Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 20000 , Eladó: Jucus85
Állapot: 50/45 ml , Helyszín: Csönge, fizetés: Fizetés utalással postán küldöm
Timi27

2018. október 27.

Egy mély, fűszeres, nagyon intenzív, nagyon tartós illat... elég egy -két fújás, és nagyon sokáig érződik az illata... én csak hideg időben, inkább télen tudom viselni, a többi évszakban szinte fullaszót és túlzó.. nem egy irodabarát, inkább estére, buliba..de ettől nagyon klassz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Barbuska90

2018. október 22.

Szerintem ez az illat egy igazi dög, vérbeli femme fatale. Csábító, magabiztos és amolyan női erő.
Alapvetően nőies nő vagyok, de nem tűsarkús-miniszoknyás típus. Kóros önbizalomhiánnyal küzdök. Furcsa, hogy parfümök terén mégis mindig a nehézbombázók vonzottak. Az ember talán azt gondolja - és lehet helyesen- hogy egy ilyen illat nem is áll jól egy magamfajta hétköznapi anyukán... De mostanra rájöttem, hogy nekem az ilyen királynői illatok a fújható önbizalom. Egy ilyen parfümmel nem szürke egérnek érzem magam. Addictot viselve az önbizalmam a kétsezeresére nő, igazi önbizalom-tréning. Ezzel az illattal tuti, hogy nem maradsz láthatatlan...
Egyelőre csak mintám van, de remélen hamarosan a polcom dísze és a kedvenc kiegészítőm lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

VickyV

2018. szeptember 25.

Nekem erről az üvegről akaratlanul is az Armani Code jut eszembe. Egy ideig nem ismertem, de akkora hype övezte, hogy befújtam magam vele, gondoltam lássuk a csodát! És semmi se történt. Nekem egy a sok közül a kategóriájában, nem rossz, de úgy semmi izgalmas. A leszáradása rajtam egy kicsit sem vonzó, vagy kellemes. Barátnőmnek tetszett rajtam, viszont én nem venném meg. Ha nem tudnám, hogy Dior, nagy eséllyel magamra se fújtam volna a megszaglása után. Aztán lehetséges, hogy idővel ez is változik rajtam, mert màr volt erre is példa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

karaibrahimgil

2018. szeptember 15.

Ma két emberen éreztem az illatát. Az egyik egy nagyon kedves ex-televíziós, aki előadást tartott a munkahelyemen. Meg is kérdeztem tőle, hogy Addictot használ-e. Zavarba jött, mert a felismerésem után egyértelműen túlzónak érezte, ugyanis előtte az édesanyja tett hasonló megjegyzést.
Mondtam neki, hogy vannak parfümök, amelyekből elég egy fújás, és egész nap érződnek.
Nemcsak a tartósság miatt, de az Addict annyira jellegzetes, hogy minden nőn egyformának hat. Nem változik, nem bontakozik ki, hanem van. Létezik. Önálló életet él, függetlenül a viselője egyéniségétől, legyen az népszerű közszereplő, vagy buszozó "átlagember".
Ellenpéldaként megemlítettem neki a Chanel Gabrielle-jét. Parfümrajongó lévén természetesen ismerte. Nem lepett meg, hogy nem tetszik neki - mintha az Addict típusú "orrba vágó" (by googles) parfümök szeretete kizárná a simulékonyabb, kevésbé markáns illatok kedvelését. Én az utóbbit preferálom: jobban szeretem, ha nem egy helyiségbe belépésemet veszik észre, hanem a hiányomat.
Talán a Poisonhoz már írtam, de szerintem a névválasztás sem a legmegfelelőbb; nálam inkább az almácska okoz függőséget, míg az Addict füstösségéről a gázra asszociálok...
Félreértés ne essék: nem rossz illat, tartós és megjegyezhető, érződik, hogy van benne anyag - csak éppen nem én vagyok.

Update: Engem egyáltalán nem emlékeztet a Manifestora, ellenben Mugler leszáradás utáni Aurájára nagyon is. A kettő népszerűségét tekintve csak arra tudok gondolni, hogy az Addict a fent említett állandóságával győzhette le az Aurát - pont ami miatt nálam alulmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ziggytwig

2018. július 21.

Tíz èvvel ezelôtt egyszer kaptam egy nagy üveggel ajándékba. Elvoltam vele, de nem igazán volt az én stílusom. Nemrég egy parfümériában szagoltuk ùjra barátnômmel. Azt mondta értekezlet szaga van: azaz tíz év utan is megmaradf benne az illat, és ezekszerint a terem, amiben èrtekeztünk is megtelt vele. Szóval ez egy jó parfüm, ha valakinek bejön ez az illat. Itt valaki összehasonlította a Manisfestoval, ami èrthetô, mert nehéz és édes, de a Manifesto nem fûszeres, ez meg nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Odil

2018. július 4.

