Dior

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szirisz, Módosítva: 2014. május 8.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedés-gátló és bőrtökéletesítő.

Ár: 30000 , Eladó: knoncs
Állapot: Bontatlan 50ml , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes találkozó, foxpost
lorafair22

2019. január 6.

Ezek a Dior krémek tényleg álomszerűek! A másik kedvencem a one essential, ez a dream cream meg a párja! Imádom a krémeket, vicc nélkül egy ház árát elköltöttem már sok krémre, egyidejűleg mindig min. 30db vegyes márkájú krémem van olcsó-drágább, de ezek eddig a legjobbak, egy vagyon sajnos,de a jövőben még mindig olcsóbban fogok kijönni mostmár hogy tudom csak ezeket kell megvennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Moni86

2018. május 27.

Nagyon szeretem. Mattít. Nem sok. Nem zsíros. 1 másodperc és beszívja a bőröm. Hidratál. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Harmatka

2017. szeptember 10.

Minden reggel ezt a krémet használom. Egyrészt hidratálom vele a bőröm, másrészt kiváló sminkalap. Használata után egyszerűen olyan az arcom, mintha retusálták volna. Azonnal simábbá, egyenletesebbé varázsolja a bőröm, amelyen így könnyedén siklik az alapozó. Az is számtalanszor előfordul, hogy csak ezt a krémet használom alapozó nélkül, mert nagyszerű hatásainak köszönhetően önmagában is megállja a helyét. Nálam csillagos ötös ez a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

kolbyzs

2017. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és imádom!
Pár csepp alapozót belekeverve nem is kell más egész nap. Nem zsíros, nem fénylik tőle a bőröm.
Az ára sajnos tényleg rettenetes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és imádom!
Az ára sajnos tényleg rettenetes...

rador

2015. május 11.

Én is egy külföldi magazinban találkoztam vele. Egyszeri használatra tökéletesen elég volt a minta. Először meglepődtem a színén, de a sötét bézs színű krém egyáltalán nem látszik a bőrön. Miután felkentem, szinte azonnal beszívta a bőröm, jó érzésű volt, viszont nem láttam semmi különbséget. 10-15 perc múlva viszont mosolyogva néztem a tükörbe, mert olyan volt az arcom, mintha egy leheletnyi alapozót tettem volna fel. A kisebb hegek is épphogy látszottak. Mivel érzékeny a bőröm, mindig attól félek, hogy kis idő elteltével kipirodosik vagy kiütéses lesz, de ez a krém kifejezetten jól esett az arcomnak. Az ára miatt viszont maximum csak karácsonyra kérem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

szonnyus

2014. május 13.

Egy brit magazinban volt minta ebből a luxuskrémből, ma reggel használtam fel, kétszer esett le az állam: a krémtől, meg az ártól. Halvány bézs krém, de arcra kenve nem ad színt, selymes, azonnal felszívódó állag, leírhatatlanul finom illat, feszesebbnek éreztem tőle azonnal a bőröm, egyszerűen JÓ volt már felkenni is. Azonnal rohantam az árat megnézni, viszont ennek ismeretében sajnos nem fogok venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isododecane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Aluminum Hydroxide, Malva Sylvestris (Common Mallow) Extract, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Saponins, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer, Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone / Methicone Copolymer
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Saponins, Sodium Myristoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Sodium Benzoate

Felületi hártya képző anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A szaponinok természetes szénhidrátok, melyek növényekben találhatók. Vízzel keverve rázás hatására habot képeznek. A CosIng szerint tisztító anyagok. Paula Begoun szerint a szaponinoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

A kígyógyökerű keserűfű gyökerének kivonata. A gyártó által megadott információ alapján klinikailag bizonyítottan javítja az arcszínt, a bőr ragyogását és szerkezetét, valamint szignifikánsan csökkenti a ráncok megjelenését, megerősíti a DEJ (dermal-epidermal junction) szerkezetét és növeli a kapillárisok áteresztőképességét, ezen kívül elősegíti a bazális membrán regenerációját mind az irhában, mind a felhámban.