Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

kvin

2018. május 6.

Az eleje nagyon tetszik! Tényleg Lolitás, kicsit Angel-es vonal, és hála az égnek, rajtam nem negrós, bocskorszíjas, mert azoktól szó szerint felfordul a gyomrom! Ő inkább édes, nekem már túl édes - nem is lepődök meg, mert rajtam általában minden az lesz -, és amíg pl. a Lolitában ott a hűsítő viola, és a kesernyés cseresznye, benne nincs, ami ellensúlyozza ezt az édességet. Emiatt vonok le egy csillagot, de még így is erős négyes.
Visszatértem korrigálni hármasra, mert a vége felé rajtam egy snassz, nagyon édes illattá változik, túlsúlyban van a vanília, és azt nem szeretem.
Azoknak, akiknek a fenti illatok túl erősek, tolakodóak és szeretik az édesebb illatokat, bátran ajánlom.
Én ebben a kategóriában inkább a másik kettőt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Én ebben a kategóriában inkább a másik kettőt választom.

pinky001

2017. október 29.

Ajándékba kaptam meg a 75 miliset, magamtól biztosan nem vettem volna meg. Az üveg gyönyörű, ha valaki meglátja nálam mindig dicséri. A külső azonban itt is megtévesztő, valami cuki, csajos illatra számítottam, ehelyett mentolos, hűvös illatot kaptam. Első szimatolásra nem rossz, nem rossz. Tényleg, pont, mint a Negro. Téli parfümnek tökéletes lenne, de csak lenne. Ugyanis meglepetten olvasom, hogy másokon bitang tartós, hát rajtam kevesebb, mint tíz perc után még közel hajolva is alig lehet érezni, szerintem az én bőröm nem igazán fogadja be, ruhán tartósabb. (Kikérdeztem a környezetem.)
Vészhelyzet esetére, ha esetleg elfelejteném más parfümmel befújni magam, ez ott lapul a táskámban, de a gyenge tartóssága miatt más okból nem szívesen használom. A csodaszép üveg és az illat 5 csillagot érne, de a "tartóssága" miatt le kell vonnom kettőt.

Up.: Még nem találkoztam olyan emberrel, akihez illett volna. Érdekes.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Up.: Még nem találkoztam olyan emberrel, akihez illett volna. Érdekes.:)

Kicsitzizigizi

2017. szeptember 24.

Csodás illat. Szerintem hasonlít az YSL Manifesto Eclatjára, ez erősebb, és hangyányit keményebb. A munkahelyemen a kolléganők csoportosan elaléltak a gyönyörűségtől. Sok parfimat megdicsérték már, de jelenleg ez a legnépszerűbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Mezily

2017. március 21.

Imádom. Reggeltől estig tart az illatfelhő... kicsit erős, így én főleg buliba használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

mvks

2017. január 29.

Imádom, évek óta a kedvenc illatom. Szerencsére egy fujas elég belőle és már illatozok is. :) Örök kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Luna1024

2016. november 9.

