Diesel

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mandarin, csillagánizs, jázmin, gardénia, édesgyökér, vanília, medvecukor, ámbra, fás jegyek

Ár: 11000 , Eladó: Creamilocious
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szeged, Budapest, fizetés: Postával küldöm, benne van az árban
Ár: 1500Ft/5ml , Eladó: Nabi
Állapot: 5ml fújósban, Helyszín: Fót, fizetés: postán küldöm

nyuszkoo

2012. szeptember 17.

Én ma szagoltam meg a Müllerben és egyszerűen beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Én ma szagoltam meg a Müllerben és egyszerűen beleszerettem.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Nagyon különleges illat, abszolút tartós, eddig mindenki észrevette, amikor ezt fújva magamra mentem valahová.
Nem hétköznapokra ajánlanám, habár aki naponta találkozik a párjával, annak tökéletes választás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

mutyika

2012. augusztus 16.

Én most nemrég kaptam ajándékba,hamár van elhasználom,de nekem olyan semmitmondó tucatparfüm,én magamnak tuti nem vennék.És én úgy tapasztaltam nem is valami tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Ella

2012. július 25.

Nagyon finom, abszolút édes illat. Viszont ahogy többen is írtátok, nem látok benne semmi egyediséget. Csak valami nagyon édes fűszerek cukros vízzel keverve. Gyönyörű az üveg (meg az ára is), de hiába szeretem ősszel-télen az édes illatokat, ha lenne rá pénzem, akkor sem hiszem, hogy megvenném. A jellegtelensége meg a horror ára miatt gyenge hármaska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Málni

2012. május 31.

Pink sugar és Burberry Brit jutott róla ezsmbe amikor megszagoltam ill. kifújtam...0 egyediség, abszolút trendi cucc horribilis áron...kár, h tucat illat, mert amúgy kellemes és csajos + az üvege is nagyszerű:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Ewyca

2012. május 22.

Istenem,de szeretnék belőle egy nagy 100ml -es változatot....:)ÖRÖK KEDVENC!imádom a formáját a színét,de legfőképp az illata...:)A legjobban az édes,buja illatokat kedvelem,és ez a parfüm tökéletesen teljesíti:)..Sajnos az én bőröm nem tartja jól az illatokat,de még így is elég sokáig megmaradt :)ötös,csillaggal:)csak az ára...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

hajnal*

2012. május 4.

Most ez a kedvenc,nagyon imádom!Reggel 2 fújás,és estig tart.Na és az illata...én szeretem az édeskés illatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 4.

Etti

2012. március 7.

A Calvin Klein - Euphoria után (az a best:)) nem hittem volna, hagy találok még parfümöt, ami nem vagy friss citrusos, vagy az esti operában keveredő öreg nénik illatát idézi (legalábbis számomra)... Ő nagyon bejött nekem:) Minden fillért megér, a nap végére egyre különlegesebbnek érzem, és ezren megkérdezték már hogy mi ez az illat...idegenek odajöttek:) Tényleg megérte, már alig van az üvegben de szerintem soha nem unom meg! A fűszeresség valóban nincs annyira benne, de szerintem abszolút nem hiányzik, nagyon eltalálták ezt a parfümöt. Inkább fiatalabbaknak "jön be" tapasztalatom szerint. Számomra abszolút 5-ös.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

jutka

2012. március 2.

Nem rossz.. de szerintem nincs benne semmi amitol egyedi lenne.. rengeteg ilyet szaglasztam mostanaban.Edes, tartos.A drogeriaban befujtam a csuklomat vele,kb.1 oran at nagyon tetszett, de aztan semmi extrat nem talaltam benne.Nem is vettem meg. De biztos vagyok benne hogy van olyan csaj akihez szuperul illik.Nem en vagyok az :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

gerbaud

2012. január 16.

Nekem csalódás, ár-érték arányban főleg elbukott. Abszolút vattacukros, édesség feeling, amivel nem tudok azonosulni. Az üvege szép, bár nem ilyen illatot képzeltem bele. Hiányolom a fűszerességet, amivel még finom is lehetne. Így kevéske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.