Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
chickweed

2012. szeptember 8.

Első szaglászásra kifejezetten furcsának tűnt, nem értettem "mit eszik" mindenki rajta, viszont az üvege és a neve teljesen elvarázsolt, szóval beruháztam rá. Már több mint egy hete a birtokomban van, és napról napra egyre jobban beleszeretek úgy érzem. Nem az a tucatillat amiért mindenki rajongani szokott, sokkal különlegesebb, de mégis olyan varázslatosan finom, hogy engem egy életre lekötött szerintem! :) Első fújásra kissé fanyar és hideg illat, de ne tévesszen meg senkit később olyan puha illattá szelídül ami szó szerint magához ölel. És nem csak engem, hanem kedves hímnemű ismerőseimet is! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

VasBernadett

2012. július 24.

ez volt a legkedvesebb illatom sokáig, és ahogy moncsi29 írta, a hímegyedek megvesznek ettől az illattól, igazi afrodiziákum. egyetlen bajom vele, hogy nagyon könnyen megromlik és ahhoz drága, hogy pár fújás után kidobjam. 100 ml-s üveggel vettem másodszorra, hogy sokáig elég legyen, de két hét után leült az aljára valami furcsa dolog. visszavittem a Douglas-be, ahol azt mondták, az csak a benne lévő fahéj, ami összesűrűsödött. "csak" ... remek, de miért fújnék magamra és a ruhámra valamit, ami sűrű és barna? (egyébként ruhán nálam hetekig - többszöri mosás után is - megmaradt az illata)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

moncsi29

2012. július 24.

Sokáig ez volt télen a hódító illatom.Nagyon vaníliás tömény édesség.
A pasik meg teljesen megvadultak tőle.
Drága emberemet is ezzel varázsoltam el az első randinkon:)
Tuti pasifogó illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Sokáig ez volt télen a hódító illatom.Nagyon vaníliás tömény édesség.
A pasik meg teljesen megvadultak tőle.
Drága emberemet is ezzel varázsoltam el az első randinkon:)
Tuti pasifogó illat:)

judith_n

2012. május 6.

Nálam ez a parfüm lett a Nr.1 ! :)) Nagyon egyedi, tartós, finom illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Nálam ez a parfüm lett a Nr.1 ! :)) Nagyon egyedi, tartós, finom illata van!

jutka

2012. március 2.

A baratomtol tavaly kaptam szulinapomra , azota is nagy kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

A baratomtol tavaly kaptam szulinapomra , azota is nagy kedvencem.

margit4444

2012. március 2.

Túlságosan erős süteményillat. Persze maga az illat finom, de magamon és parfümnek elképzelhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

annapanni

2012. január 28.

Évekkel ezelőtt kaptam egyet ajándékba, kibontottam és dühöngtem, hogy választhattak egy ilyet nekem. Találtam valakit aki hajlandó volt elcserélni egy J'adore-ra. Most harmincon túl újra szagolva sokkal izgalmasabb az illat. Még mindig üzletasszony-szagra emlékeztet, de lehet, hogy teszek egy próbát vele teszteren. Ha nem válik be tíz év múlva újraszagolom. Tartós és tartalmas illat, aki az ilyen jellegű parfümöket szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

dio14

2012. január 28.

Nagyon nem tetszett először, de pár nap múlva megszerettem. A testápolójával vettem egy gyönyörű táskában, amit nem tudtam otthagyni:) Az illat ugyan megtetszett, de nem lett a kedvencem, nem is vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

chickweed

2012. január 19.

Lehet a korom miatt, de egyelőre még nem tudom értékelni ezt az illatot, pedig nagyon sokat vártam tőle. Túlságosan erős, ami nem lenne probléma, ha valami isteni illat lenne, de sajnos számomra ő a közelében sincs. Hiába Addict a neve, engem sajnos nem tett a függőjévé.. Majd pár év mulva!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

radioaktiva

2011. december 17.

Pár éve ajándékba kaptam egy üveggel. Elsőre nagyon erősnek találtam, de hamar összebarátkoztunk. Rendkívül tartós, karakteres illat. Semmiképp nem a hétköznapokra való, inkább alkalmakra és inkább ősszel-télen és 30 felett. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 17.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.