Nekem olyan meglepetés ez a kis finomság! :) Igazi "Téli Álom".
Totál véletlenül futottam itt bele a Krémmánián (azelőtt még csak nem is hallottam róla), és felkeltette az érdeklődésemet, ezért megrendeltem belőle az 1 millis mintát. Előzetes várakozások nélkül kentem fel a csuklómra, és gyakorlatilag azonnal elvarázsolt. :) Nagyon intenzív ánizsillatot éreztem egy kis csavarral, ami megtévesztően hasonlít a Lolita Lempicka népszerű "lila Lolitájára"! Nem véletlen: abban is van tudtommal csillagánizs és édesgyökér, és komolyan mondom, első illatolásra szinte ugyanolyan a kettő. Rajtam a csillagánizs, az édesgyökér és a vanília a leginkább kiérezhető. Mandarint, jázmint meg ilyesmiket - szerencsére - nem nagyon vélek felfedezni benne. Tényleg kicsit olyan, mint az édes negro cukorka, vagy mint az a hosszú, ánizsos édesség - azt hiszem, Bocskorszíj a neve -, amit a vásárokban lehet kapni.
Az a helyzet, hogy van nekem itthon Angel, mézeskalács illatú Lolita Lempicka L, "lila Lolita", The One, meg még jó pár másik édességbomba, és imádom-szeretem mindegyiket, de valahogy mégis új szerzeményem, a Loverdose mutatja be a legjobban a számomra a tél hangulatát. A Loverdose-t viselve tudom a legjobban elképzelni, hogy milyen a karácsonyi vásárok hangulata, milyen forralt bort inni, az ünnepi világítás alatt sétálni, majd Szenteste ebben ülni az asztalnál. Nem tudom, miért, de nekem ennek hamisítatlan téli, ünnepi hangulata van, mintha körülölelne, odabújna a bőrömhöz a hidegben. Amint magamra fújom, úgy érzem, hogy ezt viselve nem fogok úgy fázni télen. :)
Nem gondoltam, hogy ilyen lesz, én valamiért sokkal egyszerűbbre, "gagyibbra" számítottam, nem értem magamat, hogy miért, mivel a csomagolása is igényes, mi több: az üvegét imádom, gyönyörű és kreatív. A tartóssága is meglepően jó, hatósugara nem annyira, de azért érezhető. Talán az tetszik benne, hogy nem annyira kifinomult, nincs tele ezer csavarral - bár változik ám a felfújástól a leszáradásig, kicsit sem egysíkú! Csak úgy értem, hogy nem akarja megváltani a világot, én nem érzek benne különösebben vonzó, csábító jelleget sem, csak egyszerűen kedves, bújós, JÓ. És én nagyon megszerettem. :)
A Loverdose - Loverdose Tattoo - Loverdose Red Kiss triumvirátusnak egyértelműen Ő a legjobb tagja, a másik kettő is fincsi és jó, de nem érzek késztetést rá, hogy megvegyem őket (belőlük csak 1 millis mintám van), ebből pedig egy hét alatt megrendeltem egy 30 millis kiszerelést. Kell ennél többet írnom? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Nekem olyan meglepetés ez a kis finomság! :) Igazi "Téli Álom".

Panna91

2016. október 12.

Hm ő is egy kedvenc volt nem is olyan régen... Édes de nekem nem bántóan hanem olyan jegesen édes kicsit friss is talán (?) a testapoloja púderesebb de ugyanilyen jo illatú volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

HRenata

2016. augusztus 14.

Még akár jó is lehetne, de nem az. Kifújás után még azt gondoltam, hm egész jó, kicsit édeskés, de nem nagyon, és kellemesen fűszeres, hűvösebb időre jó lenne. De rövid idő múlva valami fejfájditóan tömény szirupos szag lett belőle. Valaki írta, hogy Negro illata van, hát nekem is valamilyen torokfájás elleni túl mézes cukorka jutott eszembe róla...mellette pedig egyfajta közönséges, ócska hatást keltő mellékillata volt. Pech, hogy tartós és intenzív, vagy inkább harsány illat, amivel "csíkot lehet húzni", már ez is ellenszenves nekem, semmi kifinomultság nincs benne, és miután a csuklómra fújtam, még máshova is mennem kellett... Ez volt az első parfüm, aminél kimondottan zavart, hogy rajtam van.
Persze ezt rajtam produkálta, máson még jó is lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Persze ezt rajtam produkálta, máson még jó is lehet.

ramsz

2016. június 3.

Kaptam egy illatmintát, amikor kijött az illat. Egyből a favorit lett! Azóta akármilyen parfümöt mutathatnak nekem egyik sem érhet fel ehhez.
Nagyon tartós, ha reggel befújom magam, estig érezni rajtam az illatot. 5* !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Nagyon tartós, ha reggel befújom magam, estig érezni rajtam az illatot. 5* !!!

Timi8

2016. május 21.

Jöttem picit feljebbhùzni a pontszàmàt, mert azért sztem ennél bőven rosszabb illatokat értékeltünk màr bàjossàga, cukisàga miatt, illékonysàgàt figyelmen kìvül hagyva 5 csill-gal. (Tapasztalatbòl mondom, bizony velem is előfordult.) Ez az illat nemhogy nem illékony, rajtam bitang tartòs! Ja, hogy nem cuki? Valòban nem az. Cserében viszont vagàny, eredeti, nincs agyonkomplikàlva: ànizs, vanìlia, pacsuli és pont. Szerintem szuper illat, pedig alapvetően a sokkal édesebbeket jedvelem, de ez az illat legalàbbis velem nagyon jòl működik együtt. Mondom ezt ùgy, hogy az ànizst nagyon nem kedvelem. Sokàig csak a fekete verziòval szemeztem, a Lovedose Tattoo mai napig kiszemeltem, aztàn egyszer bőrömre fùjtam ebből és nagyon meghàlàlta az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.