Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: bergamot, narancs, frézia, gránátalma, lótusz, cédrus, pézsma

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Bajbus

2014. április 7.

Én imádom az illatát, ha rajtam van folyton szaglászok! :D Nem tolakodó, hanem kellemesen lágy, nem szeretem ha 20km-ről megfojt valakin egy illat. Az egyetlen negatívum hogy bár pár órát remekül bír, azért estig nem tart ki! De annyira finom, hogy ezért sem tudok levonni belőle! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

cinoci

2014. április 3.

Pár éve használtam, akkor nagyon szerettem. Roppant tartós, mint a Dior parfümök nagy része. Valami miatt nem vettem újra, helyette az Addict Shine jött velem haza. Érdekes, de úgy érzem hogy az az illat picit közelebb áll hozzám. Mindenesetre az 5 csillagot megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

MissSz*

2014. március 18.

Imádnivaló csajos design és finom,légies illat,szuper párosítás! Teljesen odáig voltam a leheletnyi cédrusos aromától,viszont nekem a sokkal karakteresebb,dominánsabb illatok tetszenek,így még egyszer nem adnék ki érte ennyi pénzt,de ettől függetlenül ajánlott kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Kuroshio

2014. február 25.

Finom, friss illat, jó beleszippantani. Engem egy pohár jéghideg traubisoda/szőlőlé illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 25.

leila0803

2014. január 31.

Könnyed, légies, elbűvölő. Nem hivalkodó illat, én munkába tudom elképzelni magamon. :) Ha este megyek valamerre, akkor egy kicsit karakteresebb illatot preferálok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 31.

Gladys

2013. december 5.

Friss és tiszta, nem tolakodó, tartós, de nekem nem elég különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Friss és tiszta, nem tolakodó, tartós, de nekem nem elég különleges.

tina06

2013. szeptember 11.

Annyira könnyed,finom illata van! Egyszerűen imádom,rajtam eléggé tartós is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Annyira könnyed,finom illata van! Egyszerűen imádom,rajtam eléggé tartós is:)

Kleopátra

2013. május 23.

Amihez Dior úr hozzáér az mind arannyá változik?! (vagy ha nem is arannyá,de minimum 4 csillaggá a krémmánián :)
Szóval, ahogy az üvege is mutatja ez egy ízig-vérig virágos napsütéses illat. Árad belőle a báj, a finomság és a derű. Tavaszi-nyári mindennapjainkba csempész egy kis vidámságot, Hogy kinek? Az mind1. Ahogy előttem írták,én is csatlakozom: kortalan.Tökéletesen illeszkedik egy 16 és egy 56 éveshez egyaránt. EDT tartósságú, ami nálam 3-6 óra közé sorolható,persze bőrtípustól függ. Ruhán jobban tartja magát. Nem tartozik a favoritok közé nálam, hiányzik belőle valami csavar, nekem túl egyszerű de nagyszerű. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Nicole7

2013. április 20.

Valami fantasztikus illata van, imádom. Nagyon szeretem az ilyen virágos illatokat de ezt különösen, főleg azért mert minden alkalomra jó és viszonylag tartós. Persze mi magunk nem érezzük sokáig mert megszokja az orrunk az illatot, de sokszor van olyan, hogy érzem a sálamon vagy a kabátomon még napokkal utána is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Orsi23

2013. január 11.

Nagyon finom illat,de érdekelne,hogy vajon tartos-e?!valaki megtudná írni?:)koszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: BHT