Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

Saretin

2014. február 7.

Olyan szerencsém van, hogy 40 milis üvegcsét birtoklok ebből a kis gyönyörűségből. Mondjuk az üveg az cseppet sem pici, de kézre áll szerencsére, és ami benne van! :) Kategória szerint orientális-fűszeres: ebből kifújáskor és kb. még 2 óráig nagyon erőteljesen az ánizs és az édesgyökér dominál, de 8 órát pl. már nem bír ki az én bőrömön. A legvégére pedig csak valami halovány édeskés illat marad. Az elejét az ánizzsal azonban borzasztóan élvezem. Nagyon üdítő, hogy az édes és füstős orientális illatok mellett valami igazán egyedit és fűszereset is érezhetek. Mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy újravegyem, ezért sjnos spórolnom kell majd vele keményen... Ui: azt írták róla, hogy inkább estére, alkalmanként, pasicsábításra való, szerintem egyéni fűszeres volta miatt nyugodtan használható nappalra, kedvtelésből is, mert nem hiszem, hogy az "OUZO likőrös" kipárolgására annyira ugranának a hímek... bár az én párom szaglása rossz, nem megbízható véleményforrás. :D Tartóssága miatt csak 4-est adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

pzita96

2014. január 18.

Benne van a Top 5-ben.
Tökéletes!
Gondolkozom mégegy vásárlásán.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 18.

Benne van a Top 5-ben.
Tökéletes!
Gondolkozom mégegy vásárlásán.:)

beautifullife

2013. november 8.

Sokáig szenvedtem azon,hogy egy stabil képet és érzelmet fessek le róla,de azt hiszem sikerült.
Egyszer próbáltam.Bőrön és csíkon is,hogy később fel-fel idézzem a döntés érdekében.
Hogy éljek az illat nevével: képzeljük el a bedühödött Overdose lovacskánkat,aki egyszer csak kiszabadul és te útját állod. Ez az illat az ő rúgása úgy telibe fejbe,orrba,agyrázkódással. A rúgás egy édesgyökeres,ánizsos,amit szeretek,de olyan erejű,hogy földnek esek és a landolása a nagy lökés miatt szintén fáj.A landolás a vanília. Ezt tartalmazza ez az üveg(amit talán szintén egy lórúgás döntött le?!)
Elég lapos,nem?Kezdettől a végig ugyanaz az illat. Semmi csavar,rafináltság. Ő az a nyomulós csaj,akit szépen már nem tudsz lerázni.Ilyen szempontból Loverdose. Igen. De tegye fel a kezét,aki ilyen hatást akar.
Köszönöm.
Csábítás,szexualitás,tomboló hormonok.Ezt hirdetik.Annyira vad,tiltott afrodiziákum,hogy lecsuknak érte. Cöhh..ez a karácsonyi tündér a végzet asszonya jelmezében.
Annyira erős egyetlen fújás,hogy egy szobát illatosíthatna. Számomra ez az isteni Air Wick mostani szezonális karácsonyi édesgyökeres illatgyertyája.Kiköpöttül.Az olcsóbb,és hangulatosabb,előbbi borsos és nem éri meg az árát.
Olyan szép az üvege,annyira kapnék érte,de hát ez a sors fintora felém már sokadszorra. Szerelembe ejtő üveg kiábrándító belsővel. Vérzik a szívem.

Ugye valaki írta,hogy a pasik 50%-a ugrik rá.
Közismert mondás: a férfiak szívéhez a gyomrukon keresztül vezet az út.Kajaillatú parfüm.Mondjam tovább?
Rettentően unom már ezeket a folyékony sütiket. Mindegyiknek más a neve,a formája,de tulajdonképpen egyre megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Köszönöm.

Ugye valaki írta,hogy a pasik 50%-a ugrik rá.

nyunyobella

2013. október 1.

Borsos ára van, de hihetetlenül kellemes az illata, tartós és olyan pikáns édes de fűszeres is egyben, igazán nőies csábító illat! Nekem nagyon bevállt! :)
Aki nem szeretne ennyit költeni rá, van másolata is a piacokon 1-2ezerért is!
Külföldi változata megegyezik az eredeti illattal (3ezer körül mozog az áruk TeszVeszen/Vaterán)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Aki nem szeretne ennyit költeni rá, van másolata is a piacokon 1-2ezerért is!

lauran

2013. szeptember 27.

