Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

szagica1981

2016. március 18.

En imadom bar kizarolag farmeres,kirandulós hangulathoz hasznalom! Konnyed,finom,pont jó......NEM kulonleges alkalomhoz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

liliom01

2015. november 27.

Ajándékba kaptam, túl cukros kategória. Az üvege viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

Ajándékba kaptam, túl cukros kategória. Az üvege viszont nagyon tetszik.

fannc22

2015. november 21.

Számomra felejthető illat. Édes, nem rossz, de nem is mondanám túl jónak. Rólam hamar elillant, nem is bánom, annyira nem tetszett. Az üvege tetszik, nagyon szép, de ami benne van, már kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

mogyorospele

2015. augusztus 16.

Szuper illat, a parom is imadta rajtam, es ami a legjobb, hogy meg este is erezni az illatat, nagyon tartos EDT. Epp ezert nem is kell belole nagyon sokat fujni, igy sokaig ki is tart. Nagyon megeri az arat, nalam egyertelmuen 5-os.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

auberginecat

2015. június 2.

hosszú időn keresztül használtam, nagyon szép emlékek kötnek hozzá. igazán kellemes, egészen különleges illat, mindig megszaglászom, ha a kezembe akad valahol. használni már nem fogom, mivel megcsömörlöttem tőle, de egyértelműen 5* a tartóssága, üvege, hangulata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

vanillacaramella.sweet

2015. június 2.

Ha valaki olcsóbb alternatíváját keresi,kb.2e Ft-ért vegye meg az Avon-Parisian Chic illatát. 99%-bsn ugyanez.
Medvecukor,ámbra,ánizs,jázmin a legerősebb benne. Nem rossz,sokáig vágytam rá,de két nap után kiábrándultam. Továbbadtam,erre ajándékba kaptam avonis utánzatát. Azt is továbbadtam. 3.5 * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

maminti

2015. június 1.

Nekem nagyon megtetszett ez az illat. Vonzó medvecukorbomba, ánizs. Mégsem túl édes, nem émelygős. Beszerzek belőle. Szexi. Iszonyú tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 1.

Liza333

2014. december 4.

Az üvege formatervezése - csiszolása, alakja - formabontó, de pont ezért ötletesnek, tettszetősnek találom . Az illatot másokon, illetve a teszt papíron édes, cukros, gyümölcsösnek éreztem és az tetszett. De magamon olyan volt, mint az egyik ánizsos izomlazító sportkrém. Próbáltam én hidegben, melegben, párás időben, de midegy volt, csak a tömény ánizs és a gejl medvecokor keveréke terjengett a bőrőmről. Másokon jobban működik ez a prfüm, de sajna hozzám nem passzolt, így az elajándékozás sorsára jutott. Viszont a hatósugara és a tartóssága kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 4.

emzse

2014. október 23.

Először odavoltam tőle/érte: gyönyörű üveg, annál is finibb illat, rajtam iszonyat tartós is, de aztán sajna mégsem az én illatom...:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

nyarigabi

2014. szeptember 3.

Hú hát az ánizs.....meg a medvecukor......Nagyon nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Hú hát az ánizs.....meg a medvecukor......Nagyon nem.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.