Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Cosmopolita

2016. szeptember 27.

Tobb uveggel is elhasznaltam belole mert a boromon extrem jol ervenyesultek az illatjegyek. Amolyan igazi elegans dog illat....-jo ertelemben- nalam nem jelentkezett semmilyen suti illat es a pasik akik korulottem voltak mindig megkerdeztek mivel vagyok brfujva. Megitelesem szerint igazi dogos elegans csabito party illat. Irodaba nem valo. Van meg uvegem belole mert ez az egyik olyan illat ami nemcsak jol kijon a boromon de ha viselem nem telik el ugy nap hogy valaki meg nem kerdezi mi ez vagy meg nem jegyzi milyen orult jo ez az illat. Erdekes hogy elofordult mar olyan is hogy az uj uveget mashol vettem es trljesen mas illat jott elo. Ezert evekig nem is vettem uj uveget belole. Azonban kiprobaltam egy ujabb helyen es az altalam imadott regi illat koszont vissza. Azonnal vettem is ujra egyet...ha nem is minden nap de partykra pasizasra hideg borongos napokra biztosan ujra hasznalni fogom mert szerencsemre rajtam nagyon utos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

erika81

2016. szeptember 7.

Nagyon-nagyon régen kaptam belőle mintát. Az első olyan illat volt, amitől migrént kaptam. Nekem túl sok. A tartóssága megfelel a Dior házhoz. Lemoshatatlan volt. Az egész lakásban érezhető volt sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Ariel001

2016. augusztus 25.

Ez egy olyan illat ami tarol, öltöztet, erotikus, kacér magabiztossággal vesz körbe hosszú órákon át, féltékeny női és leesett állú férfi tekinteteket zsebelhetünk vele, persze csak ha nem hagyjuk elnyomni magunkat a parfüm által.( én nem az a típus vagyok akit lehet...)
Alkalmi parfümnek indult, de egyre többet használom nappalra is...jelenleg kedvenc - azt nem tudom csak miért vártam ennyit a beszerzésével!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Zafina

2016. július 27.

A sok jó vélemény miatt beszereztem egy 5ml-s mintát. Nekem nagyon nagyon nem tetszik!!! Fojtogató, tömény, leszáradásakor a tonkabab miatt teljesen férfias illata van. Kizárólag idősebb korosztályon tudom elképzelni ezt az illatot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

magyaredina

2016. július 16.

Ismét egy arcon csapós Dior.
Kevés Dior parfüm született, ami nekem ne tetszene.
Erőteljes, nagyon komoly fegyver. Tulajdonképpen öltözteti az embert.
Egy törékeny, szőke nőt feketévé, egy fekete hölgyeményt démonná változtat.
Valahol elnyomja a viselőjét, de az talán nem is bánja, én biztosan nem.
.....belép, minden tekintet rá szegeződik, csend lesz, követik lépteit, majd eltűnik, és senki sem tudja ki Ő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Ismét egy arcon csapós Dior.
Kevés Dior parfüm született, ami nekem ne tetszene.
Erőteljes, nagyon komoly fegyver. Tulajdonképpen öltözteti az embert.
Egy törékeny, szőke nőt feketévé, egy fekete hölgyeményt démonná változtat.
Valahol elnyomja a viselőjét, de az talán nem is bánja, én biztosan nem.

tothdalmika

2016. március 20.

ÁÁÁÁÁÁ de nem :( Nagyon nem én vagyok. Ettől függetlenül egy jól összerakott illat. 3 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

mplaura89

2016. február 17.

Végre kézhez kaptam ezt a kis csodát. A 2012-es változatot próbáltam, na az borzalom volt rajtam...ő viszont tényleg pont azt tudja, mint ami a neve..nagyon addiktív, erős, balzsamos, hivalkodó, finom vaníliás alapon ülnek ezek a gyönyörű virágok,rajtam a jázmin a legjobban kiérezhető illat, mely a tonkababbal és a szantállal nagyon kiegyensúlyozott kis illatot alkot. Visszafogott személységeknek nem ajánlom, inkább karakteres nőknek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Roberta

2015. december 8.

Kaptam, használom. Télen és alkalmakra csak. A munkahelyemen diszkréten megkértek, hogy ezt az illatot inkább ne :) Óvatosan kell bánni vele. 1 pici fújás egész napra elég. Erős, nehéz, tartós illat, nagy hatósugárral. Fűszeres, balzsamos, édeskés. Nincs köztünk nagy szerelem, de kiöltözős, megjelenős alkalmakra tökéletes.
Update: már alkalmakra sem. Fullasztó, száraz, fojtogató lett. Megválunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

katasapkin

2015. november 12.

Nagy Dior rajongó vagyok és ez az 5. illatom a márkától. Egyetlen egyet fújtam a levegőbe, teljesen magával ragadott! Nagyon édes illat, de annyira meleg, szexi és vonzó, hogy számomra egyáltalán nem túl sok(ahogy sokan mondják). IMÁDOM! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

neakardtudnihogyki

2015. november 8.

Nálam szintén...

Nem mondom hogy Úristen ez a parfüm, hiába Dior meg Addict.. De nagyon kellemes, kiemelkedő illat, van benne valami másabb mint a mostani édes illatokban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Nálam szintén...

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.