Aki szeretne egy édes, de nem fojtogató, csábító illatot - jó társra találhat benne, mivel a fűszerek tompítják az édességét, ugyanakkor megfelelő mennyiségben jelennek meg ahhoz, hogy az illat feltűnő, sziporkázó legyen. Fiatalos kompozíció, figyelemfelkeltő, este és nappal is viselhető, bár tény hogy öt óra után tud kellőképpen kibontakozni, és megmutatni, hogy csábítani akar. Nem egy mélysötét darab, de kellőképpen passzol a húszas-harmincasok laza, esti stílusához. Aki mélyebb, nyomot hagyóbb darabot keres, érdemesebb az Angel, a Dior Addict, a mostani oud-os darabok felé néznie. A Loverdose jó, meglehetősen tartós is, nem is annyira közönséges, ahogyan ezt sokan írják, de tény, hogy feledhetőbb, mint például egy CK Euphoria - a hasonló közönségnek készült darabok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

klau810614

2013. szeptember 25.

Isteni édes vaníliás füstös illat!Nekem nagyon tetszik!:) Csak az ára húzós!De megsúgom hogy van egy másolata a New Brand -In Love ami csak 1900ft és 100ml.Egy az egyben ez az illat és tartós is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

ciccenet

2013. augusztus 12.

Nem rossz, de tényleg nagyon édes... Nem a világ legjobbja, de valahogy mégis megszagolom a Douglasban... Se veled, se nélküled:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

diesel22

2013. augusztus 6.

Nekem bejön! Ma kaptam meg a 20ml-s mintámat és egyből fújtam belőle a karomra. Elképesztően édes, de nem olyan gyomorforgató, mint a Pink Sugar vagy az Angel. Ez egy sokkal trendibb, viselhetőbb édes illat. Ezeken túl viszont nem kommersz. Van benne valami "szintetikus", szerintem ettől válik egy kicsit pikánssá, érdekessé. Én határozottan érzek benne valami savanykás, kesernyés illatot, olyan, mintha meggy lenne, vagy cseresznye. Hasonlót éreztem a Lolita Lempicka illatokban is, de akkor sejtésem szerint ez az édesgyökér és az ánizs lesz. Nekem az eredeti Lolita nem jött be, túl sok volt. Ez viszont határozottan viselhetőbb. Idővel előjön a mandarin és a gardénia is, de csak egy leheletnyit, pont ez teszi még érdekesebbé. A leszáradása pedig határozottan vaníliás-ámbra. Mindenképpen tovább fogom tesztelgetni a 20ml-s mintából, kíváncsi leszek, hogyan viselkedik hűvösebb időben, de sejtésem szerint a most újonnan kiadott Tattoo verziója még érdekesebb és pikánsabb lesz, így lehet arra ruházok majd be, erre meg majd akkor, ha a 20ml-s elfogyott, persze ehhez még a Tattoo verziót is meg kell majd illatolnom. Mindenesetre határozottan 5 csillag, mert tartós is. Egyetlen fújás és egész nap kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

virko01

2013. április 23.

Sziasztok,aki szereti annak megsugom:most akcios a Douglasban :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Sziasztok,aki szereti annak megsugom:most akcios a Douglasban :))

GlamourAndStyle

2013. április 8.

Loverdose meg feromonok ide vagy oda ez számomra inkább egy durva cukortúladagolás mindennemű részletes kidolgozás nélkül. Amikor megjelent azzal akarták megvásárolni a fogyasztói társadalom női tagjait , hogyha ezt fújják magukra akkor bizony minden pasi a tenyerükből fog enni, mi több, nem lesz nap legalább 5 új telefonszám nélkül, mert olyan molekulákat rejtettek el benne, amelyek a hipotalamuszt ingerlik és ezáltal kialakul a vágy és vonzalom. A majdnem orvosi szakértelmet fejtegető leírás és egy szolid "na persze" felkiáltás után tesztelés alá vetettem őkelme Sugar ....khm, akarom mondani Loverdose-t és nem kellett hozzá sem orvosi fehér köpeny sem sztetoszkóp, hogy megállapítsam: ennek a "varázsereje" abban rejlik, hogy nagyon durván (értsd: nagyon nagyon durván) édes, cukros, fűszeres és ha valamelyik pasi épp ezt az illatvilágot preferálja, akkor ráugrik, mint ovisok a cukros zacskóra és kellemesnek találja, a másik 50% meg megfullad szépen csendben, szolidan. Számomra nem egy gondosan és többször átgondolt, szépen kimunkált darab, inkább közhelyes, az alkotók mindent az égvilágon beletuszkoltak, ami köztudottan vágykeltő hatású. Csodálkozom, hogy osztriga és zellerszár nem került bele, akkor talán még némi izgalmat és nem megszokottat is látnék benne, így viszont egyszerű cukros víz, amire esetemben csak a szúnyogok gerjedtek be (nyáron is tesztelgettem, óriási hiba volt...) én maradok a megszokott illataimnál, azokhoz feromonok sem kellenek, hogy működjenek.
Két csillag, mert amikor az egyik barátnőm ezt használta nem rohantam fejjel a falnak, bár ha kettővel többet fúj belőle, biztos nem maradt volna őszinte a mosolyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.