Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Anahita

2013. április 13.

Egy ismerősömön éreztem először, azonnal tudtam, hogy ez az illatom. Markáns, fűszeres, keleties, ugyanakkor nagyon nőies. A legtöbbször újravásárolt parfümöm, hét éve használom folyamatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

estrella22

2013. április 3.

Elsőre nem tetszett, másodikra sajnos tényleg függőséget okozott :) A téli "kimenős" illatom, valami mesés, erős, tolakodó, de jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

Nessy

2013. március 27.

Én is a rajongók táborát gyarapítom, de még nincs sajátom. Rajtam nem érződik túl töménynek, túl sütisnek, túl komolykodónak, sem fejfájdítónak(pedig nekem aztán tud fájni a fejem). Egyszerűen jó. Ez az illat az amit még csak meg sem próbáltam illatjegyeire bontani, bőven elég nekem az összhatás. Hogy kell, hogy akarom, hogy ez igen!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Lysadora

2013. március 27.

A kedvenc parfümöm, évek óta használom, egyszerűen nem tudom megunni! Erős, tömény, édeskés-vaníliás illata van, én csak ősszel-télen használom, nyárra valami könnyebbre vágyom. Tipikusan olyan illat, amit valaki vagy imád vagy utál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

sefernyak ildiko

2013. február 20.

ùj ruhàt kapott !!!!!!!!!!! Nem szebbet, nem csinosabbat, egyszeruen fehèret. Tegnap orulten keringtem a vàrosban,keresvèn Ot, a Règit, az EZUST DOBOZOSAT. A nap vègère sikerult beszereznem egy 20 ml-et. Ma reggel, elègedetten szemeztunk ADDICT-al, o ràm mosolygott ès azt mondta"adjàtok a fehèr ruhàt Ofelsègènek CHANEL-nek, rànk az EZUST palàst illik". Tisztelt Dior hàz ADDICT-nak igaza van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

Csibecsont

2012. december 27.

Nekem az Eau Fraiche változata van meg, az üvege szinte mint a 2-esé, és az illat is hasonlatos hozzá. Sajnos tartósságáról nem tudok sok jót mondani, de maga az illat nagyon kellemes és finom, nőies és citrusos. Nagy imádója vagyok a virágos-gyümölcsös, és főőőőleg a citrusos illatoknak, kedvencem a Lanvin Rumeur 2, ez egy picikét hasonlít hozzá, de számomra a közelébe azért nem ér. Ajánlom tavaszra és nyárra, ha könnyedségre, finom romantikára vágyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

karakumsivatag

2012. december 13.

Nekem a régi karácsonyok jutnak eszembe, amikor a csillagszórónak még volt illata. A csillagszórónak volt hasonló, füstölős illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 13.

Pici2011

2012. december 11.

Tegnap volt alkalmam az egyik illatszerben kipróbálni a parfümöt. Hát mit mondjak, számomra borzalmasan nagy csalódás. Parfümben ekkorát még nem csalódtam. Pedig szeretem az édes illatokat, de ez valami borzasztó. Valami iszonyúan zavaró, fejfájdító tömény, füst illatot éreztem rajta. Ráadásul utána annyira sokáig éreztem, hogy totál az orromban maradt az illat.
Aztán este fürdés után is még éreztem, de akkor már valamivel lágyabb illatt maradt csak, de emiatt sosem fog ez a parfüm tetszeni. Viszont a blúzom ujján, ahova jutott a parfümből, ott még mindig ugyanazt a fullasztó bűzt lehet érezni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

cingarela

2012. november 19.

Nekem is a poszt miatt muszáj volt megillatolnom, meg is döbbentett, hogy ezért rajong bárki is..............előttem (elnézést, azoktól akik szeretik) egy tipikusan ellenszenves, hideg, számító, erőszakos sárkány elevenedett meg, az a típus akiket nagy ívben kerülök:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 19.

DFI

2012. szeptember 17.

Régen nagyon kedveltem, elhasználtam egy pár üveggel, meguntam és már nem venném újra. Nagyon tolakodó, erőteljes, émelyítő vaníliás-füstös illat, már nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.