Álltam a Müllerben, miután végre találtam egy nem üres tesztert, és csak ráztam a fejem.
Fél éve üldözök egy középszerű, kesernyés fehér virág csokrot!?
Ekkora csalódást. :(

Ud. Szóval először találkoztam nem romlott teszterrel, sok év után (ez kicsit szomorú).
Így most megtudtam, hogy kb. felcserélhetők a nála tíz évvel fiatalabb Yves Saint Laurent Manifestóval (ez is kicsit szomorú); ugyanaz az unalmas, közhelyes vanília tonkával és szederrel, pici füsttel a háttérben, és egy árnyalatnyi feloldó, friss fássággal. Nem mondom, hogy nem bájos, szexi és kellemes mindkettő, de valahogy annyira semmitmondóak, mint a dekoratív, de megjegyezhetetlen arcú nők a hajfestékdobozokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Fél éve üldözök egy középszerű, kesernyés fehér virág csokrot!?
Ekkora csalódást. :(

Niki0215

2018. június 2.

Nagyon erős, tartós illat...édes, intenzív, inkább télre vagy hidegebb időben használom.....Elég 1-2 fújás, szerelem ..... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Axelandra

2018. április 27.

Nagybetűs SZERELEM, sajnos nem tudom már megmondani mikori kiadással kezdődött a függőségem, de tuti valahol 2008 táján találkoztunk először.
Történetünk:
Ő egy mélykék bársony tokot viselt magán, én színes tornacipőt, farmert. Egy gimis tanóra utáni szünetben érkezett hozzám.Barátnőm adta nekem, nővére hozta külföldről, de az egész család utálta szegényt, így pár fújás hiánnyal örökbefogadót keresett. Úgy érzem valójában inkább egy olyan viselőt keresett, aki megpusztul érte.
Elég egyértelmű, hogy csöppet sem illet a nagyvad illat az akkori copfos,színes tornacipős énemhez, de néha-néha kifújtam és elképzeltem, hogy sétálok New York utcáin egy szeles őszi délután. Anyukámat a rosszullét kerülgette az illatcsíktól, amit húztam magam után...Kiemelt helye volt a pipere polcon, de lassan fogyatkozott, majd minimális maradékkal az üvegben bekerült egy emlékes (kacatos) dobozba. :( Akkoriban inkább egyszerű, friss, gyümölcsös, megfizethetőbb illatokat használtam.
Jópár év eltelt, mire újra találkoztunk, én nem lettem Rockefellerné, nem is sétálok New Yorkban egyenlőre...de mindig is volt hiányérzetem egy signature illat után, és nem tudtam, hogy Ő hiányzik ennyire.. Költözéskor a kacatosból előkerült és BUMM, újra lángolt a szerelmünk ♥♥ 2 nap alatt a föld alól előkotortam egy régebbi kiadású üveges maradékot, és onnantól kezdve fújtam magam, mintha muszáj volna :D
Erős, szenvedélyes,szexis, édes de rajtam néha picit férfias, elsőre tolakodó,ajtót berugdosós, narancsvirágos, BKV-n csúnyán nézős :D
Majd kisimul, édeskés, kifinomult koktél lesz, ami rajtam nem annyira vaniliás

Kövezzetek meg, de néha nyáron is magamra fújom:D iszonyatos belépőt produkál

Lehet még írok róla ♥Tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Történetünk:
Majd kisimul, édeskés, kifinomult koktél lesz, ami rajtam nem annyira vaniliás

Kövezzetek meg, de néha nyáron is magamra fújom:D iszonyatos belépőt produkál

Lehet még írok róla ♥Tökéletes

Verona5

2018. március 18.

Ma délelőttre fújtam fel a mintámból, pont illik a már nem várt márciusi hóeséshez! :) Az eleje igen száraz, fás, kissé szinte szúrós is, de alapvetően ezt is szeretem benne. Viszont most, kb. 3 óra elteltével olyan nagyon finoman bepuhult, hogy még engem is, aki nem is vagyok egy vanília rajongó, teljesen elvarázsol! Valószínűleg a tonkának is igen nagy szerepe van ebben a varázslatban! Imádatos, csábítós egy egyed ő! Hasonlít az Armani Code-jához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 18.

vicka

2017. december 20.

Ez maga a csoda. Magabiztosságot, nőies eleganciát sugároz messziről, mégsem tolakodó. Napokig érezni az illatát a hajban, a ruhán... számomra több, mint csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.