Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2017. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior nemrég mutatta be legújabb kampányfilmjét Daphne Groeneveld főszereplésével.

A szikrázóan friss, pikánsan gyümölcsös nyár illata, tele citrussal, gránátalmával.

Illatkategória: Virágos-gyümölcsös

• Fejjegyek: bergamott, mandarin, grapefruit, eperfa virága
  • Szívjegyek: lótusz, jázmin, gránátalma, frézia, narancsfa virága, rózsa
  • Alap: szantálfa, vanília, tonkabab, fa, pézsma

adry1992

2014. január 7.

Számomra szerelem volt első látásra. Tökéletesen illik hozzám, fiatalos (de nem tiniknek valóan), elegáns, nőies illat, a ruhámon hetekig érezni az illatát. Elsőre és órákkal később is isteni az illata, nagyon tartós, még a Vera Wang vagy a Moschino parfümömnél is tartósabb, pedig nem került lényegesen többe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

nikilane

2013. november 21.

Még a nyári időszakban nézegettem ezt és a Sensuelle változatot. Eleinte a Sensuelle (lila) változat tetszett jobban, finomabb már elsőre is élvezhetőbb illatot éreztem, mint ennél. De amikor elhatároztam, hogy bőrön is kipróbálom, megváltozott a véleményem. Első 5-10 percben egy nagyon kesernyés vagy fanyar illatot kapunk (természetesen nem az alkoholra gondolok), de leszáradás után ez eltűnik és egy nagyon kellemes tiszta illatot kapunk. Nyárra kifejezetten tökéletes illat, azt hiszem.
Bár hiába imádom a Dior illatokat ez a két illat nekem csalódás volt. Igazából semmi különlegeset nem találtam bennük. A régieket nem igazán ismerem, de már csak illat leírás alapján is klasszisokkal jobbak lehettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Jasmine, Dipteryx Odorata Bean Extract

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.