Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2017. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior nemrég mutatta be legújabb kampányfilmjét Daphne Groeneveld főszereplésével.

A szikrázóan friss, pikánsan gyümölcsös nyár illata, tele citrussal, gránátalmával.

Illatkategória: Virágos-gyümölcsös

• Fejjegyek: bergamott, mandarin, grapefruit, eperfa virága
  • Szívjegyek: lótusz, jázmin, gránátalma, frézia, narancsfa virága, rózsa
  • Alap: szantálfa, vanília, tonkabab, fa, pézsma

meridaa

2016. április 29.

Citrusok, gyümölcsök...nagyon nekem való illat..lett volna, de sajnos a tartóssága miatt soha nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Sophieka

2016. április 22.

Frissnek tényleg friss, de úgy tűnik, nem csak én érzem ezt teljesen olyannak, mint Crystal Bright :-/ Kicsit....nem is, sokkal többet vártam tőle, mert a Dior Addict EDP örökre belopta magát az érzékeimbe, egész télen tőle illatozott a kabátom szőrmegallérja.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

krémparádé

2016. február 23.

Kifújáskor: friss bodzaszörp. Kis idő múlva rajtam: állott bodzaszörp. Ennyi pénzért nevör. A Bright Crystal ezt simán lepipálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

mplaura89

2016. február 7.

Szegény Addict ha tehetné, letagadná a kistestvérét, olyan harmatgyenge...tipikus gyümölcsös illatka..rajtam leginkább a lótusz, a gránátalma és a pézsma érvényesült. Nem egy figyelemfelkeltő illat, inkább azt sugallja: jó mélyen bele akarok olvadni a rózsaszín tömegbe, nehogy valaki észrevegyen...Nagy 1-es jár Dioréknak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Moncsi044

2016. január 7.

Szépen összerakott csoda! Gyümölcsös,különleges .. egyben tisztaságillat.nagyon sokáig használtam, több üveggel elfogyasztottam, de ma már nem nyúlok utána, rossz időszakomat éltem, így nem jó emlékeim vannak vele kapcsolatban . Picike van még az üvegben, de már nem szaglászom :) Gyűjteményem darabja .. Brutális tartós, közepes hatósugarú, nem tucatillat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 7.

bellehercegno

2015. augusztus 21.

Hasonlóan gyenge és jellegtelen kreáció Dioréktól,mint az Addict EDT 2014.Engem egy az egyben Versace Bright Crystal-jára emlékezet,pont olyan idegesítő egy idő után és ugyanolyan tucatillatra sikeredett.Tartóssága viszont egész jó,ahhoz képest meg főleg,hogy eau fraiche-ről beszélünk.Hát,ő sem lopta be magát a szívembe,pár napig birtokoltam,aztán gyorsan új,szeretőbb gazdát kerestem neki! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

jucika1214

2015. június 13.

hónapok óta addict-lázban égek, sajnos tévedésből a sima helyett őt rendeltem meg... így nekem kicsit csalódás, rajtam nem tartós, max 4 óra, ruhára fujva nem próbáltam. illata friss, nyárias, talán kicsit pimasz jellegű is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

nyarigabi

2014. december 13.

Szépen összerakott gyümölcsös illat, tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

Szépen összerakott gyümölcsös illat, tetszik.

egyedszilvi

2014. szeptember 17.

Nagyon-nagyon finom.Épp most vettem végre magamnak,előtte csak kóstolgattam a mintát.Tartós is,nekem tavasz-nyári illatom lesz,igaz,hogy egyszerű,de az én illatvilágom,szeretni fogom,tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Mya

2014. július 18.

Nyárra tökéletes! Fiatalos, friss, egyedi! Szerintem egyáltalán nem tucatillat! Tartós, rajtam 7-8 órát is kibír! A sima Addictot télen, ezt pedig nyáron használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Jasmine, Dipteryx Odorata Bean Extract

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.