Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 20000 , Eladó: Jucus85
Állapot: 50/45 ml , Helyszín: Csönge, fizetés: Fizetés utalással postán küldöm
Mayoranna

2017. november 26.

Nagyon erős,tömény,fullasztó,fejfájdító,levakarhatatlan,nagy hatósugarú..
Elnyomja a viselőjét, akármilyen óvatosan is van adagolva. Számomra "erőszakos" vanília inkább, mint sem meleg,bújós stb..
(Ebben az illat kategóriában nekem akkor inkább YSL Manifesto L'Elixír.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Nagyon erős,tömény,fullasztó,fejfájdító,levakarhatatlan,nagy hatósugarú..
(Ebben az illat kategóriában nekem akkor inkább YSL Manifesto L'Elixír.)

Lolatapsi

2017. november 25.

Igazi nagyvad. Tavaly kellett volna nekem, amikor magabiztosan jártam keltem a világban, es az Angel fájdította meg a korulottem lévők fejét. Most nem tudom viselni, ehhez kell a magabiztosság es az egyenes tartas. Brutalisan tartos, erősen vanìliás, de melegen édesen és ölelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Vicus7

2017. november 12.

Nagyon szeretem, téli orientális illat. Nagyon tartós. Rajtam a vanília és a tonka bab érződik. Én inkább estére, vagy különleges alkalmakkor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

livica33

2017. október 10.

Oké,hogy orientális vaniliás illat,de az egyáltalán (számomra legalább is) nem fiatalos, hanem olyan régiesen fullasztó és szúrós illat, ami ráadásul nagyon tartós is. Mintám volt belőle szerencsére,de nagyon hamar le is töröltem magamról,mert annyira szúrós,tömény és fullasztó volt rajtam. Nagyon nem az Én világom. 2 csillagot csakis a tartóssága miatt adok,mert az van neki bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Pupi1984

2017. szeptember 22.

Maga a téli bujaság! Édes, de nem tolakodó tucat szutyok! Vanília szantál mámor! Az én bőrömön kifejezetten tartós! Évek óta használom az ősz beköszöntével! Alap!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Erina

2017. augusztus 25.

Rajtam finom, keleties illat. Sajnos a narancsvirágot nem érzem benne, pedig nagyon szeretem. De a tonka, vanília, szantál csodás harmóniát alkotnak a bőrömön. Se rózsa se jázmin ( aminek kifejezetten örülök). Sajnos egyedül a hatósságával van némi problémám, mert nagyon hamar (fél óra) bőr közelivé válik. De ezután is érezhető, csak nagyon nagyon közelről. Sajnálom, mert tényleg csodás illat, de így nekem nem éri meg megvenni nagyban, pedig imádnám 😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

hulcsi

2017. augusztus 20.

Hm....a tipikus levakarhatattlan,egésznaprajtadvan,messzirőlérezniillat. Ezek igen előnyös tulajdonságok. Viszont nála én nem szeretem,hogy ilyen. Rajtam harsány,hivalkodó,olyan mint egy ripacs szinésznő. Olyan harsány mint amikor platinaszőke 70 éves hölgy totyog magassarkúban,tűzpiros rúzzsal,ami már túlfolyik kicsit a szája körvonalán és beül a ráncokba,és mindehez durvánkék szemfestéket használ,ami mázolva van inkább a szemhéjján,semmint festve. Sajnálom. Tudom. Dior. De ez van....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

ami2015

2017. július 16.

Télre be fogom szerezni őt. Fújósom van belőle, de nagyon megszerettem. Így a melegben is szagolgatom néha. :) Tényleg igazán addiktív, engem szerintem a szantál és vanília kombó vonz benne, valóban tartós, kifújás után sokáig igen erőteljes. Nem tudnám mindig őt használni, de egy 30 ml-es szerintem 2-3 tél alatt el fog fogyni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

kkinga07

2017. június 9.

Ő egy igazi, nehézbombázó dög. Berobban, jelenléte van, tolakodó, pimasz, mégis elegáns és sötét. Iszonyú tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Anne74

2017. május 16.

Nagyon vártam a"találkozásunkat". Nagy reményeket fűztem hozzá.
Sajnos rajtam nem úgy működik ahogyan elképzeltem.
Sőt szinte sehogyan. Nem különleges, nincs benne semmi ami megfogható és nőies... :(
Lehet a régebbi változatok egészen mások...

Nagyon akartam szeretni de nem tudunk összhangba kerülni az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

Nagyon vártam a"találkozásunkat". Nagy reményeket fűztem hozzá.
Sajnos rajtam nem úgy működik ahogyan elképzeltem.
Lehet a régebbi változatok egészen mások...

Nagyon akartam szeretni de nem tudunk összhangba kerülni az illattal.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.