Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
makeupmaniac

2015. október 9.

Egyike azoknak az illatoknak amelyeket mindig megszagolok de sosem merek beszerezni.Nagyon izgalmas illat, de félek hogy ha mindennap használnám megfojtanám vele magamat és a körülöttem élőket is , ahhoz pedig drága hogy a polcomon üldögéljen évekig mielőtt elajándékozom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Marcsi66

2015. október 5.

Az összes ADDICT illatot leteszteltem,és az egyiket már meg is vettem. De nem ŐT.Üvegből még tetszett,de bőrön egy finom tejberizs-rizspuding keleties fűszerekkel leegyszerűsítve, de valójában, erre emlékeztet.A vanília szépsége vitathatatlan, nagyon szép.....de pillanatok alatt TELÍT vszínű hogy ettől érzem nagyon soknak.Igaz lehet most "Hogy jóból is megárt a sok"

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

jzsofi

2015. október 4.

Brutalis ez az illat. Egy fujasa olyan szinten betolti a szobat, hogy meg masnap is ereztem, pedig a viseloje mar ott se volt. Nah szerintem ez a lo tuloldala. Nem tudom mennyit fujt magara az illeto ( elmondasa szerint egy spricc ) de egy eletre kikeszultem. Vallatni lehet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Karminca

2015. szeptember 22.

Ez egy igazan szexi parfum. Persze csak hideg idokben, melegben semmikepp nem ajanlom. Ez a kedvenc hideg idos parfumom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

andrea91

2015. szeptember 20.

Cukros, citromos, túrós sütemény. Ami jó amúgy, amikor vasárnap otthon erre az illatra ébredek és a sütőből jön.:) De nem magamon. Tartós nagyon, csak ezért a ket csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

ildi84

2015. szeptember 16.

Tartósságra és illatra is tökéletes..Viszont valamiért sosem nyúlok érte a polcra..Pedig a párom kedvence rajtam..vmiért mégsem.Elteltem vele ..talán 5 év múlva lesz igazán az én illatom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Pöti

2015. augusztus 25.

Sikerült az ezüstdobozosból vennem egy 20 ml-est, imádom, elképesztően nőies illat, télire... :) Azt hittem, hogy már az új verziót veszem, de itthon szembesültem vele, hogy szerencsére a régit tudtam megvenni... Biztos megsiratom, ha elfogy, mert még egy régi üveget tuti nem tudok megcsípni.. Tartóssága is ötös...

Update: elővettem őt is. Valamiért a "boldog" illataimért nyúlok. Még mindig 5 csillag az illat, de most úgy érzem, hogy megfojt.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Cilike

2015. augusztus 25.

A lehető legnemesebb értelemben: bódító vanília. Az egyik örök kedvencem. Végtelen szexualitás árad belőle...
Nagyon-nagyon erőteljes parfüm, ebből tényleg elég egy fújás is! Tartóssága csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

elvanui

2015. augusztus 16.

Nehéz udvariasan és illendően fogalmazni ezzel a szédülettel kapcsolatban... Vagy tíz éve bolondultunk egymásba, olyan vadító és érzéki volt, félek megismerni a reinkarnációt, mi van, ha tönkretették...
Ehhez az illathoz egy üveg vörös kell, a pohár alján pár szem duzzadt édes mazsolával, pár szál elcsent bűn-cigi, egy pár jó sajt és a Pasi, ráérősen...😍 Afrodiziákum voltát tekintve még nem csalódtam benne, hangulatba hoz, na... Szédítően érzéki,mámoros darab, nem hagyja, hogy józan maradj, de ugye nem is mindig kell...😳 Pont az a jó benne, hogy olyan kérlelhetetlen, mint a ritmus, ha elkap... Jókor kell használni, nem irodába valo. Kivéve persze, ha a saját Daniel Cleavered a főnök, mert akkor igen jól jön😁.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Nina29

2015. augusztus 16.

Imádom :) egyik kedvenc téli illatom,bár ha olyanom van én nyáron is használom. Nagyon tartós,elég egy picike és egész nap elkísér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.