Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Aranyhaj1980

2015. július 27.

Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Imádom!!

starkadri

2015. július 10.

Nagyon régóta vágytam rá, egyelőre itt KM-en vettem egy 10 ml-s kifújost, a nagy beruházás előtt. Első tapasztalatok: ugyanannyira tetszik a bőrömön kinyílva, mint papíron illatolva, isteni, nagyon különleges, ezer közül felismerhető illata van. Édes, de mégsem az a "cukorka-feeling", amúgyis a gyengém a tonkabab és szantál alapillatú parfümök, nem véletlen lett ez is egy célpont :D Ami furcsa számomra, hogy úgy érzem hamar elment az illata, de lehet h azért van mert annyira tetszik h hamar hozzászokik az orrom. Mindenesetre imádat. Kell belőle egy 100 ml-s (kis célok) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Wivorone

2015. május 21.

Másfél éve vettem meg és több, mint a fele megvan. Nem tudom elképzelni, hogy mindennap VELE fújkodjam magam, de mikor e csodás permet a nyakamat ékesíti, szinte érzem hogy a gátlásaimat térdre kényszeríti és felszabadítja azt a bizonyos titokzatos s káprázatos nőiességet. Sose szerettem a citrusos-friss illatokat mindig is a fűszeresebb aromájú parfümök keltetették fel a figyelmemet (többek között ilyen a másik imádott parfümöm, Lou Lou a cachareltől bár lehet azért mert ez a két illat valamennyire emlékeztet egymásra). Valóban nem kislányoknak való és kicsit ironikus is hogy ezt pont én mondom mert a korom alapján én is éppen hogy csak beletartozom a felnőtt kategóriába. Egy szó mint száz valóban szinte "függőséget" okoz és ki meg érzi ezt az illatot addig koslat utána míg meg nem találja a forrását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

luli81

2015. március 27.

10-12 éve fedeztem fel ezt a mesés illatot és azóta is használom.Ő az ÉN illatom.Most még azt is eltudom képzelni,hogy egész életemben ezt használom. :-D Tartós,különleges,nőcis, erős illat.Az biztos,hogy nem egy egyszerű illat,nem kevered össze más parfümmel mert annyira egyedi illata van.Kitűnsz vele a tömegből...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

galagonyanya

2015. február 12.

Az első percekben-félórában nem igazán tetszik, kicsit a Miss Dior Le Parfumre emlékeztet ez az erőteljes fűszeresség, amely körülvesz. Hogyha ezt túléltem, már nyert ügyem van, a nap hátralévő részében ugyanis végtelenül kellemes, lágy, puhán bőrközeli illattá szelídül. Egy teljes üveggel nem használnék el belőle, néha jól jöhet, erre jó a fújós, amit kedves ismerősömtől kaptam belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Sofia1976

2014. október 12.

Ez nekem messze nem Dior elegancia rajtam tolakodó és közönséges lett. Ő volt az aki megtanított arra, hogy minta, minta, minta mindenből amiből nincs minta az nem kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Shelly

2014. szeptember 18.

Mély illat,krémes vanília enyhe füstös mellékzöngével, orientális fűszerekkel megspékelve, kissé kesernyés,de egyben édes is, különleges,imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Yolanda

2014. szeptember 2.

A Közel-kelet édességeinek ízvilága, ha még egyértelműbben be kéne azonosítani, akkor egy arab rizspuding jut róla eszembe. Bár nagyon szeretem a nehéz, tömény illatokat, ezzel nem sikerült dűlőre jutnom. Valószínűleg rajtam nem olyan jó, hogy kicsit is szeretni tudjam. Alkalmat kíván és egy komolyabb megjelenést, hétköznapra, munkába nem igazán tudom elképzelni, maximum ha vezérigazgató a hölgy, aki viseli. :) Erős, tartós illat, reggeltől estig érezhető. Megértem, hogy sokak nagyon szeretik, mert valóban egyedi és ha egy hozzá megfelelő egyéniséggel párosul...szuper lehet az összhatás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Wildcat75

2014. augusztus 25.

Nagyon szexi, dögös illat. Imádom benne, hogy ugyan édes, de nem émelyítő és fullasztó. Szerintem is inkább téli illat, de én simán tudom viselni nyáron is egy hűvösebb napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

nyarigabi

2014. augusztus 25.

Vaníliát érzek benne, hasonló az YSL Manifesto, de annál komolyabb, alkalmibb. Valóban addiktív lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.