Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
ddorcsii

2017. április 17.

Számomra ez a PARFÜM! Annyira különleges ,hogy leírhatatlan ezt érezni kell ,de azt gondolom csak bizonyos nőkön működik :) Rajtam annyira tartós ha nem zuhanyoznék még másnap is éreznék rajtam, hozzáteszem bárki érzi rajtam megjegyzi mennyire jó illatom van és kérdik is ,hogy mi ez :) IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Evko

2017. március 15.

Nem olyan rég ismerkedtem meg vele,első illatolásra szerelem lett,tudtam hogy nekem kell.Papírcsíkra fújtam a Müllerben és napokig illatozott a szobám az egy(!!!)fújástól,ez még inkább megerősített abban.hogy be kell szereznem.Kb.1,5 hónapja egy 100 ml üveg boldog tulajdonosa vagyok egy kedves KM-es hölgynek köszönhetően.Mint kiderült a 2012-es verziónak,de én nem érzem semmivel sem gyengébbnek vagy kevesebbnek a 2014-est sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Hajnal4040

2017. február 26.

Ez az! Imádom a vaniliát, de ez mégsem tömény, hanem lágy. Tartóssága nálam elsô helyen van, a legtartòsabb parfümöm a Chloe mellett! Egy fújás doszt elég. Én inkább télen használom, nyárra már émelyít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Luiselotte

2017. január 22.

Alkalmi hódító illatom.
Nagyon édes, extra tartós, kifújástól számítva 10-12 órát bőrön marad. Elég belőle egy kevés is, mert nagyon nagy a hatósugara. Leginkább az alapjegyeket és a jázmint érzem ki belőle.
Estére , hűvösebb időben szeretem viselni,nyáron nekem nagyon sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Alkalmi hódító illatom.
Estére , hűvösebb időben szeretem viselni,nyáron nekem nagyon sok.

mautika

2017. január 15.

Annyira régen szerepel a kívánságlistámon... akárhányszor betérek egy drogériába meg kell szagolgatnom. Sajnos még nem hozott össze minket az élet, valószínűleg még nem értem meg hozzá. Lehet ki kell érdemelnem és akkor lehet az enyém. :) Amúgy tényleg egy elegáns, dögös illat, viszont nekem szigorúan téli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Esus

2017. január 14.

Nagyon Nagyon tartós!!Elég erős ,de nem rossz értelemben.Ez egy érett igazi nőnek ajanlott szerintem!Kellemes ,erőteljes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

dandelion

2017. január 8.

Nagyon tartós, mély illat, mindenképpen alkalmi használatra ajánlom, mindennapokra túlságosan tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Burya

2016. december 4.

Az éjszakai parfümök terén az édes, kissé gyümölcsös, mély illatokat kedvelőknek ajánlanám. Nem az én világom, számomra nagyon édes a leszáradás után, de ettől még egy kellemes és elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Edina313

2016. december 3.

Egy igazi éjkirálynő. Érett, gyönyörű, és nagyon mély. Elkövettem azt a szentségtörést, hogy 23 évesen viseltem. Szerintem kissé könnyű voltam hozzá. 40 körüli végzet asszonya típusokon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

egyedszilvi

2016. november 20.

....És végre!😊enyém!Kivansaglistás volt nálam ugy egy éve.Még mintám sem,s fújom sem volt belőle,nem ismertem....S megis...annyira tudtam,hogy az egyik legszebb illat a vilagon!Az ejszaka királynője!Telt édes,összetett,olyan dög,amit nem is gondolnál.😊.Nem változik a bőrön,teljesen ugyanolyan kifujastol úgy 😊 4-5 órán keresztül.A tonkabab,vanília az alapja,mely tényleg ölel,krémesen,puhán...Edessegében én olyan fahéj szerűt érzek,lehet nincs benne,mégis olyan mintha december közepén már készülsz a karacsonyra,s finom sütiket sütsz előre (persze mindig elfogy addigra😃)olyan sütis illat.Ahogy elkészítették őt,biztosan tudatosan tették bele azt,amitől megőrülsz..mert csak szaglaszod,rl sem tudod venni az orrod a csuklodról,megbabonáz.Nekem olyan csábító vonal,mint a H.Poison,pont megvan benne az a plussz,amitől kell egy illat.Az üvege gyönyörű,szine teljesen az illatot szimbolizálja.Imádom!Méghogy nincsenek női megérzések!De vannak 😊♥ ez szerelem lett,hatalmas

bocs,nekem a 2014-es van😊 őt véleményemeztem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

bocs,nekem a 2014-es van😊 őt véleményemeztem

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.