Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

ashley216

2013. április 8.

Eléggé tömény vaníliás illata van,de rendkívül kellemes.Viszont egy idő után kicsit jellegtelenné válik.Egy próbát megér de tényleg nagyon édes illata van:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

moonlitnight

2013. március 10.

Lehet, hogy én vagyok teljesen vakegér, de ez a parfüm hogyan lesz orientális-fűszeres, mikor a "legédesebb parfümök"repertoárjának egyik kiemelkedő alakja? Nem kedvenc , de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

vadi

2013. február 1.

Barátnőmnek van ilyen parfümje, és amint megéreztem rajta, azonnal beleszerettem. Mármint a parfümbe (haha). :D Miután az övé kifogyott, nekem adta az üveget, hadd csodáljam. Elmentem a Douglasba, meglesni az árát, hát majdnem hanyatt vágtam magam. Nagyon drága, de következő ünnepi kívánságaim első helyén fog állni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 1.

Kleopátra

2013. január 21.

Miután eláztattam magam a Womanityvel,gondoltam már a másik kezem is had illatozzon,már úgyis mind1. Így megcsodáltam ezt az üveget,ami érdekes módon ott csücsült a Mugler féle túlvilági illatok mellett.A föld és ég tipikus esete következett be.Egyik kezem csodálatos, nőies érzéki illat,a másik erős és intenzív, kicsit gyümölcsös,az utóbbi volt a lila szívecske. Látatlanban is megmondtam, hogy ez tuti orientális illat lehet,ugyanis ezeket nagyon szeretem,ez viszont nem fogott meg. Sőt mire hazaértem,el is tűnt rólam,nem mintha bánnám /kb 3 óra múlva/. Émelyítő volt az első 2 órában,még jó hogy csak a kézfejemre fújtam.Tehát azt hiszem K.O.-val győzött a Womanity :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

dorottyagls

2013. január 10.

Sosem kedveltem az édes illatú parfümöket, a friss illatúak örök rabszolgája maradok, de ez a kedvencem lett. Párizsban láttam először, pont amikor megjelent. Rossz volt a szórófej és a papír helyett sikerült magamra fújnom és a csuklómig végigcsorgatni a kezemen. Akárhányszor mostam kezet vagy zuhanyoztam, még másnap is éreztem a bőrömön. Spórolok vele, sikerült remek áron beszereznem :) Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

paunemonika

2013. január 2.

Barátnőmnél találkoztam vele.Szép kis üveg, finom édes illat, nem émelyítő, nem tolakodó, viszont elég drága, nem valószínű hogy felkerül a fürdőszoba polcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

noxibaba

2012. december 14.

Tényleg nagyon jó illat. A vanília kimondottan érződik, legalább is én magamon azt érzem leginkább. Sokáig tartó illat, de számomra kicsit émelyítő hosszú távon. Télre tökéletes parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Ewyca

2012. december 14.

végre sikerült megtalálni az olcsóbb hasonló illatot-oriflame ultra glam:) boldog vagyok,mert ez az illat tényleg a legeslegfinomabb cukros illat,akárki akármit mond:)csak a loverdose-t az ára miatt nem engedhetik meg sokan maguknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Guttmann Natasa

2012. december 8.

Nagyon megkapó a fantázianév és az üveg. Az tartalma már kevésbé nyerte el a tetszésem. Vaníliás és még ha ez önmagában nem is riaszt el, az erős orrbacsapás majd megteszi. Ehhez képest túl átlagos a tartóssága.
Valahogy többre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Valahogy többre számítottam.

szonia

2012. november 11.

Azon kívül, hogy imádom a parfümöt, az üvegbe is teljesen beleszerettem, elegáns és gyönyörű. Szerintem egy parfümnél igenis nagyon fontos a küllem is, elvégre sokáig velünk lesz és szerezhet nekünk egy-egy különleges pillanatot. Én simán használom a mindennapokra is, nyárra mondjuk szerintem ennél valami jóval könnyedebb illat kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.