Dior

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. október 21.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Hihetetlenül teltebb hatást ad, és azonnal feltölti az ajkakat
  • Az ajkak teltebbek, simábbak és hidratáltabbak lesznek
  • Tartós feltöltő hatású, így az ajkakat mintegy újradefiniálja
  • Napról napra érzékibb ajkakat varázsol
  • Azonnali frissességet ad
  • Enyhe menta-vanília illata friss érzést eredményez

Ár: 3999 , Eladó: herakut
Állapot: Nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen, vagy pk ellenében postázni is tudom
despoina

2014. augusztus 18.

Szep a színe de borzalmas érzetet nyújt. Ez a bizsergetes olyan mintha épp a fogorvostól jönnék. Borzalmas. Közben pedig alig ésszervehető az eredmény. Soha nem venném, elg volt kiprobalni és azonnal letöröltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Nagyon szeretem, sokszor hasznalom (vagy magaban, vagy ruzsozas utan a szaj kozepere egy kicsit), es mindig 'nagyobbit' egy kicsit, az illata frissito, es a nude pink szinenek koszononhetoen gyonyoruen mutat. Nekem nem tul ragacsos, es mindig nalam van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Marton_Lilla

2014. április 21.

Szájfénynek nem rossz es apolja is az ajkakat, de meg igy is csak a Dior csomagolas a legjobb benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

hajnalka39

2013. október 15.

Ne vesztegesse senki a pénzét erre a termékre, ha lehet. Talán szájfénynek sem jó, én kétszer használtam ,de ennyi épp elég volt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

edeseper

2013. május 19.

Lehet, hogy menthetetlenül cérnaszám van, de rajtam ennek semmi hatása nincs. Azon kívül, hogy kipirul a szám (aminek nem örülök, mert általában nem megy a sminkemhez...), semmi sem történik.
Kap két pontot, mert piros rúzsra még jól használható és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Kap két pontot, mert piros rúzsra még jól használható és nem szárít.

gotti.toth

2013. május 8.

Bizsergeto erzes amikor a szamra kenem, kicsit ki is szokott pirulni tole. Nem tartos, de egy szajfenytol nem varja el az ember, hogy egesz nap ragyogjon (tobbet kell hasznalni egy nap). A szinet szeretem, diszkret megis szep. Az ara viszont igen borsos. Csak ezt tudom ellene felhozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

PankaManka

2013. március 28.

Karácsonyra kaptam ajándékba.Szép barackos a színe,és gyönyörű fényes.Sokat használom,viszont a márkához képest nem nyújt több extrát,mint más szájfény.Magamtól nem vettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Carolin

2012. augusztus 7.

Kissé mentolos és bizsergető, talán csak emiatt tűnik úgy mintha kitöltené picit az ajkakat. De a hatás csak pár percig tart és a szájfény se tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

M. Noémi

2012. február 21.

Több márkát is kipróbáltam már, ez azért jó mert szép a színe és könnyen igazodik egy pirosra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

morning_glory

2011. december 14.

Szerintem egyáltalán nem pumpál, de még annyira sem, mint egy mentolos ajakápoló. Sőt, itt a bizsergető érzés sincs meg, mint mondjuk az Avonnál vagy a csípő-égető érzés, mint az Artdecónál. Egyáltalán nem tud többet, mint egy átlagos szájfény - bár de, elég sokfélét kipróbáltam, és legtöbbje ha naponta (esetleg még többször is) használtam, szárított. Na ez legalább nem.

Update: én is használom már egy ideje, de Andreával ellentétben semmi különlegeset nem tapasztaltam, a szám ugyanakkora. Viszont télen talán ez az egyetlen szájfény, ami nem "fagy rá" a számra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 14.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Atelocollagen

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.