Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

dorrrka

2014. augusztus 15.

Nekem tetszik, bar nagyon nagyon edes, keveset kell belole fujni. Igazi dogos illat, oszre, telre illik igazan. Amugy nekem a karacsonyt juttatja eszembe, fahej, vagy mezeskalacs... vmi ilyesmit erzek benne... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

daranyi.dora

2014. augusztus 14.

Fura... Ez az eső szó ami eszembe jut róla. 3* mert tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Fura... Ez az eső szó ami eszembe jut róla. 3* mert tartós.

Rose24

2014. június 8.

Rajtam medvecukor határozottan dominál ami számomra nem túl kellemes ,de a barátnőmön remekül működik az külseje is rendben van .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

regica

2014. május 9.

Mindig szaglásztam a duoglasben..nagyon tetszett,aztán megvettük apukámmal..hát szerintem más illata van mint a kitett teszter parfümnek:/ amit ott fújtam ki finom szőlős cukorka illata volt, az enyém meg kesernyés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

babyface

2014. május 9.

emlékszem mikor először papírra fújtam nagyon tetszett bár akkor is visszatartott benne az édesgyökér domináns jelenléte. tegnap próbáltam ki először bőrön hát valami rettenet... szerintem egyáltalán nem füstös inkább 'jegyes' szinte éreztem ahogy az illat hűsíti a bőrömet és az érzékeimet is abszolút nem egy mindent felperzselő, vágykeltő csodaillat (nem úgy mint a boss deep red-je például) nálam is fiatalabb korosztálynak el tudom képzelni nyári, vízparti tingli-tangli bulizós illatnak, de semmi több :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

karina

2014. május 5.

Medvecukor, MEDVECUKOR... Hányok. És ezzel még az emberek jelentős resze van így, úgyhogy ha valakinél nem éri el a kívánt hatást, az egyenesen menekülni fog.
Emiatt mindenképpen megvan benne az az extra:D csak bár ne lenne, szamomra gyomorforgatobb barminél, ha pedig kivesszük ezt belole, akkor mar csak a túl edes klisétől forogna a gyomrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

natasha

2014. április 9.

Ez nem szerelem túladagolás,hanem inkább cukorbomba túladagolás.
Eleinte egész jól kijöttünk,mikor befújtam magam,de tettem két kört a Müllerben,és valami iszonyatos gej hányingerkeltő illattá változott,gyorsan be is kellett fújnom magam egy másik parfümmel, hogy elvegye az illatát,mert hirtelen ki akart fordulni a gyomrom,semmi különlegesség nincs benne,amiért megérné megvennem.Legalábbis az én bőrömön nem ad semmi extrát.
Imádom pedig az édes cukimuki illatokat,meg a keletiest főként,de ezzel nem sikerült még nekem se megbarátkozni.Ráadásul ezért az édes kis semmiségért egy vagyont is kell adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Ez nem szerelem túladagolás,hanem inkább cukorbomba túladagolás.

Ashakiran

2014. április 8.

Kellemesen édes, de unalmas illat. Egyszerű, felejthető....És ehhez képest még drága is.
10/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

10/4

renci011

2014. április 7.

Csak Én érzem azt, hogy kicsit a fekete negrohoz hasonlít az illata?? Nekem annyira nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

platinakuka

2014. március 1.

Nekem a Jézuska hozta a 100 milis gigantikusat, és én szeretem. Nem fogok metaforikus hőskölteményt és szinesztézia-hegyeket idekaparni, felesleges. Akit érdekel, megszagolja. Édes, füstös, körülvesz, elég tartós is. :)
A titka az, hogy max két fújás, különben hányingert kelt és átváltozik a közönséges pacsulivá. Tudni kell/ene viselni az ilyen jellegű illatokat (is).
Ja igen, EDP, nem netes, az EDT-ről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Ja igen, EDP, nem netes, az EDT-ről nem tudok nyilatkozni.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.