 19.

Én nagyon szeretem, 3 éve megvan már. Az utántöltőt én is drágállom egy kicsit. Ezelőtt is Dettol szappant használtam, szóval a szappan minősége nem volt meglepetés számomra.
A szüleimnél is van, ők ezt az utántöltő problémát úgy oldották meg, hogy a flakon tetejére fúrtak egy akkora lyukat, amibe egy zacskós utántöltő szája belefér. Kb. 3-4 havonta vesznek egy újat, mert annyi idő alatt azért elhasználódik a flakon. De addig ez a módszer tökéletesen működik, és nem költenek vagyonokat a gyári utántöltőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Csipetke

2016. február 2.

Én nagyon szeretem tényleg egy praktikus kütyü.Nem kell hozzáérni koszos kézzel így nincs is összefogdosva.A szappanok is nagyon jók mint illatra mint állagra.Az uborkás a kedvencem közülük ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Nikike05

2016. január 22.

Évek óta ilyet használunk és a családnak is ajándékozunk :) mindenki szereti nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Ophelia

2016. január 2.

Karácsonyra kaptam, az uborkás szappannal együtt, nekem nagyon bejön. :) Nem tartom nélkülözhetetlennek, de mindenképp feldobja a kézmosás ,,élményét". :D Az uborkás szappan illatát imádom, nekem nem szárítja a kezemet. Az adagoló valóban kicsit több szappant ad a kelleténél, de annyi baj legyen. Most nézem, írtátok mennyibe kerül az utántöltő, hát nekem sem éppen kompatibilis a pénztárcámhoz, de max én is megpróbálom meghackelni a flakont és mással megtölteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.