Dior

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. október 21.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Hihetetlenül teltebb hatást ad, és azonnal feltölti az ajkakat
  • Az ajkak teltebbek, simábbak és hidratáltabbak lesznek
  • Tartós feltöltő hatású, így az ajkakat mintegy újradefiniálja
  • Napról napra érzékibb ajkakat varázsol
  • Azonnali frissességet ad
  • Enyhe menta-vanília illata friss érzést eredményez

Ár: 3999 , Eladó: herakut
Állapot: Nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen, vagy pk ellenében postázni is tudom
andrea.horvath79

2011. november 24.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a szájfényt két hete, kár, hogy nem volt akkor itt róla vélemény. Az aprikot árnyalatot választottam, ami valóban gyönyörü, viszont semmi feltöltö hatást nem vettem észre. Ráadásul nem is marad sokáig az ajkakon. 30 euróért nem ezt vártam. Abszolút csalódás. A két csillag csak a színért megy.

Egy hónappal késöbb :
Azt hiszem ennek a szájfénynek idöt kell hagyni, hogy kifejtse a hatását, ahogy a tájékoztatón is írják . Most már olyannyira elégedett vagyok vele, hogy legközelebb is ezt fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.

Egy hónappal késöbb :

Tenshi_ligth

2011. október 23.

Eléggé vegyes érzéseim vannak... Tartós, finom az illata, nem ragad, és tényleg gyönyörű ajkakat kreál, de azt hiszem valamelyik összetevőjére allergiás vagyok. Először azt hittem, a "feltöltő" hatása miatt mar úgy mint a fene, de amikor lemostam, akkor láttam, hogy a szám tele van sok nagyon picike, sárgás de még átlátszó vízhólyagszerű ponttal. Először nem akartam elhinni, még azután kb. 5-ször próbálkoztam, de mindig ez lett a vége. Ennyi pénzért azért ezt nem várnám... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Atelocollagen

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.