Dettol

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   készülék+250 ml kézmosó   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 25.

Kiszerelés:   készülék+250 ml kézmosó
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• automatikusan érzékeli a kezeket
  • cseppmentes adagolást biztosít
  • hidratáló összetevőket tartalmaz
  • elpusztítja a baktériumok 99,9%-át

bomberoo

2015. december 18.

Szerintem nagyon szuper találmány. Én a konyhában használom, főleg sütés-főzés közben, így nem kell olaj kézzel semmihez hozzáérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

vivien92

2015. november 9.

Nagyon jópofa kis termék valóban, viszont igazából utána úgyis kezet mosol, nem értem mitől olyan nagy probléma megnyomni a nyomófejet... :D Az utántöltő iszonyat drága... és nagyon gyorsan fogy... ajándékba kaptuk a készüléket, most használjuk az elsőt flakont, ha nem sikerül újratölteni sima szappannal, akkor szerintem ki is vonom a forgalomból. Szerintem ezt nem átlag háztartásokba találták ki... Vagyis deee, csak nem magyar háztartásokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

szazsani

2015. február 22.

Mi egyszerűen nem tudjuk megunni, mióta piacra dobták azóta van és mindig utána is töltjük. Lehetne gazdagabb az utántöltő kínálata, meg kicsit sok szappant nyom egyszerre de imadjuk ez a lényeg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

laruci

2015. február 5.

mi nagyon szeretjük. (Én magam töltöm meg ha kifogyott. Nehezen de kipattintható ha kisebb olloval alá nyulsz mindkét oldalán. Vigyázni kell, hogy el ne törjön.)
Nekem praktikusabb mint folyton nyomogatni. Kapni jopofa külsővel is amivel a gyerekek is megszerethetik. Van most bárányos a rossmannban akciósan. (-10% kuponnal még olcsobb). Én nem bántam meg hogy megvettem. Az eredeti amit hozzá adnak valóban szárit kicsit, mert a fertőtlenítő szer már csak ilyen :). Én rendes tusfürdőt tezsek bele és abbol nem nyom sokat a kezemre mint az eredeti. Pont annyit amennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

orsipanka

2014. október 28.

Lehet, hogy jó ötlet és nagyon higiénikus, de szerintem pazarlás, egy átlagos háztartásban nincs rá szükség rendszeresen. Az utántöltő drága és spórolni sem lehet vele, rengeteg szappant nyom ki egyszerre. Az uborkásat használtam és már egy használat után is szárította a kezemet, pedig nem is érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Yndre

2014. június 25.

Nem állítom, hogy ez a világ leghasznosabb terméke, de nagyon jópofa. A férjem mondogatta, hogy ki kellene próbálni, mert kíváncsi rá... Nekem is nagyon megtetszett, szerintem gyerekekkel méginkább megszeretteti a kézmosást. Úgyhogy kisgyerekes anyukáknak érdemes kipróbálni. Remek illatokban kapható, bár lehetne azért többféle változatban. Elég borsos az ára, de sokszor kapható akcióban is. Egy kis luxus a fürdőszobában. :)

Én nem vettem észre, hogy feleslegesen adagolja a szappant, pedig a mosdón tartjuk és sokat nyúlkálunk mellette amikor megnyitjuk a csapot. Nekem ezzel nem volt problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Heli

2014. június 25.

Pont egy hete vettem. :) Az uborkásnak nagyon jó illata van, szerintem a mennyiség is rendben van, amit egyszerre kiad. Ami negatívum, hogy néha feleslegesen adagolja a szappant a mozgásra, úgyhogy még nincs fix helye. Egy hét alatt elfogyott a hozzá járó szappan, 1300-1400 Ft az utántöltő, amit kicsit sokallok egy ilyen pici flakonért, főleg hogy hetente kell(ene) venni. :/ Próbáltam leszedni a kupakot, de nekem nem sikerült. Ha erre találok valami megoldást és utántölthetem bármilyen szappannal, akkor mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.